Vela z vas zjavne nepochopilo, ze AAA su obchodnici, nie charita. Pri odkupe na vas budu robit tanecky a pretvarku aby od vas kupili auto co najlacnejsie. Teda, auto by som u nich nikdy nekupil ale jedno som im uz predal, druhe skoro. Vzdy trvalo, kym sme sa dopracovali k cene ktoru som pozadoval. Z toho vyplyva ak nemate trpezlivost, tak tam ani nechodte. Dalsia vec su zmluvy. Prve auto som predaval velmi davno a vtedy boli zmluvy este ok. Dnes su take, ze vam mozu auto vratit v podstate bez dovodu, koli tomu som to druhe nepredal. Slovensky paradox je, ze cez inzerat som auto nevedel predat a AAA ho predalo do 2 tyzdnov. Zhrnul by som to tak, ze kupit auto v AAA nikdy a predat auto do AAA len ked ste uz zufali a nikto nevola na inzeraty.
12.02.2014 - 12:41:36
00
medzi obcodníkom a podvodníkom môže byť často veľmi tenká hranica...
12.02.2014 - 13:00:36
06
Do 3A som chcel dat na protihodnotu svoje a zobrat ine, nakoniec sa nic nekonalo pre prilis nizku odkupnu cenu.
Z Darexu mame 2 auta a velka spokojnost, km sme ani neriesili, dolezity je stav a na to treba trochu skusenosti s starymi autami. Jedine co Darex garantoval bola pravna cistota auta, ziadne km ani servis dokonca doporucili vymenu olejov, lebo oni to nerobia a nevedia ci to vobec niekto robil.
12.02.2014 - 17:12:22
00
Vela z vas zjavne nepochopilo, ze AAA su obchodnici, nie charita. Pri odkupe na vas budu robit tanecky a pretvarku aby od vas kupili auto co najlacnejsie


toto samozejme chape kazdy, ale ked raz poviem jednu cenu, potom si nes...... do huby s inou. ked to tak citam, tak predat auto do AAA je cista zufalost. keby maju odo mna auto odkupit, nech pridu za mnou s dohodnutou cenou ( mozeme sa bavit +/- 100-200€, teda lepsie napisane moj minus ), a so serioznou zmluvou ( a nie totalny vysmech ze ho mozu kedykolvek vratit ). ak nie, vopred im oznamim ze nech ani nechodia.
12.02.2014 - 17:28:52
00
evidentne funguju aj bez serioznosti
12.02.2014 - 17:35:45
00
Pri výkupe kolegovi ponúkali asi pred dvomi-tromi rokmi za Fabiu 1,4 benzin 2005ročník bez klimatizácie na ruku 5700€ to bol prvý telefonát bez toho aby auto čo len videli :lol: bol z toho úplne na koni ( už sa videl za tie prachy v niečom novšiom a s klímou ) a čo len ja viem, tak mu ten otravný "pepík" volal tak 10x za doobedie.
Potom po 2-3 dňoch to už bolo 4500-5000€ (stále videli iba fotku auta a info ako: motorizáciu, stav tachometra ...)
Pri osobnej návšteve 3A tuším to bolo v Nitre už to bolo do 4000€ a keď už bol uzmierený s tým, že by ho pustil aj za tie 4000€ tak mu "zažali 2700€ :lol: a to ich už poslal do....
12.02.2014 - 20:20:34
00
NEODPORUCAAAAAAAAM.kupil so v tejto akoze serioznej predajni auto pre syna bmw e90.naj. 55 000 za 13000e.stym ze do tyzdna ho mozem vratit.zial som si nevsimol mikro pismom napisane ze vratit sa moze ale iba na vymenu za ine auto ovsem len za podmienok ze na kupenom aute nenajazdite viac ako 100km.no zial ja to mam domov z AAA bratislava 100 km takze ma od...... -neda sa.dalen v tejto spolocnosti maju vsetko do detilov premislene co sa tika kupno predajnej zmluvy a vsetkych poruch -takze ostava jedine lamparen. povedal som si dobre nechal som sa oj.... po tyzdni som navstivyl bmw servis a na moje prekvapenie som tan nechal dalsich 3000e za opravu vozidla .VELMI VELMI ZLA SKUSENOST ..SOM RAD ZE SA MI PODARILO ODHOVORIT MINIMALNE 10 POTENCIONALNICH ZAKAZNIKOV KTORI MALI NAMIERENE DO AAA.AUTO
09.01.2015 - 18:44:20
00
treba stocit tachometer - ved aj tak to auto ma realne 170 tisic km ked si ho kupoval s 55tisic - tak treba na nich pouzit rovnaku zbran
09.01.2015 - 19:16:40
00
sandala máš pripojenie na internet ? Google poznáš ? ak by si dal napr: aaa auto klamstvo , vyskočí ti toho toľko,že môžeš čítať do rána ... napr:
http://diva.aktuality.sk/forum/rodina/51214/ake-mate-skusenosti-s-aaa-auto/
je to jedna perfektne zorganizovaná banda,ktorá má len jeden ciel-odrbať čo najviac ludí o čo najviac peňazí-pre infošku,ak niekto od nich kúpi auto,vyplatením peňazí to skončilo,neručia za nič,ani za skryté závady,ani za to,že je auto v exekúcii,a za najazdené kilometre už vôbec nie
09.01.2015 - 19:53:50
00
Pri kupe jazdenky plati : co kupis to mas. Nez auto zoberies treba ho poriadne prezriet a odskusat na take dristy ako zaruka sa nespoliehaj. Poznam ludi co mali problem pri kupe noveho auta s zarukou uplatnit reklamaciu a skoncilo to na sude. Jedine co sa da uplatnit je pravna citota ak ti na nu dali potvrdenie ale aj to sudnou cestou.
