Ked si chce slovek odpocinut, tak idealne na posteli. Ja by som bol za nejake ubytko. Aj z dovodu, ze nechcem so sebou vlacit vela veci.
23.08.2014 - 02:57:26
00
humor ti nechyba no to chces len tak po ceste najst ubytovanie? tomuto kroku sa ja vzdy vyhybam, a hladam este pred odchodom
23.08.2014 - 08:10:16
00
osobne by som sa vyhol úseku Nové Mesto nad Váhom - Stará Turá, vysoká frekvencia dopravy,úzke cesty....a nahradil ho trasou Nmnv - Čachtice,Krajné,Jablonka...ktorú síce prejdenú nemám,ale vyzerá schodnejšie...

A ďalej ma zaujíma,prečo si myslíš,že tie trasy ďalej v Čr budú pre bajk vhodné...? u nás je tiež veľa ciest,ktoré na prvý pohľad podľa mapy vyzerajú pre cesťák vhodné a nie je to tak...a opačne,častokrát cesta prvej triedy je relatívne v pohode,tzn. pekný asfalt,široká krajnica...

Mi to príde ako dosť nebezpečný podnik,čo plánuješ,najmä z dôvodu,že ideš na cesty,ktoré pravdepodobne nepoznáš,


tak záleží kedy to plánuje, cez víkend by som sa toho úseku vôbec nebál, blbé to tam bude iba v špičke, inak tam občas jazdím aj v týždni navečer a pohoda... a tú alternatívu čo navrhuješ, tak tam bude 100% menej áut, mám to tam zjazdené už pomaly zo všetkých smerov, len to je trocha horšie na navigáciu.
23.08.2014 - 08:25:27
00
Vedeli by sme najst nejaky termin?
24.08.2014 - 07:41:10
00
1. co sa tyka terminu tak mne je to jedno kedze v robote si to mozem zariadit
2. trasu som riesil z mapy aj z googleearthu, ale ak ma niekto lepsie riesenie tak moze navrhnut
3. tiez som to zpociatku planoval na 1 den, ale tie dva budu asi lepsie
4. ubytovanie v nejakom penzione niekde pri trebici, to by som telefonicky dojednal
5. samozrejme ze pri tempe by sme sa prisposobili
6. moze ist kto chce a niekde na slovensku by sme sa podla bydliska rozdelili
takze staci sa uz len dohodnut na termine (podla pocasia) a ide sa. takze kazdy kto chce tak nech da vedet aj nejaky termin aby sme sa dohodli
24.08.2014 - 20:35:37
00
Ja som si pozeral kalendar a mne vyhovuje vikend okolo 6-7 alebo 20-21. Tieto datumy by boli pre mna naj, ale asi by som vedel aj ine... Ja som s trasou OK. Mozno cez prahu by som po cyklistickych, to sa dohodne..
24.08.2014 - 21:09:53
00
dobre tak mi napiste do sukromnej spravy vsetci co mate zaujem ist a potom dohodneme termin
25.08.2014 - 21:56:33
00
keyboard_arrow_up