presne,ako píše petersa,aj ja už jazdíml en tak oddychovo,ako dáky aktívny 50tnik,riziko ochorenia je veľké,čudujem sa chalani,že nie ste chorí,po takých štrekách:)
16.10.2014 - 09:49:29
00
tak to je dosť "krutopřísný" výkon na to, že už je vlastne koniec sezóny :) mňa už by do červených čísel teraz už nikto nedonútil :D


Možno sa prejavuje "choroba" množstva našich športovcov (nielen cyklistov), tzv. "fazóna po sezóne" :rofl:
16.10.2014 - 10:11:12
00
mne to ešte chutí, keďže som len tento rok začal s cestnou cyklistikou a jar bola len taká pozvoľná.. našťastie počasie je teraz ok, tak sa dá ísť naplno a stačí sa vhodne obliecť a choroba myslím zatiaľ nehrozí... napríklad keby som si včera nezobral pláštenku a pustil sa dole taký krásne spotený, tak by to asi horšie dopadlo.
16.10.2014 - 10:39:12
00
dnes som si dal odpoveď na nedávno položenú otázku o koľko by som mal lepší čas na javorinskej časovke keby som mal karbónový bicykel, pedále a tretry, je to cca o minútu a pol. tých 30s pripisujem lepšej forme a zbytok lepšej technike :) http://www.strava.com/segments/8075227

Kolky by si bol s tym casom?mal by si pouvazovat o systematickej priprave.mas zrejme solidne bunky :-)
16.10.2014 - 12:28:08
01
tuším ale ôsme miesto by to bolo, čiže nič moc tiež. na čas tohto ročného víťaza mám ešte čo robiť, ale tak viem v ktorých úsekoch strácam, potrebujem väčšiu silu do nôh nabrať, aby som nemusel ísť zo sedla a utočil to v sede
16.10.2014 - 13:39:16
00
no veru, kebyze si zakus mladsi, urcite by z teba nieco bolo... teda aspon z mojho laickeho pohladu... :-) si pred tym nerobil ziadny sport? beh, abo staci aj taka echt turistika... vyhodou moze byt, ze si pomerne lahky, ak si dobre pamatam, pisal si, ze mas okolo 60-70 kg... kamarat je tiez take fifipierko, len behaval, sadol na bic a hned ma v kopcoch rozbil na srot :-D ale zas po rovinkach a brdkoch sa neudrzal...
a mam pocit, ze na svatojurskom blesku si startoval hned za mnou, si ma pomerne rychlo dobehol, potom siel za mnou, z coho som bol na vetvy, bo to nemam rad, som myslel, ze ma obehnes a aspon sa zavesim, ale ty si potom tak vystartoval, ze som sa nestihol ani zdvihnut zo sedla :-D
tak nech ti to len vydrzi, hlavne nech ta to bavi a jazdis, druhym rokom sa urcite este ohodne zlepsis ;-)
16.10.2014 - 21:46:39
02
robil som len ten bikejoring pár rokov, ale to som najazdil len okolo 500km ročne + v zime bežkovanie, keď boli podmienky a sem tam lyžovanie, ale všetko to bolo v len takej rekreačnej rovine.. každopádne na tom MTB som chytil taký slušný základ, na ktorý sa dobre nadviazalo.. aj vzhľadom k tomu, že sú tu pomerne výživné kopce, takže nejakú silu som do nôh nabral + mám pomerne fyzicky aktívnu prácu a bývať na dedine je tiež dobrá posilňovňa (snehy, sená..atď. ) hej, po zime som mal aj 74, teraz už mám len 64kg.
tak to si bol ty:) to si spomínam na tom blesku, že mi bolo dobre, že mi niekto udáva tempo, ale potom som sa cítil, že môžem ísť aj rýchlejšie. to bol vtedy môj prvý pretek na cestnom..
ďakujem za podporu :)
16.10.2014 - 22:00:56
01
ja som až teraz zistil čo je to bikejoring, no čo, človek sa učí celý život :)
16.10.2014 - 22:21:24
03
Bikejoring je pecka, ale všetko záleží na tom, akého máš psa, keď Ti pes nejde, môžeš sa aj potrhať... (a na pleci ho niesť nesmieš :-) ) Keby si to chcel vidieť naživo, prelez Šturec a cez víkend je v Mošovciach Slovenský pohár..... Prípadne (ale to už bude asi na cestu zima) 8. - 9. 11. budeme aj pod Revišťom, to máš na skok....
16.10.2014 - 23:04:14
00
mal som nemeckého krátkosrstého stavača, ten vedel dobre potiahnuť, ale od toho ako ťahajú profi psi cvičené za týmto účelom mal ešte ďaleko, teraz mám tú fenu tiež NKS a tá akonáhle zacíti len náznak toho že sa lano šponuje, tak poľaví.. jednoducho tá poľovnícka výchova čo dostávala predtým nepustí, lebo bola naučená chodiť pri nohe, ale tak ešte sa to stále môže naučiť, úplne by mi stačilo aj keby neťahala a išla aspoň tak predomnou, že by držala natiahnuté lano, lebo takto si ho furt musím strážiť, aby som ho nenamotal.
Na skok to moc nemám, ale porozmýšľam o tom :)
16.10.2014 - 23:26:13
00
:-) Myslel som skôr na donnyho :-) Ten má napísaný Zvolenský okres, tak by to mal na skok, ak by to chcel vidieť, Ty to predsa poznáš :-) Ja mám na cannicross (ten mám predsa len radšej) haskáča, ale na bikejoring a skijoring mám ESP (európsky saňový pes), tie boli vyšľachtené práve kvôli týmto športom, haskáči sú pomalší a keď to chcú dostať na olympiádu, musí to byť atraktívne a rýchle, takže teraz sa na MS idú všetci pozabíjať, tak to tam lieta :-) Pleskáči (ESP) majú tú výhodu, že ich ťahanie proste baví, potrebujú to, a keď si pár dní nepotiahnu, tak sú doslovne chorí...
17.10.2014 - 14:36:33
01
jáj tak, ja že si to myslel na mňa nech sa pozriem ako to vyzerá na profi závode, lebo predsa len ja to poznám tak ako som sa to sám naučil.. tak veru hentie plemená to majú aj v génoch to ťahanie.. inak keď som sa tu registroval, tak som aj založil tému o bikejoringu, tak by sme mohli presmerovať túto diskusiu tam, nech sme neni mimo témy. http://forum.mtbiker.sk/o-hocicom/bikejoring-t34363.html
17.10.2014 - 16:25:50
00
Jasné... Už sme boli mierne OT...
17.10.2014 - 16:54:13
00
Dnes mozno posledny velky svih tejto sezony; darmo, dni sa neznesitelne skracuju a teplota klesa. Ale som vdacny za takuto prijemnu jesen.
Zvolen - Lucenec - Levice - Zvolen. Vsetko fajn, len jedna kardinalna chyba - vykaslal som sa na Aladina, nepozrel som ako ma fukat a tak som bojoval s tym neviditelnym zato krutym superom od Lucenca skoro az po Tlmace. Este ze ten kraj az tak nepoznam tak som len pozeral co to tu mame. A teda ze pekny kraj, ako vsade :)

Prílohy:

ZV_LC_LV_ZV.jpg
ZV_LC_LV_ZV.jpg 122.47 KiB 1 thumb_up2thumb_down

18.10.2014 - 18:31:07
015
keby som vedel, tak by som sa pridal v okoli LC na nejaku spolujazdu...nebola cesta od ZV po LC velmi frekventovana?
18.10.2014 - 19:34:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up