Continental Novodubnický maratón

30.08.2014
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Reportáže, Výsledky, Foto
Jeden z ucastnikov maratonu: trepes. Ak je to ten na 56 mieste, tak na medzicase bol 22, je to tam napisane a na 15te miesto Stevka mu chybalo skoro 10 minut. A lamat chlieb sa zacal az za medzicasom.
Ja som sa do tohto vlozil tiez len preto, ze napisal, ze prisiel o15te miesto, pretoze presne viem kto bol predomnou.
A co sa tyka cca 60teho km, tak v tom case, sa tam pohybovalo tolko 43jkarov, ze nebolo mozne zabludit a nie sa este niekam vracat protismeru trate.
01.09.2014 - 11:25:14
00
Jeden z ucastnikov maratonu: trepes. Ak je to ten na 56 mieste, tak na medzicase bol 22, je to tam napisane a na 15te miesto Stevka mu chybalo skoro 10 minut. A lamat chlieb sa zacal az za medzicasom.
Ja som sa do tohto vlozil tiez len preto, ze napisal, ze prisiel o15te miesto, pretoze presne viem kto bol predomnou.
A co sa tyka cca 60teho km, tak v tom case, sa tam pohybovalo tolko 43jkarov, ze nebolo mozne zabludit a nie sa este niekam vracat protismeru trate.


Zas si slepý:

Prílohy:

slepy.png
slepy.png 54.5 KiB thumb_up0thumb_down

01.09.2014 - 11:31:25
00
prosím serte už na to, viem že by som skončil lepšie ako 19ty, lebo som šiel pol trate s jedným týpkom...ja som chcel len povedať že som pár km pred cieľom prišiel o dobré umiestnenie, možno mojou vinou nepozornosťou ale fakt som sa vracal hádam aj 7 min a značenie tam nebolo. Tak som sa na to vykašlal a šiel po hlavnej ceste do cieľa kde som oznámil kade som došiel. To je všetko, Ospravedlňujem sa..
01.09.2014 - 11:33:06
00
Jaaaj to je to iste ako ked raz stax napisal, ze skoncil v prvej dvadsiadke a pritom bol skoro styridsiaty. Keby napisal ze v kategorii 15ty, tak to neriesim. To je zase len na pohonenie si ega :lol:
01.09.2014 - 11:37:41
02
Nebojoval o výsledok do 15eho miesta a je klamár?

Tak "pán organizátor" VY by ste sa mali ospravedlniť jemu. Najskôr si pozrite výsledkovú listinu (vyhľadať pána nie je taká veda - ak by nešlo, tak dám hint --> volá sa Marek a na medzičase bol na cca. 15ej priečke).

Jeden z účastníkov maratónu...


Vidím tam len dvoch Marekov, z ktorý sa mi ani jeden nezdá, že by bojoval o 15. miesto:
Marek Santa, ktorý ako som sa tu dočítal to nie je.
A druhý je Marek Matyáš, ktorý ale nie je z Trenčína a prešiel cieľovou páskou.

Ktorému z nich sa treba ospravedlniť, že našou vinou údajne zablúdil na prakticky nezablúditeľnom mieste?
Koľko z vás účastníkov zablúdilo 7 kilometrov pred cieľom?
01.09.2014 - 11:41:33
00
Vidím tam len dvoch Marekov, z ktorý sa mi ani jeden nezdá, že by bojoval o 15. miesto:
Marek Santa, ktorý ako som sa tu dočítal to nie je.
A druhý je Marek Matyáš, ktorý ale nie je z Trenčína a prešiel cieľovou páskou.

Ktorému z nich sa treba ospravedlniť, že našou vinou údajne zablúdil na prakticky nezablúditeľnom mieste?
Koľko z vás účastníkov zablúdilo 7 kilometrov pred cieľom?


