Tie Garminy stoja casto mnohonasobne viac ako 150 eur, a ked sa to tak vezme, su to len "hlupe" obmedzene zariadenia ktore okrem zobrazovania mapy a navigovania nic ine nedokazu. Z financneho hladiska sa uz viac oplati nosit so sebou druhy, zalozny telefon za 13 eur (Samsung Keystone 2) ktory posluzi len na pripadne telefonovanie, ak by sa na smartfone vybila baterka - co v dnesnej dobe telefony zvladnu celodenny vyjazd s permanentnym podsvietenim displeja bez problemov.
05.09.2014 - 13:41:45
00
Nemyslíš vážne s tým ze nedokážu nič iné ako zobrazovať mapu a navigovať ;). Mobil ako tachac na bicykel je uplna sprostosť podľa mna. Akurat uvažujem nad kupou garmina 510 alebo 1000 a prikláňam sa zatial k 1000 práve preto, ze ma aj mapy a budem vedieť jazdiť napríklad aj v chorvstsku bez toho aby som každý deň pred večer cumel hodinu do mapy a plánoval si jazdu a memoroval mena dediniek
05.09.2014 - 21:17:28
00
tie garminy su nahodou super vec, meria to vsetko mozne, fix gps super, displej fasa, vydrz fasa, prides autom do neznamych lesov, fixnes auto v garmine, tulas sa hore dole je ti jedno kam, nemusis si nic pamatat, jednym tlacitkom ti vypocita trasu naspat k autu... kto nevyskusal bude stale ospevovat mobil, ja som tiez ospevoval, ze vsak locus mam zadara, strava je zadara...ale toto je premakanejsie
05.09.2014 - 22:23:18
00
keyboard_arrow_up