astro no keby som ho tam nevidel ako vysiel z kanclu POLICIA na vlastne oci tak by som tiez neveril, ci tam bol ako STK dozor alebo len samostatne uz neviem ale bolo to v jednom vchode - priestore... nevydava tam nejake znacky zabavene a podobne?
10.12.2014 - 19:10:50
00
Veľmi nahrubo 350€ plus registračná daň. CZ má výhodu, že nemusíš mať preklady, ale stačí úradne overená kópia dokumentov.

Tiež záleží za koľko vybavíš stk EK a ko... Ako vyriešiš samotný fyzický dovoz a podobné drobnosti. Presné ceny už ale neviem - Galaxy je doma už dva a pol roka a Focus ešte dlhšie.

( mňa to celé stalo 900€ so všetkým, čiže aj hotel, daň, recyklačný poplatok, poistka, nafta do ďalšieho auta...)

Hm, tak pri registracnej dani 33 € a cennikovom cenovom rozdiele pre to iste auto v CR a v SR skoro 2000 € je potom dovezenie auta od predajcu z Brna velmi zaujimava alternativa. Jedine ak by bol SK dealer ochotny spustit 1000 € dole, ale to je dost otazne. No nic, dobre vediet.
10.12.2014 - 19:20:59
00
Nové auto to má ešte jednoduchšie lebo nepotrebuješ STK a EK.

Kamoši brali nové autá z Poľska a tam to bolo ešte lacnejšie, hlavne keď to Poliaci videli ako možné nové miesto odbytu.
10.12.2014 - 19:29:50
00
tak som dnes bol na omeskanej STK/EK, trochu som sa aj informoval. pokutu realne davaju iba ak niekto da podnet na urad, ze vraj sa v tom sami zatial nevrtaju.
taktiez tie kamery beru vazne, mal som odlomeny zadny stierac a aby som mohol prejst (a nemuseli ma koli takej somarine poslat do .....) tak mi technik stierac pozical, aby tam bol pocas kontroly, taktiez vykonal vsetky predpisane ukony, tak aby boli na kamere viditelne.
11.12.2014 - 12:46:39
00
Aj som si myslel, ze to bude nejak takto. Ved co si budu robit uradnici zbytocne pracu naviac pri tych platoch. Kym nepride nariadenie zhora, ze maju preliezt celu databazu a rozposlat pokuty, co tak skoro ani nenastane (ak vobec), tak to proaktivne riesit nebudu a radsej sa o 14-15h poberu v klude domov. :)
11.12.2014 - 12:55:39
00
ale kks to by boli ale ake prachy keby im naozaj dali kazdemu tu pokutu
11.12.2014 - 13:11:22
00
Niekedy v marci tohto roka som bol svedkom (spolujazdec) ako mojho kolegu zastavila policajna hliadka a pytali sa na STK. Ked im kolega ukazal karticky a spytal sa na dovod, tak mu policajt povedal, ze im system ukazoval ze jeho EC nema platnu STK... Takze v tej ich databaze bude asi dost vela chyb.
Inak od policajta korektny pristup, bez ziadnych dalsich otazok a zdrzovania.
11.12.2014 - 13:29:07
00
ale aby som nebol len oT tak pre tych BA alebo co obcas idu do rakuska http://www.oeamtc.at/index.php aplikacia co ukazuje aktualne ceny poh hmot! kazdych 15min obnovovana a co mam skusenosti tak sedi, lenze bacha nato ze v rakusku okolo obeda sa vzdy zdrazuje a potom na vecer po 5-6tej idu ceny dole . najlacnejsie byvaju cez vikend . inak da sa tam nastavit Land kde chcete tankovat
edit treba prejst trosku nizsie a tam dat Spritpreise . vyhoda je pekna mapka celeho uzemia a teda rychlo prehladnost


Naposledy upravil large dňa 11.12.2014 - 14:51:09, celkovo upravené 1 krát.

11.12.2014 - 13:39:41
00
ak niemomu pomoze, ja pouzivam tuto stranku http://www.spritpreisrechner.at/ts/map.jsp# zada sa mesto a vyhodi najlacnejsie ceny pohonnych hmot v okoli....
11.12.2014 - 14:20:56
01
policia s STK nic nema pokial viem..... databaza nejake je ale nakolko aktualne tazko povedat...... urcite ale viem ze STK su nonstop sledovane kamerami (ONLINE!!)..... ja chodim na STK s 50 kamionmi a 20 osobakmi co mam pod patronatom a majster na STK (v jednom okresnom meste na zapade) kam chodim dostal uz zopar pokut za somariny..... napr. prisiel traktor a nemal na blatniku najvyssiu dovolenu rychlost.... traktor presiel a majster dostal okamzite 160 euro pokutu........ dalsia vec je ze nase cez STK prechadza prilis velke % aut bez problemu.... statisticky by to malo byt tusim 15% co neprejdu a neprechadza realne okolo 7% ..... tak uz ma moj clovek upozornil ze obcas "neprejdeme" aby sa splnili cisla :-(

k pokutam.... to zas chodim babe na OU - odbor dopravy a ma na starosti prave toto....a potvrdila co pisal andrej25 ...... pokial ta niekto neuda, alebo nemas nejaky iny problem s uradmi, nikto sa v tom zatial nevrta.... nejsou lidi (aj ked v dnesnej dobe IT by to asi nebol problem nastavit v systeme a islo by to automaticky)
11.12.2014 - 21:33:18
00
Pekna poladovica... Pozerat az do konca a aj so zvukom. A vsimnite si aj auto vpravo pri vjazde na pumpu. A dalsiu buracku vpravo uz len pocut... Ale vodic auta, z ktoreho je zaznam, je podla mna blbec, ze tam zostal stat v pruhu a blikal. Vyrazne zmensil moznost manevrovat a vyhybat sa ostatnym co prichadzali zozadu a vlastne sa aj sam vystavil riziku. Mal odtial zmiznut a nie tam blokovat cestu.

http://www.mojevideo.sk/video/21d87/poladovica_na_ceste_v_cechach.html
11.12.2014 - 22:20:44
01
ten chudadacisko co sundal ten stlp musel mat preohromnu radost
11.12.2014 - 22:29:06
00
ten chudadacisko co sundal ten stlp musel mat preohromnu radost

sak aj mal..... ze to nenadrbal do tankovacich stojanov :rock:
11.12.2014 - 22:31:55
00
To uz skor je chudacisko ten co stal na tej pumpe za tym stlpom. Uplne nevinne to schytal.

Inak este dve videa. Tomu na lodi sa az nechce verit...

http://www.mojevideo.sk/video/1bcc6/vase_auto_uz_je_na_ceste.html
https://www.facebook.com/video.php?v=1000909729925504
11.12.2014 - 22:39:01
00
pri tej lodi mi pislo luto tej bielej imprezi :-(

inak ten s tym bagrom musel byt nejaky expert :-D
11.12.2014 - 22:50:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up