Donovalský Drapák

16.08.2014 - 17.08.2014
6. kolo - Slovenský pohár XCO
MTB maratón
Donovaly (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Ja nehovorím že trať nebola super, no tá sipka na tej zvaznici , ktorá tam nebola kde sa bocilo prudko do lesa, ma stala umiestnenie. Ja neviem ľubľana čo je na tom vtipné, aby sa ti tieto ustipacne poznámky nevrátili v podobe zabludenia Good luck
18.08.2014 - 14:33:52
00
Tiež nechápem, kde sa dalo zablúdiť. Som jazdil vpredu, takže trať ešte nebola taká vyjazdená a všetko bez problémov. Už som raz blúdil tento rok na preteku, ale na tomto to fakt bolo nemožné. ;-)
18.08.2014 - 16:09:56
00
no tá sipka na tej zvaznici , ktorá tam nebola kde sa bocilo prudko do lesa


S tym to bodom som mal aj ja problem... nastastie zahliadol som sipku hore a isiel som... ale uvazoval som ci som odbocil dobre lebo znacenie pokracovalo dalej rovno (na stromoch boli zavesene faborky)... ale moje skusenosti ohladom znacenia su take, ze je pre mna priorita co je nasprejovane... lebo nejaky ten "humorista" na 20km okruhu sa najde vzdy :D

Akciu hodnotim dobre... ja z dolniakov som mal problem s lukami ma nici ako nikdy... ale potrenujem a nebude problem :) o rok ak bude zdravie sa vidime opat!
18.08.2014 - 21:26:39
00
Basapp.................bola som na mnohých pretekoch kde bolo horšie značenie a dalo by sa zabludit,ale tu určite nie......a moderator pred štartom upozornil,že trať je značená - oranžovými šipkami :)
18.08.2014 - 21:44:46
00
Zablúdiť sa dá skoro vždy, ale je pravda že oproti úplne prvým ročníkom maratónov spred 15 rokov, je to oveľa lepšie. Vtedy hádam okrem Dubničáku sa blúdilo pravidelne na každom maratóne aj na viacerých miestach a to aj na takých maratónoch ako je Drásal. Myslím že dnes je to značenie na všetkých maratónoch oveľa lepšie, ale stane sa. Ono to asi naštve tých vpredu :) Ideálne do budúcna je zjednotiť značenie, ako to malo byť na XCM sérii. V tomto prípade mi tam ale chýbal regulovčík, lebo všade inde boli, ale na tomto kritickom mieste nie. Lebo keď zablúdi jeden dvaja, ok, ale viem min o 10 ludoch, takže asi to nebolo také jednoznačné.Mne to ale dobrý dojem z maratónu nepokazilo, určite sa o rok vrátim.
19.08.2014 - 09:11:02
00
keyboard_arrow_up