Čaute bikeri, včera som si dala svojich klasických 30 km cez kopce, spokojná som šla domov, že sa mi nič nestalo, s celkom dobrým časom, a hríbmi v taske. Už som bola v meste a zrazu mi z poza odparkovaného auta na cestu vybehlo dieťa, nemala som šancu ani len zareagovať, samozrejme náraz, otrasný pád, to dievča spadlo nejako predo mňa, kúsok aj podo mnou. Mne letiaci bicykel spadol na hlavu, prilbu som žiaľ nemala. Plus samozrejme milión odrenin, modrin, vsak to poznáte plus dochramaný palec, co mi zaruci peknú marodku a neviem koľko bez jazdenia. To dievča akoby zázrakom si rozbilo len nos. Vďaka bohu som šla úplne pomaly, aj keď tam na tej ceste sa dá ísť aj pekných 30, takže neviem ci by sme to vtedy prežili. Ja si vždy dávam na toto pozor, no tu sa nedalo nic robit. Tak Vám odporúčam, tam kde sú ľudia, jazdite ozaj pomaly, nikdy neviete, co spravia, nestoji to za takéto zranenia. A este neviem co je s chudákom mojím bikom.
04.09.2014 - 09:03:25
01
No smola. :/ Zelam skore uzdravenie pre vsetkych zucastnenych. A prilbu asi nosit stale. :)
04.09.2014 - 09:51:55
01
Niektoré situácie na jednoducho predvídať nedajú, malé decko za autom si jednoducho nemáš šancu všímnúť. Na také situácie sa musíš len pripraviť, napr. nižšou rýchlosťou prechádzať okolo parkovísk alebo odstavených aut......alebo mať vždy prilbu na hlave, lebo (ako vidím/vidíš), stať sa môže fakt všeličo.
04.09.2014 - 12:05:12
00
Práve preto to tu píšem, aby si dávali na to pozor, ja som tam šla pomalinky, no aj tak som sa tomu nestihla vyhnúť.
04.09.2014 - 13:05:27
01
keyboard_arrow_up