Oceňujem sarkazmus, ale to bolo myslené na to, že ho verejne označujete za klamára.
Týmto príspevkom v tejto téme skončím. Nemá to zmysel riešiť...
01.09.2014 - 11:46:14
00
Velmi ma prekvapuju reakcie pana ktory si hovori organizator. Dost arogantne, od organizatorov by som ocakaval nadhlad, inteligentne a kludne prispevky, a nie tu riesit vlastne ego ze vam niekto nieco zle napisal.... kritiky hocijak napisane treba premysliet, zhodnotit, a prist na nejaky konsenzus a nie tu obvinovat niekoho a dokazovat tu nieco ako organizator. Ja som tu bol 1. krat a nezabludil som, ale od znacenia typu Greenbike, alebo Schwarzwald bike marathon mate velmi daleko, nemyslim si ze by sa aspon nejake malickosti nedali zdokonalit. Organizatori su preto aby sa kazdy rok snazili o aspon minimalni krocik dopredu, tak vam v tom prajem vela uspechu a trosku iny pohlad na veci prosim. ;)
01.09.2014 - 12:20:23
06
Ospravedňujem sa všetkým, koho sa moje reakcie nejak negatívne dotkli. Lovi92, aj Vám. Mali sa dotknúť len jedného pána a jeho prvého - nekorektného príspevku. Je to presne o tom, že každú jednu kritiku preberáme. Ak ide o blúdenie, musíme predsa vedieť kde to naozaj bolo, aby sme sa z toho mohli poučiť, prebrať to s príslušným traťovým komisárom a do budúcna zjednať nápravu. Veď to robíme pre vás. A neradi by sme karhali dobrovoľníkov na trati za zlé značenie na miestach kde žiadny problém nebol.
Urobíme všetko pre to, aby sa v budúcnosti nič podobné nezopakovalo.
01.09.2014 - 12:46:53
01
Prikladam GPXko Klasika z Garminu, nebludil som nikde, takze by malo byt dost presne. Ak chcete, kludne ho zaveste i na web pre tych co si to chcu prebehnut.

Prílohy:

KLASIK_2014.gpx [374.7 KiB] Zobraziť na mape

01.09.2014 - 13:01:06
00
Mne jeden pan cestou hovoril, ze s nejakym klasikom netrafili odbocku za obcerstvovackou v Porube a museli sa vratit. Ten klasik ze bol dost nasraty, lebo to bral vazne. To ale zdaleka nebolo na 60tom km. Na tom mieste bol regulovcik. Mozno si vtedy odskocil. Ta odbocka asi mohla byt lepsie oznacena pre taky pripad.
01.09.2014 - 13:10:12
00
Na Baby bolo slabe značenie na useku smerom dole po kamenistej ceste na Kanadu, tá odbočka z cesty do lesa cca 7,8km. Niekoľko ludí tam išlo rovno s deťmi až po rampu a potom sa vracali lebo si neboli istí že sa to dole spojí. Na zemi tam boli iba dve šípky ale bol to taký relatívne nečakaný zlom od cesty, že tam mala byť aspom páska keď už nie regulovčík tak ako bol dole na zlome pri studienke. To len info pre organizatorov.
01.09.2014 - 13:32:29
00
S tou tratou BABY to je pravda.Aj moja tam zle odbočila.Išli stale za ostatnymi pred nimi a nakoniec prišli na to ,že su zle.Fakt ich tam bolo dost.
01.09.2014 - 13:47:51
00
Ja som netrafil odbočku hneď za občerstvovačkou v Omšení k bagru a šiel som rovno popri potoku asi 10m kým mi došlo, že som zle. Bola to moja chyba ale v rýchlosti priamo z občerstvovačky to bolo dosť nejasné.
01.09.2014 - 14:23:19
00
vsetko bolo ok, len tiez som trocha pobludil spolu s asi 10 clennou skupinkou, ale inak som sa povozil super, o rok idem znova

Príloha:
pobludenie.jpg
pobludenie.jpg 613.33 KiB thumb_up0thumb_down

01.09.2014 - 14:44:48
01
ako to tu tak citam, marek rozprudil vasnivu diskusiu :)) no ja som sa tiez na chvilku stratil aj s jednym chalaniskom, zrejme nepozornostoulebo ak by tam ta znacka nebola tak sa stratia vsetci :D neviem kto to bol ale našli sme sa a pokracovali dalej aj zo stratou. nakoniec som stiahlo este cosi cez 80 miest celkovo, takze ja som spokojny a tesim sa na 21.rocnik organizatorom drzim palce do dalsich rokov :)
01.09.2014 - 14:53:28
00
keyboard_arrow_up