ako tak pozerám zdá sa že nebudem sám odtiaľto na trati :) to ma teší. inak dnes som videl videjko s mackami na lúčke kade chodím bežne na biku, asi mením trať :!:
18.08.2007 - 01:22:55
00
a de su nejake schopne propozicie?
20.08.2007 - 20:22:46
00
jasné, všetko je na webe 8)
http://www.merida.sk/clanek/70
20.08.2007 - 20:36:01
00
ako nech ma nenastvu to akoze mam sediet z ocom v sedacke pre deti?!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
20.08.2007 - 20:43:01
00
no tak medvede som nestretol co ma velmi tesi.
Trat to je pekna, ked bude oznacena tak pojdem este raz, lebo teraz som sa parkrat aj vracal - podla vytlacenej mapky som bol sem-tam mimo :? . Inak bolo sucho tak to bolo v pohode, ale ked naprsi tak na niektorych usekoch to bude celkom zaujimave.
21.08.2007 - 18:19:49
00
trat maratonu pojde aj cez jednu lucku kde je taka mala nenapadna terenna nerovnost, ktora priam laka cloveka si skocit. uz teraz lutujem tych ludi co dopadnu tak ako som dopadol ja pred tyzdnom. verim ze to organizator oznaci vykricnikmi, lebo niesom zdaleka jediny ktoreho ten skok pekne "nakopol" a otocil do salta. je to niekde priblizne na 35km...
21.08.2007 - 20:31:33
00
Po takej podobnej nenapadnej nerovnosti som kedysi skoncil na chirurgii s podozrenim na poranenie krcnej chrbtice... Kamos sa mi smial ze taky trapny skok ma rozhodil, tak mi to isiel ukazat a vytrieskal sa na nom tiez :D
21.08.2007 - 22:34:03
00
trat maratonu pojde aj cez jednu lucku kde je taka mala nenapadna terenna nerovnost, ktora priam laka cloveka si skocit. uz teraz lutujem tych ludi co dopadnu tak ako som dopadol ja pred tyzdnom. verim ze to organizator oznaci vykricnikmi, lebo niesom zdaleka jediny ktoreho ten skok pekne "nakopol" a otocil do salta. je to niekde priblizne na 35km...

2x uz som na nej na maratone skocil a uprimne poviem prvykrat ma to dost vyplasilo ze zrazu letim vysoko a daleko :shock:
fajn je ze sa to tam celkom da ustat aj ked si ten jump clovek "nevsimne" ale s hardtailom a s pevnou vidlou by to asi bolo velmi zle hlavne ked si uvedomim rychlost ktorou sa tam v pohodke da ist :?
21.08.2007 - 22:56:40
00
Čafte,

8) Tak chlapi, boli sme včera poobede s chalanmi s našej bikerskej grupy prejsť trať v BB. Môžem, len doporučiť.
8) Krásna príroda, super výhľady, stupáky, ktoré sa dajú v pohode vyjsť (teda ak je nejaká kondička), zjazdíky, ktoré sa dajú šikovne zísť, ale pozor na popadané konáre a štrkové ložiská na zvážniciach, dosť to na nich kĺže.
:!: Inak chcem upozorniť všetkých, ale aj organizátora, že na zvážnici za skokanským mostíkom je za jednou zákrutou padnutý cez cestu strom. Dá sa to prejsť po vnútornej strane. Ale zo zákruty Vás to vynesie presne do opačnej strany, takže hrozí náraz priamo do kmeňa stromu. Pozor na to !!!
Možno to do soboty lesáci odstránia alebo organizátor. Pre istotu si dávajte pozor aj na zatvorené rampy, je ich požehnane po celej trati. Aby sa nestal podobný pruser ako pred pár rokmi.
:? Nikto nemôže vedieť, kde aký úchylný lesník býva a naschvál zatvorí rampu v priebehu preteku. Tak radšej bacha.
:idea: Dúfam, že organizátor vychytá všetky chybičky z predchádzajúcich ročníkov a úroveň organizácie bude na podobnej úrovni ako na iných maratónoch celej MTB série.
:arrow: A na koniec ešte jedna perlička, organizátor v BB si dal tú námahu, že už týždeň pred štartom je celá trať celkom na slušnej úrovni označená, tak že s pomocou vytlačenej mapky z netu a zelených značiek na trati sme celú trať prešli a nikde sme nepoblúdili, ako v Brezne a v Partizánskom. Z tohto by si mohli zobrať príklad aj organizátori iných maratónov.

