Ake auto si kupim je snad moja vec, Vikendovy vodic urcite nie som, mam najazdene cez 500 000 km. Predoslu Octaviu som bohate vyuzival, rocne som najazdil 20-25000 km co tvoj "vikendovy" sofer nenajazdi. Zmenilo sa u mna toho vela, takze vlastne auto tolko nevyuzivam. Zmenu som vsak pred styrmi rokmi nemohol predpovedat. Ale kedze mam dvoch uz dospelych synov tak nemam obavu ze bude auto aj nadalej malo vyuzivane. Ked budem kupovat dalsie auto urcite sa obratim na teba lebo len ty vies ktore je pre mna dobre. Ver tomu ze automaticky parkovaci system je paradicka, ktoru casto pouzivam.
25.02.2015 - 19:20:14
01
mihal.lasko .... tazko hladat lepsie/horsie, idealnejsie/menej idealne..... kazdopadne pokial sa neskriabete niekam do kopcov na chalupu, pre 6 clennu rodinu by bol vhodnejsi nejaky van..... Sharan, alhambra, S-max.... aspon podla mna ;)
25.02.2015 - 20:33:47
00
Kvazi terenny diesel prevazne do mesta, to naozaj musela vyberat mama. Preco to nevyberal otec radsej asi ani nechcem vediet...

Btw. pridavam moju relativne cerstvu skusenost z minuleho tyzdna s tou istou holkou ako je v tom odcitovanom pribehu. :) No co, niektore zeny ziju vo vlastnom svete a maju vlastnu pravdu...

Dnes som mal tu cest ist ako spolujazdec (auto s motorom 1,2 TSI). Holka isla na sestke v dedine cca 50 km/h, cca 1300 otacok. Prislo stupanie a motor zacal duniet az rezonovala cela kabina. Par sekund som cakal, ci jej to dojde a podradi. Ked ten motor dalej tyrala a bolo zrejme, ze podradovat nemieni, tak uz som sa neudrzal a vravim jej "Daj tam stvorku". Odpoved "Prepac, ale mne povedal predavac ked som to kupovala, a aj dalsi ludia, ktori tomu rozumeju, ze toto uz su uplne ine motory a treba jazdit uplne inak ako s tymi starymi a takto je to OK. Vzdy mi na displeji svieti aku mam dat rychlost a to je ta, co je pre motor najlepsia a najviac ho setri. Myslim, ze oni tomu asi rozumeju viac ako Ty." :)

Takze cerstva skusenost: Maju v rodine aj Fabiu combi 1,2 HTP. V decembri v nej davali menit olej. Teraz im zacala pipat nejaka kontrolka, tak ze na to pozriem. Chladiaca kvapalina pod minimom, tak som dolial a ze rovno pozriem aj hladinu oleja. Olej takej farby, ze sa mi ani velmi nechcelo verit, ze ho v servise aj naozaj vymenili, ale kedze je to 1,2 HTP a ten trpi vyraznou karbonizaciou, tak nechcem obvinovat servis bez dokazov - mozno sa len uvolnili usadeniny do noveho oleja. V kazdom pripade som skonstatoval, ze ak aj ten olej v servise vymenili, tak odporucam ho znovu vymenit vzhladom na ten motor, kedze je na to extra citlivy. Odpoved "Ty sa tomu nerozumies, tieto moderne motory Ti uz hlasia na pristrojovke kedy treba olej vymenit. To uz nie je ako v tych starych autach."

