no tak za tuto vetu ta isheep urcite pochvali force22 ma aj on :) to ti zhejtovat nemoze :D a zbytok bajku mas poskladany paradne :) ja by som mozno dal ciernu omotavku..ale to je len vec osobneho nazoru :) paci sa mi aj s bielou :)
24.02.2015 - 17:51:38
00
janiik este tie visiony a bude to hotove...
24.02.2015 - 18:13:53
01
Janiiik nemal si tam nahodou predtym tie SLR kolesa?
24.02.2015 - 18:50:28
00
Mal.
24.02.2015 - 19:02:51
01
Tak pridam fotku ja po zimnom upgrade
Snad mam dostatocne vysunutu sedlovku a dostatocne dlhy predstavec.
Nova sedlovka, sedlo, predstavec, riaditka, kosiky, omotavka...

Pekný a aj perfektne zladený :y:
24.02.2015 - 19:15:23
00
Janiiik-ov bike je skvelou ukazkou toho ze bike nemusibyt na di2 limit edition dura ace aby vyzeral dobre ... ziadne high end komponenty ale dal si na tom fakt zalezat a meridka vyzera nadherne !!! :) vsetko sedi ako ma ....
zaujimalo by ma preco si vymenil tie slr kolesa za tieto ... prosim ale skutocny dovod kludne aj do pm.

nuz ale aby len tolko chvaly nebolo tak predsa len jeden fail: je sice pekne ze si venoval tolko casu k veladeniu ziletky , ale prosim ta skoc do baumaxu , kup pologulatu bielu listu a tie kable z dvd a spol do tv daj do nej !!! vyzera to hrozne !
24.02.2015 - 22:14:48
01
Vidis Kika , bolo ti to treba ? :)

Skvele som sa pobavila :) Minimálne dvaja uznávaní ľudia, ktorí majú úspešné weby s veľkou návštevnosťou a testujú komponenty, osobne otestovali kompatibilitu 11sp sád a svorne tvrdia, že je to 100% kompatibilné. Navyše servisáci profipelotónu to tiež tvrdia a používajú na pretekoch. Asi by si všetci mali prečítať názory "teoretikov" na MTBiker aby pochopili, že to robia už roky špatne a že to vlastne ani nemôže fungovať :D
24.02.2015 - 22:16:12
03
Momentálne mám nahodený pravý dual campagnolo veloce 10s s prehadzovačkou ultegrou 6800 a kazetou shimano 11s, jeden prevod logicky nezaradím ale všetky ostatné áno, i keď nie na prvý krát ale predsa. Takže toľko k tej kompatibilite :D
24.02.2015 - 22:24:06
00
napis ze to je na 95% kompatibilne a cela tato debata v ktorej ma kazdy svoju pravdu (niekto subjektivnu-pocit a niekto objektivnu-cisla) moze skoncit ;)
24.02.2015 - 22:38:29
02
jediny fakt je , ze fulli v tych nedozeroch urcite podvadzal ! :D


Naposledy upravil isheep dňa 24.02.2015 - 22:46:44, celkovo upravené 1 krát.

24.02.2015 - 22:42:03
00
Kika : ze sa vobec pozastavujes nad niecim takym :) je predsa jedno ci to funguje a ci nie ... kazdy si bude vzdy tvrdit to svoje. akurat budes mat vrasky z toho !
tak sa uz neondej tolko...
24.02.2015 - 22:46:08
00
Momentálne mám nahodený pravý dual campagnolo veloce 10s s prehadzovačkou ultegrou 6800 a kazetou shimano 11s, jeden prevod logicky nezaradím ale všetky ostatné áno, i keď nie na prvý krát ale predsa. Takže toľko k tej kompatibilite :D

Do minulého roku som 10 rokov jazdil radenie Veloce s prehadovačom Veloce a radili mi všetky prevody na prvý raz! Vlani pri páde som zlomil páku, vymenil som obidve páky Veloce za nové Veloce, šalter ostal starý, a stále to radí na prvý raz.
Takže toľko k tej kompatibilite.
24.02.2015 - 23:18:26
06
Skvele som sa pobavila :) Minimálne dvaja uznávaní ľudia, ktorí majú úspešné weby s veľkou návštevnosťou a testujú komponenty, osobne otestovali kompatibilitu 11sp sád a svorne tvrdia, že je to 100% kompatibilné. Navyše servisáci profipelotónu to tiež tvrdia a používajú na pretekoch. Asi by si všetci mali prečítať názory "teoretikov" na MTBiker aby pochopili, že to robia už roky špatne a že to vlastne ani nemôže fungovať :D


Internet toho znesie vela ;)
este raz sa pytam.. mas osobne vyskusanu kombinaciu shimano sada campa kazeta alebo si len dalsi "teoretik" ktory si nieco niekde precital? Ja to vyskusane mam, a nie nefunguje to perfektne! nie vsetky prevody zaradi hned nie vsetky prevody preradi na prvy krat...vzdy to niekde blbne..

prepac ale pre mna 100% funkcnost znamena ze tuknem do packy a prevod okamzite skace na iny...ziadne take ze musim pretukavat hore dole aby som na druhy treti krat preradil..alebo ze 10sekund retaz hrkoce kym konecne preskoci na prevod...

na 90% funkcnosti sa dokazem dohodnut pretoze ano da sa to vyladit velmi obstojne....ale nie dokonale!
24.02.2015 - 23:54:20
00
Skvele som sa pobavila :) Minimálne dvaja uznávaní ľudia, ktorí majú úspešné weby s veľkou návštevnosťou a testujú komponenty, osobne otestovali kompatibilitu 11sp sád a svorne tvrdia, že je to 100% kompatibilné. Navyše servisáci profipelotónu to tiež tvrdia a používajú na pretekoch. Asi by si všetci mali prečítať názory "teoretikov" na MTBiker aby pochopili, že to robia už roky špatne a že to vlastne ani nemôže fungovať :D


Tak na toto ti odpoviem len takto:
ťuk-čchhhhhhh, ťuk-čchhhhhhh, ťuk-čchhhhhhh, ťuk-čchhhhhhh, ťuk-čchhhhhhh

...a ak robíš v nejakom cykloservise a toto odporúčaš/predávaš zákazníkom, tak ich úprimne ľutujem...


Myslím, že JoKo to vystihol najlepšie, k tomu niet čo dodať.
25.02.2015 - 00:05:19
01
Zdravim miestnu komunitu. Davam do plena jedneho Nemca. Rose som tu este nevidel.

Momentalne mam nahodene siroke plaste, ale 25 mm su uz takpovediac na ceste.

Prílohy:

01.jpg
01.jpg 972.97 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2015 - 00:43:52
027
keyboard_arrow_up