Chcel by som vedieť ako je to s integrálkami( prilbami). Či je dôležitá hlavne pevnosť, bez ohľadu na váhu, aké sú vlastne dôležité polstrovania, či náhodou nie je jedno, akú integrálku máš, len nech je to hlavne plná prilba.Nie sú tie prilby ťažké, že si sem tam treba oddýchnuť. Videl som napríklad prilbu KED za 5500, bola taká ako keby celá kompaktná a potom som videl SIX SIX ONE za 3 200, tá bola skôr ako keby so škrupinou. Je tam rozdiel ( keď pominieme cenu) v nejakej funkčnosti, alebo paradoxne tá lacnejšia je výhodnejšia- bola aj ľahšia. Alebo keď zoberieme MET PARACHUTE, to je taká univerzálna prilba, kde sa dá odňať ten náhubok, je taká vzdušná, celkom dobre aj vyzerá, ale iné značky to asi nerobia, takže je to len taký výstrelok, alebo to má zmysel? Mám syna, čo takúto prilbu asi potrebuje, ale platiť to budem ja, tak potrebujem“ informace“.Skúste sa teda rozkecať , ale veľmi mi neraďte značky, skôr všeobecne, ale vlastne nejaké príklady by sa zišli.Sám som zvedavý, čo sa dozviem
04.11.2005 - 21:52:33
00
Hocijaka integrala neni moc tazka, na to si zvyknes, pre mna polstrovania nehraju rolu... Hlavne to ze si "nenarazim hubu". O tej MET ti snad povie dakto iny ja som ju nemal.. Six Six One je lacna a dobra, mam ju a max spokojnost. Este tusim lacnejsia je Bell a ta je tiez v poho.
05.11.2005 - 18:01:41
00
keyboard_arrow_up