Keď zmokneš tak to až taký prínos nemá, no keď si na výjazde, začne pršať, ty nezmokneš no následne ideš po mokrom tak to je výborná pomôcka ako nemať mokrý zadok a mokrú vložku v gatiach.
05.09.2014 - 10:40:34
06
ja vozim ass saver, origos od firmi roto a na obchode to stalo dake 4€ , nasadený je hlavne ked to vizerá na prehanku alebo tesne po nej. O cistotu mi nejde ale sucha vlozka v gatoch je predsa len prijemnejsia ako mokrá.
05.09.2014 - 10:55:02
01
https://www.canyon.com/_sk/accessories/#category=F02&id=47051
05.09.2014 - 11:26:22
00
dat 8€ za taku malichernost - to ich radsej poslite na charitu alebo kupte hociktoremu malemu drobcovi za vystrihnutie kilo cokolady :)
resp. do tej sumy si dajte urobit nalepku v reklamke a mate svoj custom dizajn, nie nejaky tuctovy z obchodu.
vhodny material su pvc/vinylove listy na hrebenovu vazbu, rozne ohybne podlozky z Tesca (zvycajne do kuchyne na krajanie) alebo v hociktorej reklamke sa vhodny material urcite najde v podkladovej farbe podla zelania.
navod je dole, noznicky, ceruzka, pravitko a 15-30 minut casu nech kazdy pohlada v sufliku ;)
o-hocicom/vychytavky-t15549-2055.html
05.09.2014 - 11:36:05
02
Ale veď ja mám návleky, ale ani tie nepomôžu keď proste poriadne leje :) ale súhlasím, ak len popŕcha, alebo nie je veľký dážď, tak to zmysel má :)
05.09.2014 - 11:36:29
00
original asssaver sa mi zlomil v polke pri prekladaní a "fejk" z bike24.de drží a drží a drží... je pravda, že som to prestal ohýňať pod sedadlo, ale ten plast má iné zloženie asi.. Najlepšie je fakt asi si vystrúhať vlastnoručne nejaký :)
05.09.2014 - 11:39:40
00
donny takehle nieco je dobre do dazda http://www.castelli.sk/Navleky-na-tretry-Castelli-NANO-d354.htm, tie neoprenove mi tiez nesedia, lebo aj ked je sa ta voda v topanke zohreje, ale pre mna je strasne nekonfortne mat pocit mokrych noh pri sporte, mozem byt cely premoceny, ale nohy mi vadia najviac.
05.09.2014 - 11:57:01
01
reeller presne tieto nanoflexy chcem ešte vyskúšať :)
05.09.2014 - 12:03:56
00
stare zname "hlavne nohy v teple" plati na bicykli 2x. podobne aj na vojne :lol:
kvalitne navleky do dazda a pripadne aj neopren do zimy, su zaklad. clovek moze zmoknut na tele, rukam voda nevadi, noham tiez nie, ale mokre tretry (a hlava) su zabijak.
tazko sa to lieci a casto su dlhodobe nasledky. takze pozor na to. setrit sa da na inych miestach, tu sa nevyplaca :)
05.09.2014 - 12:10:17
01
reeller presne tieto nanoflexy chcem ešte vyskúšať :)


ak budu fungovat tak isto ako nanoflex na ruky a nohy (ktore by tiez mali byt nepremokave) tak su to vyhodene peniaze :D ked mierne mrholilo tak sice na nich ostavali cele kvapky ale ked sa kvapky zacali zvacsovat tak sa krasne vpili do materialu, kvalitou porovnatelne navleky na nohy sa daju kupit za ovela mensie peniaze (tym nechcem zatracovat castelli, maju super veci ale cela seria nanoflex je len balamutenie hlav)
05.09.2014 - 13:06:36
00
ale nanoflex navleky na ruky a nohy nie su nepremokave, ale vode odpudive to je presne ten rozdiel, voda po tom steka, ale samotny material casom prevlhne. Nemam ich sice este ale planujem kupit, v recenziach ich chvalia, vpodstate na rukach a nohach ti nevadi trocha vlhkosti, vsade pisu ze sa ta voda v materialy prijemne zahreje a nie je ti v tom zima. Navleky na tretry su nepremokave, to uz vidiet aj na tom materialy.
05.09.2014 - 14:12:36
00
V lete su lepsie cyklisticke SPD sandale na boso. Ziadne premoknute topanky, ktore sa susia niekolko dni, ani mokre ponozky. Sandale vyschnu za chvilu. Daju sa objednat u dovozcu Shimana na Slovensko za 75 plus 4 postovne. Objednaval som ich koncom prazdnin. Do dvoch tyzdnov som ich mal, nemaju ich skladom. Su dost tazke, asi 1.12 kg par aj s kuframi. Na predoslom modeli mi 9ty rok zacala praskat podrazka. Bicykloval som v nich 3-4 mesiace v roku. Predosly model bol krajsi, trochu lahsi, asi 1 kg par a trochu viac otvoreny. Tieto novsie su mozno trochu pevnejsie a nebolo treba na nich vyrezat gumu v podrazke kvoli kufrom, iba sa odsrobovala. Normalne topanky su pevnejsie, ale nad 20 stupnov su lepsie sandale, nepoti sa v nich noha.

http://shimano-lifestylegear.com/gl/fw/products/tour/index.php
Robert Hudok [robert.hudok@paul-lange-oslany.sk]
Predajňa KCK [predajna@kck-oslany.sk]
05.09.2014 - 14:54:17
00
Bez urazky, ale tie sandale su tak pre rekreacnych cyklistov. Osobne by som sa teda bal obut nieco take do lesa. Mimochodom ked mas kvalitne tretry nohy by sa ti nemali potit.
05.09.2014 - 15:01:28
04
presne tak that is not what we are looking for :D, pro normalnych tretrach mas nohu super odvetranu, skor by som povedal, ze az priliz na nasu jesen, ale stale lahsie si je navliect navleky na jesen ako sa v lete potit.
05.09.2014 - 15:04:48
00
Ja mám mtb Sidi, do horšieho počasia (vpredu sú inak šité) a nepotím sa v nich ani keď je 30 stupňov. Jazdiť v sandáloch by som sa bál, nehovoriac o tom prachu...
05.09.2014 - 15:11:37
00
keyboard_arrow_up