bol som spokojny personal sa vyzna a hlavne si najde cas a je trpezlivy aj na takych ako som ja vyberavy a nerozhodny.bol som spokojny kupil som bajk aj ked som siel iba pozriet:-}


Ty asi nie si zenaty, co? (Kupit bike, aj ked sa ides len pozriet) :D
06.06.2007 - 21:05:09
00
Dali ste si tam niekto centrovat kolesa? Ako to dopadlo? Boli dokonale?
06.06.2007 - 21:09:45
00
mne tam centrovali predne kolo na Leftynu, co je trosku viac umenia, lebo vyplet je asymetricky a bol som velmi spokojny...

a co sa tyka celeho obchodu a personalu - proste parada :)
07.06.2007 - 10:08:18
00
Ten obchod poznám, kupoval som tam svoj bicykel, no to už bolo dosť dávno. Odvtedy sa predajňa dosť rozšírila.
07.06.2007 - 11:19:29
00
No, asi by som tam mal zablúdiť. To je ten obchod, ktorý "ťahá" za sebou ten autobus v meste? :D

Heňo
10.06.2007 - 20:01:16
00
Ja musím povedať, že tiež maximálna spokojnosť. Teraz som si pred týždňom kupoval nové sedlo, za pár korún sícé, ale chcel som niečo pohodlnejšie, tak som zobral väčšie gelové. Po pár km mi nesedelo, tak som sa otočil, zobral som Velo Plush, na ktoré som zvyknutý, chlapík mi to rovno aj nahodil na sedlovku a ešte aj vrátil 100 Sk rozdiel.
28.08.2007 - 00:08:33
00
O tomto obchode musím povedať len to najlepšie.

Ochotná obsluha.Sortiment pre moje potreby bohatý.Zatiaľ,som si vždy odniesol to,pre čo som tam prišiel :)
09.09.2007 - 08:35:49
00
Zaciatkom roku 2005 som zhanal vidlu, volal som do tejto firmy ohladne konkretneho modelu. Povedali mi, ze su schopní to zohnat do 2 dní a zavolajú mi. Doteraz nezavolali. Vidlu som kupil o mesiac v Kaktus B. Tak neviem kde bol pes zakopany.
09.09.2007 - 09:14:32
00
Obchod urobil sebareflexiu a formou internetoveho dotazniku zistoval spokojnost zakaznikov ako aj navrhy zlepsenia sluzieb... Snad to na nieco bude, prislo im mnozstvo podnetnych napadov... Snaha sa ceni :idea:

Jeden som poslal aj ja a bol som zaradeny do zlosovania o vecne ceny... a uplne nahodou som vyhral jednu z nich - milujem ankety :twisted:
05.02.2008 - 22:57:02
00
Vďaka za postrehy na náš obchod.
Aj v roku 2008 sa budeme snažiť získať si Vašu priazeň.

http://www.sportservis.sk/
19.02.2008 - 23:03:03
00
Staci si podrzat ceny a ochotu vsetko bude tak jak doteraz v porádečku... :wink:
19.02.2008 - 23:24:48
00
pridam aj ja svoju skusenot.. som tam bol nedavno, chalan bol ochotny, snazil sa poradit a odporucit. Predajna velmi pekna, velka, fajn vyber. Jedine co mi vadilo bolo, ze sme sa nevedeli dohodnut na cene, ze vraj na nove bajky zlavy nedavaju - co je podla mna strasna blbost kedze bolo predsezonou a dostali by peniaze predom. Cakal som min. 10 % dole nerozilo :) .. Myslim si ze kazdy dobry obchodnik pokial vidi seriozny zaujem o kupu by tu zlavu poskytol .. tak isto ako mi ju poskytli takmer v KAZDOM obchode v ktorom som bol. Z tohoto dovodu som si bajk unich nekupil, kazdy vie ze maju priestoru dost, reci o MOCkach ma uz unavuju a premna su to nezaujimave informacie. Nejak prehliadaju to slovo uprostred ODPORUCANA .. (nie prikazana, ani nemena, ani fixna)

takze nazaver len tolko, odporucam ale ak cakate zlavu sa jej asi nedockate. inak pohoda.
20.02.2008 - 13:32:50
00
pridam aj ja svoju skusenot.. som tam bol nedavno, chalan bol ochotny, snazil sa poradit a odporucit. Predajna velmi pekna, velka, fajn vyber. Jedine co mi vadilo bolo, ze sme sa nevedeli dohodnut na cene, ze vraj na nove bajky zlavy nedavaju - co je podla mna strasna blbost kedze bolo predsezonou a dostali by peniaze predom. Cakal som min. 10 % dole nerozilo :) .. Myslim si ze kazdy dobry obchodnik pokial vidi seriozny zaujem o kupu by tu zlavu poskytol .. tak isto ako mi ju poskytli takmer v KAZDOM obchode v ktorom som bol. Z tohoto dovodu som si bajk unich nekupil, kazdy vie ze maju priestoru dost, reci o MOCkach ma uz unavuju a premna su to nezaujimave informacie. Nejak prehliadaju to slovo uprostred ODPORUCANA .. (nie prikazana, ani nemena, ani fixna)

takze nazaver len tolko, odporucam ale ak cakate zlavu sa jej asi nedockate. inak pohoda.

Nečakaj že keď sa tam objavíš 1 krát ako úplne neznámy človek tak ti šupnú zľavu :D Bol som svedkom v Kaktuse, kamarát kupoval bicykel, prilbu, tretry a chcel zľavu....jak ho vytrúbil do pi.... :wink:
20.02.2008 - 13:36:22
00
Nečakaj že keď sa tam objavíš 1 krát ako úplne neznámy človek tak ti šupnú zľavu :D Bol som svedkom v Kaktuse, kamarát kupoval bicykel, prilbu, tretry a chcel zľavu....jak ho vytrúbil do pi.... :wink:


som si toho vedomy ale.. takto si ma (mozno aj dalsich) ako zakaznika neziskaju. smerodajny je pristup a cena.
20.02.2008 - 14:03:27
00
ked vravíš o prístupe ..... hlavne čo sa týka zlavy, že?
Nezáleží na radách, vedomostiach dotyčného ty hodnotíš prístup len podla zlavy, čo nieje najšťastnejšie riešenie.
V podstate zapadáš do kategorie "budem behať tam kde dajú väčšiu zlavu"

budeš prekvapený, ale určite sa dá dohodnúť. Ked tam budeš chodiť častejšie a odoberieš toho viacej tak vždy sa dá niečo spraviť.
20.02.2008 - 14:15:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up