Zdravicko, potreboval by som skratit hadice na juicy sedmickach, no vyskytol sa jeden problem. Pobehal som som shopy v KE (jump, isako, cyklodom, toly, merida, scott) a dosiel som k zaveru, ze ked im chcem dat skratit hadice, potrebujem im dodat aj nahradne olivy - koncovky na hadice, ktore mi, ale predajca brzd (kupkolo :x ) nedodal. Original Avidacke sa sice daju objednat, ale momentalne su nedostupne, k dodaniu budu az v oktobri. Tak idem skusit napisat mejla do kupkola, i ked predpokladam, ze sa k nicomu nepdopracujem.

Takze otazka znie, ci je mozne miesto origo avidackych mozne pouzit Alligatory (na krabicke nemaju spomenutu znacku Avid, ale niektore ine, ako napr. Hayes, Shimano), no co som sa rozpraval s predavacom v Isaku, tak povedal, ze teoreticky by to mohlo ist aj tymito. No nechcel som dat len - tak dat rozdrbat brzdy, tak som radsej pockal. Nechcem, aby bola obmedzena pouzitelnost brzd, no na druhej strane mi je uplne jedno, akej znacky tam budem mat tu olivu, pokial to bude plnit ucel.

Dik za rady
21.08.2007 - 21:10:29
00
skus popozerat tu ci nieco nenajdes... http://www.cykloprofi.cz/katalog.php?vyr=2&kat=14

btw...ak je tvar olivky presne ten isty, je jedno ci mas na krabicke Avid alebo Alligator
21.08.2007 - 22:21:25
00
po Avidoch akoby sa zlahla zem :shock:
z kupkola odpisali, ze nie su sucastou toho setu :roll:
potesi...
21.08.2007 - 22:28:26
00
cauko,
riesil som presne ten isty problem ako ty. jediny kto by sa no mozno aj podujal bol cyklodom a isako ale chceli nahradnu olivu, ktoru som taktiez nemal. pisal som mail do kolokramu ze mi nedodali nahradnu olivu ktora vraj mala byt sucastou brzd a odpoved bola ze nie je problem.objednaval som v tej dobe REBU a bezproblemov pribalili aj olivy aj nejake "ihly" ktore sa vraj tiez menia.
cize skus kolokram.
ja si to pojdem dat urobit do isaka ale az na jesen lebo reba mi prisla 85ka a nie 100ka cize naraz mi chlapik urobi aj zdvih, garancku na vidlu a skratenie hadiciek.
22.08.2007 - 10:04:04
00
Z mojej vlastnej skúsenosti- oliva Aligator ti na Avidy bude pasovať. Tú ihlicu nepotrebuješ, dá sa použiť tá stará.
Osobne som skracoval hadicu. Jediné, čo bol trocha problém je, že hadica Avid je o chĺpok hrubšia, takže ide do olivy ťažšie.
22.08.2007 - 13:25:33
00
diky moc :)
asi skusim najprv napisat toho mejla, lebo si u nich mozno objednam deorecka 08ky /kluky/, tak sa skusim opytat aj na to... i ked najradsej by som to uz mal hned, len tych alligatorov sa trocha bojim :(
22.08.2007 - 16:50:52
00
keyboard_arrow_up