Ten oj..b s vratenim co je vlaste vymena som si preveroval ked som chcel kupit Navaru a na otazku za co mi to vymenia ked inu nemaju a ja chcem Navaru ostali ticho.
Zatial som od nich nic nekupil ale moj mechanik na od nich 4 auta a bol spokojny, zaklad je odskusanie a ak clovek nema skusenosti treba si zaplati konzultaciu s mechanikom usetri to kopec nervov.
Aj auto co vyzaduje opravu sa oplati kupit ale nie za 13000,- EUR.
10.01.2015 - 10:12:42
01
moje skusenosti?
Cim dalej tym lepsie.
20.01.2015 - 21:27:21
00
cim blizsie tym horsie
21.01.2015 - 08:58:37
00
Auto som tam cca pred dvoma týždňami predal. Jediné čo mi vadilo bol čas strávený na pobočke a ich spôsob lákania predávajúcich na vysokú cenu. Inak som s nimi nemal problém. Samozrejme, že to je moja skúsenosť, ktorá nevyvracia skúsenosti ostatných. Práve tie mi pomohli v jednaní s nimi. Stačí čítať a podľa toho sa nastaviť a neprísť tam ako mumák, pretože človeka nalomia a už to ide a kupujete ani neviete čo. Môj predaj sa ťahal asi 3 mesiace. Samozrejme, že kvôli cene a dokonca som zažil aj vecnú debatu s logickými argumentami, ale to až v momente, keď som sa bavil s ľuďmi postavenými vyššie ako bežný telefonista. Pracovníci v Bratislave ani netušia čo zákazník komunikuje s Prahou. Maximálne vedia, že niekto príde. Strávil som tam čas od 18:15 do 00:15. Bol tam aj "chalan" od 15:30 do 00:05 a jeden čo to nevydržal a po 4 hodinách odišiel s nervami na "dranc". Pred návštevou som telefonoval s Prahou a dohodli sme sa, že auto vykúpia za 4700 EUR ak bude v rovnakom stave ako pri prvej obhliadke. Žiaľ nebolo, nakoľko som chytil stĺp v IKEA a ošúchal farbu na zadnom nárazníku. Počítal som, že to bude menej avšak po absolvovaní druhej prehliadky prišla ponuka 4000 EUR. Tak som sa začal neskutočne smiať a vysvetlil som chalanovi, že sme dohodnutí na inej sume. Tak išiel a vrátil sa so sumou 4300 EUR. Tak som sa ešte trochu posmial a povedal som mu, že som ochotný spustiť, ale ak príde so sumou čo i len o euro nižšou ako 4500 EUR, tak ho tam nenechám. Môžete si tipnúť s akou sumou prišiel. Presne tak, 4499 EUR. Auto bolo vizuálne krásne, ale muselo z domu, a tak som súhlasil. Prišlo na rad podpisovanie zmluvy atď. Ako oni na mňa, tak ja na nich. Majú tam pracovníčku notára, pri ktorej podpisujete zmluvu, v ktorej sú spomenuté obchodné podmienky. Tie mi automaticky nedala, tak som si ich vyžiadal. Dala mi ich s úsmevom, ale zuby jej škrípu ešte teraz asi. V kľude som čítal a začal sa pýtať. Tak zavolala pracovníka AAA a pýtal som sa jeho. Tie odpovede nič moc, no aspoň som ich trošku "poštengroval". Bola to celkom sranda a chápem, že nie každý má na to nervy. Samozrejme, že mi ponúkli kúpu "nového" auta u nich. Ale to som razantne odmietol a viackrát taká otázka neprišla. Finálne by som to zhrnul asi tak, že netreba byť čo sa týka AAA naivný. Je to spoločnosť založená za účelom dosahovania zisku a na vykúpenom aute potrebujú zarobiť, takže nikomu neponúknu trhovú cenu. A pri kupovaní auta v AAA treba pri prvom náznaku nejasnosti s vozidlom ukončiť nákup, proste ako pri "jazdenke". Keď auto niekto kupuje ako rožok v potravinách, tak to už je na ňom.
21.01.2015 - 10:37:41
02
do AAA sa dobre predavaju vraky... ale kupit by som od nich nekupil nic.
21.01.2015 - 14:14:31
00
Tu mate trosku o praktikach, ktore boli odhalene na fore www.hojko.com a aj na inych weboch: https://www.hojko.com/post2156293.html#p2156293
08.04.2015 - 20:10:53
00
keyboard_arrow_up