Caute chalani. Mam zaujem o kupu horskeho bicykla cez jedneho znameho v zahranici. Do bicyklov sa az tak dobre nevyznam a preto by som vas chcel poprosit o radu. Nemam zaujem o profi bike ale skor o amatersky bike. Nasiel som jeden na nete tak vam prikladam adresu na ktorej ho mozete najst. Skuste sa nanho pozriet a povedzte svoj nazor. Jedna sa mi aj o velkost kostry. Pocul som ze sportovejsie su mensie a skor by som zobral mensiu. Mam 182cm. Za rady vam velmi pekne dakujem.Adresa: http://www.supergo.com/profile.cfm?lProd_id=24431
04.03.2004 - 10:06:46
00
neviem aky to ma vyznam kupovat v zahranici i ked aj my sme mali 2 z talianska pred 10 rokmi. Velkost kostry podla seba by som povedal ze 19-20 palcov na 182cm pri biku na XC,cross country. Ci mensi to som este nepocul jedine ze pri sportovejsom posede je sedadlo vyssie nad riaditkami okolo 6-8cm a pri turistickom je zarovno no z toho to vyplyva len tak okrajovo.
Bike na uvedenej linke nie je vybaveny najhorsie pre neprofesionala no ram mi nic nehovori. Skor je vhodne kupovat tak ze si bike vyskusas aspon ze nan sadnes v obchode a vies ci sa citis pohodlne alebo ti nejak nesedi. Cize pokial vyberies znacku co unas dostat tak si to vies vyskusat bo kazdy je tak trochu iny a tiez kazdemu vyhovuje inac.
08.03.2004 - 00:01:25
00
Neviem ci myslis USA ale ked hej tak skus nejaky lacnejsi Cannondale, alebo klein repektive specialized, cenny su dost nizske oproti tim nasim
18.03.2004 - 02:33:56
00
keyboard_arrow_up