A čo takto vraziť ten nôž do lebky majiteľovi? Je to jeho vina, že si ho nevycvičil, nemyslíš?
28.12.2014 - 11:12:27
02
no ked bude mat majitel blbe pripomienky tak obtiahne aj on
28.12.2014 - 11:15:40
00
škoda písmenok :swear:
28.12.2014 - 11:22:23
00
capulo akoze prepac...ale zabit psa koli tomu ze ti kuse do kolesa..to spravi naozaj len Ch*j !!!!! mas vypite alebo ako mozes napisat taku bezcitnu p*covinu?!!!
28.12.2014 - 11:31:25
02
za psa by mal byt zodpovedny v plnej miere majitel a ked si s nim nevie rady a ten pes na niekoho zautoci tak mne osobne je sumafuk ci by mi hryzol nohu abo bicykel, ja to povazujem za utok a budem sa branit. a kto chce nak caka kedy sa psikovi uraci prestat a nabuduce ked pojde okolo bez bicykla tak ho drapne za nohu a potom zas mozes cakat kym sa psikovi uraci ta pustit, len aby sa mu chudatku nic nestalo
28.12.2014 - 11:40:34
017
prave koli takymto ako vy nie je spraveny poriadok so psami v tomto state a kym niekoho nezabiju tak sa akoze nic nestalo, ved nak sa psik pohra, a ked dakoho zabije tak no utrhol sa stava sa
28.12.2014 - 11:43:11
07
Trestanie psov nevyrieši absolútne nič! Je potrebné trestať majitela a nie zapichnúť nôž do hlavy psa...
28.12.2014 - 11:46:10
02
a odkedy za to moze ten pes?? preboha sa uvedom!! ten pes je v tom uplne nevinne.. nemoze za to ze ho jeho pan tak vychoval(respektive nevychoval tak ako mal) !!!!!!!!!!

prenesme si to do situacie neposlusneho a naozaj hnusneho dietata....

ked tvoje dieta rozbije niekomu svetlo na aute tak ho ten dotycny moze zabit?? lebo sak nabuduce to moze decko urobit zase??

uvedom sa co pises... lebo pises ako totalny bezcitny ch*j....hlavne ze na polovnikov nadavas jedna radost..ale potom by si bez problemov zabil psa koli tomu ze ti kuse do ***** kusu gumy za 30€ !!!!
28.12.2014 - 11:46:15
03
mišo, trochu skludni. Nemôžeš porovnávať bojového, útočného psa, ktorý ta môže zabiť a nevychovane decko.
28.12.2014 - 11:49:05
06
Nevychované decko je vizitka rodičov, nevychovaný pes je vizitka majiteľa, čiže zas až tak ďaleko to neni...
Tak isto ako nevychovaný pes môže zabíjať, z nevychovaného decka vyrastie taký parchant, čo zabíja zvieratá a od zvierat to neni až tak ďaleko k zabitiu človeka!
28.12.2014 - 11:55:20
04
Ma tu niekto psa ze tak viete vsetko o nich???
28.12.2014 - 12:17:00
00
áno ,a dosť mi záleží na jeho výchove a táto problematika ma velmi zaujíma. Mám vraj "bojové plemeno" a za tento názov môžu sprostý ludia a médiá vdaka ktorým sa takmer prijali dementé zákony ktoré nič neriešia akurát zodpovedný majitelia by ich dodržiavali ale nejaký vypatlanci čo chovajú psov na zápasy,alebo ich nemajú registrovaných a podobne sa na tom len smejú...pes je len nástroj v rukách človeka ked to mám takto zjednodušiť,čiže zodpovedný je vždy človek...
28.12.2014 - 12:25:33
00
ANO mam psa!!! a nenadarmo sa hovori aky pan taky PES!!! ten pes za to neoze.. je to zviera..ktore rado zije vo svorke...rodina v ktorej zije je jeho svorka.....tj. od mala vidi nejake spravanie tych ludi co ho maju..tak sa chova rovnako....ten pes si neuvedomuje ze to nieje dobre...!!!

a som rad ze niesom sam co tu ma rovnaky nazor...astro ja som docela kludny... ale capulo si to tymto vyjadrenim v mojich ociach posral na celej ciare....od dospeleho cloveka by som cakal ovela triezvejsi pohlad na vec....
28.12.2014 - 12:33:23
00
v momente ked do mna abo do napr bicykla kuse daky pes s ktorym si majitel nevie rady tak mi je vazne u riti ze ci je to vina psa abo majitela.

Povedz mi jediny rozumny dovod preco by som si mal nechat rozkusat bicykel od zuriveho psa? Okrem oblubenej frazy majitelov ze: neboj sa, je to len stena, on sa chce hrat
28.12.2014 - 12:50:38
04
Ako mozeš porovnavat psa a male dieta??Ten pes bol na to starocia šlachteny decko neni slachtene na nic :). Ked ma bojove plemeno tak sa podla toho musim spravat, musim byt na to povaha a hlavne sposobili mat takého psa, a mat psa vycviceneho! Lenze raz tomu psovy aj tak prepne lebo to ma v sebe zakodovane..Na svk bolo a je kopu pripadov mrtvych deti po utoku takýchto degradov a ich este lepsich majitelov. Bojove plemena by som uplne zakal, ked tak tak psychologicke a a testy sposobilosti ich majitelom. Su aj ine rasy co ti urobia to iste potesenie a nielen prazna hlava co nevie ani aportovat len kusnut a nepustit. Jasne ze aj ja by som sa branil vsemoznim spôsobom a urcite by som neobetoval moj majetok aj ked je to plast a dusa za trapnych 40e, a dal by som to preplatit majitelovi..Nazor mam takyto od kedy: som na zlatych pieskoch na vlastne oci videl jak pitbull schytil labut pri brehu a uz ju nepustil :) prisla jej aj labutia family na pomoc no marne. Majitel ho kopal do hlavy tazkymi botami no nic nepomozlo nepustil kym neodelil hlavu od tela..a akého mas misopetrovic Miško psa? typujem na teba tak jazvecika abo daco male prip yorksira ci chivavu (k tvojej osobnosti, kedze pes odraza podla teba majitela).. predpokladam ze s bojovimi plemenami moc skusenosti nemas :) myslim si ze ty si tiez dospely, a tiez 3/4 fora od teba cakalo nieco nieco viac na tvoj vek castokrat :) Urcite suhlas s capulo pokial vidim bojoveho psa a este takého, ze sa ku mne priblizuje uz mam husiu kozu, nebodaj by napadol mna, bike alebo by zahrizol do kolesa deckeho kočika to je tiez ok? V tej chvili pouzijem vsetky prostriedky na ochranu seba blízkych aj svojho majetku, kludne aj noz do hlavy ako bolo spominane..pes ma smolu a sprosty majitel este vacsiu...capulo predpokladam ze odpoved nedostanes :) a ked ano nie rozumnu ...
28.12.2014 - 12:51:26
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up