zdravím...dúfam že som tému vytvoril v dobrom fóre ale nikde inde sa mi to nehodilo :)... v skratke študujem dizajn na vysokej škole a tento semester navrhujem bicykel.... kedže na našej fakulte sa dizajn bicyklov rieši skoro stále a väčšinou sú to buď mestské terénne alebo cestné tak som začal riešiť recumbent, ktorý je zaujímavý tvarom a hlavne nieje na slovensku taký opozeraný

kedže s týmto druhom bicyklov nemám žiadne skúsenosti tak hľadám rady u ľudí ktorý s nimi už nejaké skúsenosti majú či ho už vlastnia alebo ho niekedy vyskúšali... zaprvé by som sa chcel spýtať na základné výhody a nevýhody recumbentov. ďalej keď som si robil rešerš tak som si všimol že jednotlivé druhy sa líšia polohou jazdca pri jedných doslova leží a v iných sedí skoro ako v kresle ak by mi niekto vedel vysvetliť v čom je rozdiel medzi nimi z hľadiska jazdy bol by som rád lebo tomu nerozumiem...čo sa týka riaditok je lepšie ich mať pod sebou alebo nadsebou z hladiska dizajnu sa mi viac páčia tie čo sú pod jazdcom lebo nenarúšajú tvar ale nechcem spraviť niečo len preto že je to krajšie ak sa to horšie ovláda.... a ešte zvažujem dizajn recumbent trojkolky tak ma zaujíma aj porovnanie bicykla a trojkolky

určite budú nasledovať aj ďalšie otázky ale zatiaľ budem veľmi vďačný aj za odpovede na tieto :)
28.10.2014 - 13:53:15
00
Si prečítaj celú diskusiu: xc-am-en-bicykle/rekumbenty-a-velomobily-t27598.html?hilit=recumbent .
Myslím že tam nájdeš to čo potrebuješ vedieť.
28.10.2014 - 14:10:11
00
keyboard_arrow_up