8) Nafotenie každej križovatky na trati a ich očíslovanie mapke je super nápad a myslím, že nie až tak pracný. Celkom dobre sa dá podľa toho orientovať na trati. Očíslované fotky križovatiek a mapka je k dispozícii na nete.
:? Trošku mám strach z toho skoku, čo píše mirecBB na 35 km, nevšimol som si ho tam, alebo som išiel pomalšie, alebo som ho obišiel. Dúfam, že na to nezabudnem na preteku, aby som tam nehodil papulniaka. Takže pozor aj ostatní.......

Majte sa a trénujte......
27.08.2007 - 09:01:16
00
aktualne to ako vyzera v BB, prsalo vela ? je tam vela blatovych usekov?
vidime sa :)
31.08.2007 - 17:17:24
00
Som čerstvo po maratóne :) Bol to môj prvý maraton a som plny zazitkov ... bolo to super - krásna trat este krajsie oznacena nemali ste sancu zist z trasy. Chcem podakovat ujovi na TREKu 8500 ze som za nim mohol ist az na Dedkovo pekne tempo no v zjazdoch som ho predbehol a uz sa nevratil :roll: Nechytil som dokonca ani ziadny defekt len par krcov do stehien na Suchom vrchu bolo to uz na konci a to ma dost mrzi. Dufam ze sa uvidime aj na buduci rok a v lepsej kondicke. Zelenej stope zdar :D
01.09.2007 - 19:35:23
00
ja podobne, bol som na polmaratóne, trať pekná, dobre označená, príroda krásna. Akurát že som na začiatku prestrelil svoje tempo a potom som sa až cca do polovice trápil... :( Výsledok biedny, no osobne skoro spokojný ... Kolega chytil defekt 1km pred cieľom - na porazenie. Ale výmenu stihol asi za 5 minút toľko totiž "stratil" na mňa :lol: Inak trať bola na môj vkus dosť náročná, tie veľké šutre v zjazdoch boli dosť nebezpečné, a tie stúpania - som sa miestami ako kamzík cítil. Inak neviete ako dopadol chalan čo sa spadol v tom prvom väčšom kamenistom zjazde?
01.09.2007 - 21:59:52
00
hmm no ja som tiež išiel v pohode, celkom som bol na uspokojovim mieste za kordíkami /tazko som sa tak dopredu dostal/ a potom bác defekt :x a 10min. v kely a ako som ich popredbiehal tak oni mna :P potom sa mi po ceste nejakym zazrakom otvorila kapsička pod sedadlom a vypadla mi penazenka /touto cestou sa chcem podakovat ešte raz nalezcovi, ktory mi ju doniesol do cieľa, ani pivo nechcel aby som mu kupil... este raz velmo pekne dakujem :wink: /, ale potom som sa pokusal ako drak.... a ten kamisty zjazd nad malachovom... to bol vazne otras, take vycaptane kolesom mam :P ... ale bol som skoro v prvej polovici v cieli:o

to kiri: myslis toho ked sa schadzalo z dedkova na prvu asfaltku? no co som tam jedneho videl som myslel ze dostal defekt bo kukal na plast a koleso mal odmontovane
02.09.2007 - 19:08:04
00
milanbb55, neviem pomenovať kde to bolo :( tie názvy mi nič nehovoria, a bol som tak rozbitý že som nestíhal nič registrovať, mal som dosť už po 8km :D viem len že to bolo pár km pred prvou občerstvovačkou lebo tam sa o tom bavili že je dochrámaný. bolo to cca na 10-12km v takom nepríjemnom zjazde hnusnom kamenistom... potom nasledovala zatáčka doľava (nie som si istý či na asfaltku ale asi aj áno). ten defekt, to si bol ty čo si mal otočený bike (myslím že modrý) na tej asfaltke ???
02.09.2007 - 21:42:36
00
kiri: hmmm no ja neviem ja som tam nikoho nezbadal zeby sa vytrepal... iba tak toho co som spominal.... a to bolo 50m pred krizovatkou 9, takže to mohol byt aj on, ale vyzeral akoby sa mu nic nestalo /na zdravi/ ..... a ja som opravoval defekt po prvom zjazde za dedinou Kordiky /tam kde bola aj znacka nebezpecne klesanie :P / .teda nie na asfaltke
no jo ten vystup na dedkovo /tam kde sa najviac tlacilo od 7,6 km do 8,9 km/ bol dost kruty, pretekar za mnou to skusil vyslapat a ako zosadal tak jemne spadol a trosku sa posuchal po zemi... ale isiel dalej......
02.09.2007 - 22:04:34
00
keyboard_arrow_up