Len dodam, ze pouceny z minuleho pribehu som sa uz ani nesnazil vysvetlovat. Mrzi ma to len kvoli tomu autu...
25.02.2015 - 21:31:01
00
Budem sa opakovať, hovoríme o aute pre 6 člennú rodinu, kde je výber dosť obmedzený.Alebo by bolo ekonomickejšie sa voziť na dvoch malých benziniakoch?
25.02.2015 - 21:38:11
00
Jezus kaslat na takychto ludi, podstate nas tym neohrozuje ziadnym sposobom, keby to boli brzdy alebo co tak je to o inom a este ktomu su to jasni bojovnici proti krize, aspon podporuju chod ekonomiky z vlastneho vrecka. Problem je ten, ze sa s nimi naozaj neda pohnut a clovek sa iba na nich rozculi.
25.02.2015 - 21:46:35
02
miso: Ja rozumiem, ale do mesta na kratke trasy diesle naozaj nepatria. Ved sa ten motor chudak ani nikdy nezohreje na prevadzkovu teplotu. A po zavedeni Euro V a DPF to je uz vyslovene uplne zla volba. Celkove servisne naklady kvoli DPF pravdepodobne prekrocia celkove uspory na palive. V kazdom pripade je na trhu dost sedemmiestnych aut a maju v ponuke aj benzinove motory.

Druha vec je, ako casto sa vsetci siesti naraz vozite po meste. Ja by som to riesil hocijakym beznym ojazdenym pätmiesnym benzinovym kompaktom na mesto za 2000 € a len v pripade potreby prepravy viac ako 5 ludi v meste alebo na dlhsie cesty mimo mesta by som pouzil diesla. Ale tak drzim palce - zatial vas zda sa DPF nehneva, tak to je fajn. Hlavne to obcas po zahriati poriadne vytocte kvoli turbu aj filtru, vyrazne to pomoze.
25.02.2015 - 21:48:03
01
Kvazi terenny diesel prevazne do mesta, to naozaj musela vyberat mama. Preco to nevyberal otec radsej asi ani nechcem vediet...

Btw. pridavam moju relativne cerstvu skusenost z minuleho tyzdna s tou istou holkou ako je v tom odcitovanom pribehu. :) No co, niektore zeny ziju vo vlastnom svete a maju vlastnu pravdu...


Takze cerstva skusenost: Maju v rodine aj Fabiu combi 1,2 HTP. V decembri v nej davali menit olej. Teraz im zacala pipat nejaka kontrolka, tak ze na to pozriem. Chladiaca kvapalina pod minimom, tak som dolial a ze rovno pozriem aj hladinu oleja. Olej takej farby, ze sa mi ani velmi nechcelo verit, ze ho v servise aj naozaj vymenili, ale kedze je to 1,2 HTP a ten trpi vyraznou karbonizaciou, tak nechcem obvinovat servis bez dokazov - mozno sa len uvolnili usadeniny do noveho oleja. V kazdom pripade som skonstatoval, ze ak aj ten olej v servise vymenili, tak odporucam ho znovu vymenit vzhladom na ten motor, kedze je na to extra citlivy. Odpoved "Ty sa tomu nerozumies, tieto moderne motory Ti uz hlasia na pristrojovke kedy treba olej vymenit. To uz nie je ako v tych starych autach."

Len dodam, ze pouceny z minuleho pribehu som sa uz ani nesnazil vysvetlovat. Mrzi ma to len kvoli tomu autu...


