billes, uz konecne pochop, za tie prachy mozes mat J7, takto na tom veru riadne prerobis...

neviem naco do takychto tem prispievaju ludia, kde ten co zalozi topic je uz ajtak rozhodnuty co chce spravit a nech na fore ludia napisu cokolvek aj presny opak tak on spravi ajtak podla seba. ale kde sa clovek nieco spyta sa pise len "a co takto skusit hladat?" alebo "utfg"...
ser na to (nanho)
11.08.2007 - 19:00:16
00
2MuF k prvej veci - to je problem danych jedincov, neda sa to ovplyvnit

k druhej - ak sa podobna resp rovnaka vec preberala viackrat a relativne nedavno nevidim dovod preco neodkazat na hladanie. postupne by sa forum neuveritelne zasvinilo :roll:
11.08.2007 - 20:22:22
00
k druhej - ak sa podobna resp rovnaka vec preberala viackrat a relativne nedavno nevidim dovod preco neodkazat na hladanie. postupne by sa forum neuveritelne zasvinilo :roll:

ja viem, na urcitom fore som tiez stale odkazoval ludi na hladanie ale potom to doslo do takeho stadia ze uz na fore bolo len ze maju hladat :D akoze vacsinou to bol problem len v tom ze si ludia neprecitali "dolezite" a "oznamenia" topiky ale ajtak...
11.08.2007 - 20:34:05
00
Jezis vy ste trapniii. Mily mufinko najprv citaj nazov temy. vola sa AVID JUICY 5 a nie KTORA BRZDA ? Otazka bola ze ci mi neviete poradit kde zohnam tuto brzdu lacnejsie. Som rozhodnuty pre tuto brzdu a mam na to svoje dovody. Ide tu o to, ze kde ju zohnam za dobru cenu. Proste chcem avid juicy 5, v celej teme tu ide len o to ze kde ich zohnam lacnejsie, a nie o to ze teraz mozem mat 7icky ked dam 500korun naviac a bla bla bla...takze najprv toto pochop ok ?
11.08.2007 - 20:54:45
00
z obchodu
kto by to bol povedal, normalne si ma prekvapil... dost inteligentna odpoved :shock:
neboj, necakal som, ze to ides kupovat do lesa, lebo neviem ci vies, no existuje aj nieco ako internetovy obchod, tak som chcel vediet, ci nie nahodou z takeho obchodu... ale uz kasli na to, nic som nenapisal a uz je aj jedno, naco som to chcel vediet


/// edit - tak potom si mohol podat nejaku inteligentnejsiu a hlavne konkretnejsiu odpoved


Naposledy upravil mysho dňa 11.08.2007 - 22:14:00, celkovo upravené 1 krát.

11.08.2007 - 21:28:16
00
neboj sa viem...a cez internet som si uz poobjednaval habadej veci, takisto ako aj tieto brzdy.
11.08.2007 - 21:33:48
00
lol si ich ZOHNAJ kde chces a hlavne nech su zohnajane lacno :lol:
12.08.2007 - 00:23:20
00
keyboard_arrow_up