tu je giant na ultegre a za cenu 1599 eur, uz len aku velkost potrebujes

http://www.bycigle.com/web/index.php/bicykle/detail/1-bicykle/flypage/405-giant-tcr-composite1-2012?keyword=tcr&sef=hcfp
25.09.2014 - 09:41:18
00
cornus: Presne ako hovoríš, rovnaké rozmery a posed, o toto ide aj mne, keďže na tom bicykli netrávime denne 10 minút ale "x" hodín. Už sa teším, ako si budem premeriavať nastavenie na súčasnom bicykli :P
Ten Giant vyzerá dobre, aj cenou, no ale zatiaľ to vyzerá tak, že asi pôjdem do tej Demy Carrera 7.0 na 105, viac ľudí ma ubezpečilo, že jeho kvalita nekríva a kde inde by som vzal za takú cenu 7,8 kg karbónu (čo by sa ešte dalo stlačiť na nižšie), predražený S-Works nechcem (možno keby mám 5 000 €) a okrem kúpy samotného bicykla mi ide aj o servis, teda kúpiť ho tam, kde ho budem aj servisovať, lebo mi to prináša výhody (napr. prídem kedykoľvek a hneď mi na ňom spravia, čo treba, žiadne objednávanie al. naťahovanie) a aby bol servis blízko.
Škoda tejto Meridy http://eshop.merida.sk/Default.asp?cls=stoitem&stiid=17647 , dlho som ju mal vyhliadnutú, má Ultegru, len som si na(ne)šťastie všimol, že má hliníkový rám s karbónovou vidlou ( teda prakticky to, čo mám teraz).
Cube vyzerá tiež dobre, uvažoval som aj o tom, ale taký solídny bike je mimo môj rozpočet, páči sa mi aj Superior, len nie sú naňho nijaké ohlasy, takže asi ozaj tá Dema :?:
25.09.2014 - 16:17:06
00
Scultura 905 Ultegra je za tú cenu super. Takmer som ju kúpil a nevadilo mi ani, že hliník, ale nepáčila sa mi červená farba.
25.09.2014 - 16:57:35
00
Práveže farba mi nerobí problém :D, teraz mám šedo-bielo-modrý a všimol som si, že aj tak sa väčšina doplnkov robí v červeno-čierno-bielej farbe, takže o to lepšie, a aj tak budem musieť meniť šatník :D lebo jazdím v modrých Garminoch a všetko musí byť tip top zladené :lol:
25.09.2014 - 17:11:36
00
Z tohto vyberu by som bral jednoznacne ten wilier GTR na campa veloce (cca ekvivalent shimano 105). Za tu cenu len daco cez 1300e nie je o com, za usetrene peniaze kupis kolesa campagnolo zonda (299e na bike-discount.de, top tuhe, lahke a pomerne aero kolesa s vybornymi nabojmi), a mas bike pod 8 kil (odhadujem 7.7-7.8 s tymi zondami) za 1500e ak asi ti podari dobre strelit tie zakladne kolesa na bazosi :) .
25.09.2014 - 18:12:31
00
keyboard_arrow_up