Nie je náhodou prasknuté tesnenie pod hlavou, keď bolo málo vody a olej zvláštneho zafarbenia? :)
25.02.2015 - 22:06:49
00
Nie, olej nebol zvlastneho zafarbenia, ale tmaveho zafarbenia. V podstate cierny. Typicky opotrebovany/vyjazdeny. Ked presakuje chladiaca kvapalina do oleja, tak olej (aj vyjazdeny cierny) praveze bledne a zakaluje sa (straca priehladnost) a na viecku kadial doplnas olej sa zraza spenena chladiaca zmes a tvori sa z nej taky svetly slizky povlak.
25.02.2015 - 22:19:31
00
Alebo tlačí opačným smerom a vidíš to v nádobke na vodu
25.02.2015 - 22:24:33
00
Outlander je len také prerastené kombi, rovnako ako keď si niekto kúpi Octávku TDI s haldexom, tú tiež jazdí kopa ľudí len tak po meste, úplne bežná vec, len outlander váži o niečo viac a ten motor mu veľmi nestačí. Mimochodom Outlander 2.0 TDI CR sme jazdili, vydržal toho dosť aj keď sa využíval pracovne, pri asi 150 tisíc problémy s turbom, lebo na tom jazdili ľudia, ktorí nevedeli čo a ako, inak spoľahlivé vozenie.
A na margo oleja v HTPčku, tie lemry v servisoch ani poriadne nevedia odsať olej z motora, potom sa človek čuduje, že má hneď čierny olej, vlastná skúsenosť, od vtedy si servis robíme doma. Samozrejme čím skôr sa vykašlať na Long life intervaly, toto tie motory zabíja.
25.02.2015 - 22:26:46
01
mihal.lasko najlepsia volba pre vas by bola mazda 5 atmosfera, ten vas 2 liter je motor na zaplakanie,ale nevadi....jezus vam dobre poradil,na vacsej vzd. ho riadne prevetraj...
nech ti dpfko sluzi :P

i.imgur.com

ja cakam kedy euro6ka zavedie filtre aj do benzinakov,ale dlho to trvat nebude
buduci rok Praha bude chciet zaviest na 100% SCRka s technologiou syntetickej mocoviny: som zvedavy na tie srandy :D


Naposledy upravil canopus dňa 25.02.2015 - 22:31:53, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2015 - 22:27:56
00
Alebo tlačí opačným smerom a vidíš to v nádobke na vodu

To som samozrejme kontroloval tiez. Vsetko ciste. Ono podstata je v tom, ze to auto pouzivaju 3 zeny a riesia situaciu len ked nieco pipa alebo nieco hlasi palubak, tzn. hladinu chladiacej kvapaliny nekontrolovali cele mesiace. Podla ich ponimania je auto v podstate bezudrzbovy stroj. A ako zazrakom sa im to chapanie naozaj potvrdzuje - to auto funguje absolutne bezporuchovo. :)
25.02.2015 - 22:31:53
00
miso: Ja rozumiem, ale do mesta na kratke trasy diesle naozaj nepatria. Ved sa ten motor chudak ani nikdy nezohreje na prevadzkovu teplotu. A po zavedeni Euro V a DPF to je uz vyslovene uplne zla volba. Celkove servisne naklady kvoli DPF pravdepodobne prekrocia celkove uspory na palive. V kazdom pripade je na trhu dost sedemmiestnych aut a maju v ponuke aj benzinove motory.

Druha vec je, ako casto sa vsetci siesti naraz vozite po meste. Ja by som to riesil hocijakym beznym ojazdenym pätmiesnym benzinovym kompaktom na mesto za 2000 € a len v pripade potreby prepravy viac ako 5 ludi v meste alebo na dlhsie cesty mimo mesta by som pouzil diesla. Ale tak drzim palce - zatial vas zda sa DPF nehneva, tak to je fajn. Hlavne to obcas po zahriati poriadne vytocte kvoli turbu aj filtru, vyrazne to pomoze.

Viem že to nieje ideálna voľba.ďalšia vec, mama je živnostník a mení auto po 4 rokoch, takže dpf sa upchať ani veľmi nestihne (sem tam ho prevetrám) a tak servisné náklady neberieme veľmi do úvahy.
25.02.2015 - 22:33:27
00
predpokladám, že teraz všetci predaju svoje autá a hneď si kúpia iba TO ...
čo schváli táto "odborná" inkvizičná komisia ...
ešte by ste sa mohli pochváliť čim jazdite, aby aj iní mohli radiť Vám, ako, čo, kde a s čim
:lol: smiete a môžete jazdiť ... 8)
25.02.2015 - 22:34:37
02
Týmto
ale je mi dosť jedno či mi to schválite, alebo nie ;-)

Prílohy:

DSC_0002.JPG
DSC_0002.JPG 372.41 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2015 - 22:39:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up