Tu mas GPX Ito
09.03.2015 - 12:28:47
02
Podotykam ze nie som ziadny borec ved mam ina 28 prevodnik :-). No a mam to trochu blizsie z Moravan, ale na Marhate som za v priemere 1:20 cez Gonove Lazy, ked idem priamo cez Vytoky na Jelenie tak je to o nieco rychlejsie. Z Marhatu to po hrebeni ide celkom rychlo. Dolu zidem bud na Krahulcich alebo az na Striebornici. 2h :30min max myslim , na Hravan to sa samozrejme bude trtvat dlhsie ale teraz ked je to rozorane tak tam este dlho nepojdem,. Tak isto podobne je to napriklad aj Gonove lazy- Bezovec - Tematin, 2 a pol hodky a po sere na hradzi to nevadi.
09.03.2015 - 12:30:31
00
ked sme u toho Ahoja, ktore traily mas resurection najradsej? Ja s oblubou jadzim hned za mostikom doprava do lesika, sa to tam potom v lesiku rozdeluje, ta lava je super
09.03.2015 - 12:34:37
00
Odkedy mam hupacku, casy radsej neriesim, ale na HT s raketovy ronmi som vedel byt tusim aj za 2 hodiny na tematine cez GL a B, ak si dobre pamatam. to bola parada, potom sa mi zapacilo jazdit dole kopcom a uz islo vsetko dole vodou. na takom HT nebolo moc co riesit, s tymto viac riesim bike ako jazdenie:)

ja jazdim dole kolobezkovu, co je v tom kusku lesa,ktory zacina vlavo nizsie. v tom lese som nebol hadam 2 roky, viem, ze som sa tam raz niekde pekne potrapil a uz som tam nesiel. musim to ist pozret.
09.03.2015 - 12:42:44
00
Ja si pamatam z este maratonu Piestanskeho taky uzky chodnik toboganovy, od toho roku 2003 som to siel este asi 1x .. ale to je myslim ta turisticka znacka az za Havranom. Bikepark Ahoj , tam som nikdy nebol, takze to sa musi napravit :lol: .. a preco kolobezkova ? Je tak dobre stavany chodnik , hladky a jemne dole ?
09.03.2015 - 12:53:10
00
vyskusaj pekne "enduro" aj ked tam pridali nove nezmyselne skoky, vides tesne pri zaciatku vleku. Ja tiez casy mam uz pameti, viem kolko mi to asi bude trvat podla toho volim trasu.

Pod Ahojom je aj obcerstvenie, treba skusit ked pojdes napr hrebenovku Inovca
09.03.2015 - 12:59:10
00
neviem preco kolobezkova, je tak oznacena, na zaciatku byval obrazok kolobezky, ale neviem si to predstavit uplne na kolobezke:) chvilami je aj jemne hore, niekedy zas prudko dole.take zabavne to je, mne sa to paci. ale maju tam toho viac, len skor je vsetko stavane na DH, s velkymi skokmi, dropmi, vsetko co uz neni pre mna,
09.03.2015 - 13:03:16
00
bobris: pri hrebenovke nie je cas zbiehat z hrebena :lol: .. Havran musi stacit :D
resurection: hmm, dropy, tak to asi nie :shake: .. asi max. pre mna je ten skok cez sutrak pred Ihelnikom.
09.03.2015 - 13:05:50
00
tam je nejaky skok?:) inac teraz ma napadlo,ze ten usek modrej znacky hned pod tematinom je celkom semänišťä debilty, ako keby v kazdom explodovala vsetka skryta sprostost. vcera incident s inac celkom rozumnym kamosom, ktoremu sa zdalo, ze ideme pomaly, minuly rok som tam bol s tiez celkom ok chalanmi, ktori sa tam zacali predbiehat a skocilo to aj nacatou prilbou.
09.03.2015 - 13:15:42
00
No, je tam taky sutrak, cesticka ide vlavo okolo neho,ale da sa aj vpravo, je asi tak 20-30cm vysoky a da sa z neho pekne skocit (alebo padnut na nos :D)

Ta modra, to je asi skvela moznost, ako nejaky cyklista zostreli turistu, alebo minimalne psa .. je to prilis pekna cesticka a zrejme tam odkryje nanos civilizacie u niektorych bajkerov :D .. ale tak co mam povedat .. minuly vikend som slapal po asfaltke z Race na Biely Kriz, dole sa valil cyklista, ktoremu nestacila jeho strana cesty (inak dobre sirokej), ani stred mu nestacil a v asi 40km/h rychlosti ma minul tak o 10cm od riaditok. Cim viac ludi je pokope, tym horsie. A kolko mali ti chalani ? Pocitam, ze tak 25 :)
09.03.2015 - 13:20:42
00
tam je nejaky skok?:) inac teraz ma napadlo,ze ten usek modrej znacky hned pod tematinom je celkom semänišťä debilty, ako keby v kazdom explodovala vsetka skryta sprostost. vcera incident s inac celkom rozumnym kamosom, ktoremu sa zdalo, ze ideme pomaly, minuly rok som tam bol s tiez celkom ok chalanmi, ktori sa tam zacali predbiehat a skocilo to aj nacatou prilbou.

Ja som tam minule stretol nejaku dievcinu na koni. Skoro platilo co si sa s konom zrazil. Normalne som ho vyplasil teda aj seba, vobec som necakal ze tam bude niekto s konom kedze to tam je uzke.
09.03.2015 - 13:23:09
00
ked som zacinal MTB tak som tiez na tej modrej hodil tigra, hlavne horna cast na jesen ked su kamene zasypane listim moze byt pre neznalych terenu zradna :-). Je to hojne navstevovana lokalita aj deti, cize treba jadzit s rozumom....
09.03.2015 - 13:26:33
00
double : a to este si bol urcite rad, ze ten kon nesiel na bajku :D
bobris: jj, presne ako pises
09.03.2015 - 13:28:07
00
mne sa take nieco stalo za Bezovcom smerom na Tematin, Isli panko a pani na koni. Akurat boli za zakrutou a ked som ich zbadal som pribrzdil , brzda mi zapiskala a kon sa splasil, pani padla na zem dost skaredo, chcel som pomoct ale panko ze nechce....
09.03.2015 - 13:34:04
00
viem co myslis, ja som to presiel sprava, ale ako uplny pablb:)
da sa tomu vyhnut, trochu pouzitim rozumu. bolo vela ludi na turistike, za chrbtom som mal frajcu, ktora bola prvykrat tuto trasu, jednak som dufal, ze to prezije, v podvedomi moznost, ze niekto pojde oproti. ozaj sa nedalo moc valit.
najradsej chodim sam, cim to bude:) uplne neznasam, ked mi niekto dycha na krk, zbytocne ma to znervoznuje...
09.03.2015 - 13:38:49
00
keyboard_arrow_up