Craft 1000 Miles Adventure

29.06.2014
Bikepackingové preteky
Nová Sedlica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Držím palce chlapi, nech vám to vyjde!

Kľúčové asi bude zobrať si toho čo najmenej, ale zároveň to príliš nepoddimenzovať. Chcete to ísť vyslovene ako preteky, alebo trochu "expedičnejším" štýlom?
22.01.2015 - 22:57:54
00
toto som mal so sebou ja. a este by sa odtial dalo co to vyhodit. (tu karimatku som nasiel po ceste a nikomu nechybala :))

Prílohy:

IMG_0197.JPG
IMG_0197.JPG 478.68 KiB thumb_up0thumb_down

23.01.2015 - 00:51:53
00
a kde si mal prichytenu tu oranzovu tasku co mas polozenu pri vaku??
23.01.2015 - 07:44:38
00
Chlapi, trochu Vam ticho zavidim. Ja som velmi tuzil ist tento rok, mal som vsetko nachystane na registraciu, no Silvestra sme slavili na chate v Tatrach s na hvno signalom, internet stale vypadaval, vsetci oslavovali novy rok a ja som sedel nervozny pred pocitacom a cakal na signal. O stvrt na jednu som to vzdal a siel "slavit" so vsetkymi novy rok. Nakoniec sa mi podarilo prihlasit ked sme sa vratili naspat, z coho cini poradove cislo 194 a teda bud pojdem neregistrovany alebo tento rok travim Silvestra doma pred pc :)
23.01.2015 - 21:11:00
00
samotné prihlasovanie sťažil fakt, že 52 účastníkov z minulého roku využilo predregistráciu na afterpárty po minuloročných Míľach, takže bolo vlastne voľných len 48 miest+20 náhradníkov... chápem, že Kopka z toho nechce mať masovú akciu, ale keď sa mu tam prihlási dokopy 300 ľudí, mohol by zvýšiť počet štartovných miest, resp. aspoň oddeliť tých, čo sa prihlásili vopred...
24.01.2015 - 00:02:29
00
johnnySVK prechadzaš cez našu dedinku :) .Minuly rok som ubytoval za dobre slovo na trase Češku a Slovaka. na chate okolie PD,predminuly rok som aj trasoval a doprevadzal par ludi...Však verim že pokecame na niektorej z 24h :)
24.01.2015 - 01:49:59
00
a kde si mal prichytenu tu oranzovu tasku co mas polozenu pri vaku??


ten oranzovy vak som mal pripevneny gumicukom o batoh. bol v nom len taky tenky sveter a rohliky :).
PS. ten plast som si poslal do polovice a odtial som ho tahal so sebou. A dobre som spravil. V ceskom svajciarsku som zadny rozrezal.
24.01.2015 - 15:45:27
00
no jasne...silvester pred pocitacom.....Bolo to stresujuce jak svina..o polnoci som refreshol stranku....a nic....stranka zmrzla....Asi tri minuty trvalo, kym sa akotak nacitala...rychlo som naklikal co som mal, odoslal a modlil sa aby to stacilo. Neveril som, ze budem v stovke. Ze som tam, povazujem za zazrak..


Ahojte milaři!
Tesi ma ze sa na zavode uvidime, sice v malej skupinke ale predsa skupinke aj Slovenskeho naroda. Prihlasovanie na mile? Wau partnerka so mnou prestala komunikovat uz o 23.15hod, stranka mi vypadla asi tri krat do pol noci, o polnoci a jedna sekunda refresch a nasledne 40 sekund strachu hrozy no bolo to najdlhsich 40 sekund v mojom zivote. Potom rychle doplnenie udajov a odoslat. Potom sa 4 minuty nedialo nic ale medzitym na druhom notebooku som klikol na outlook a ten hned stiahol email a zhodou okolnosti len jeden a to som vedel ze to bude potvrdenie registracie. Nakoniec som bol na 56 mieste cize 4ty z tych co sa museli prihlasit povinne. Mimochodom Honzo Kopka na snow bike campe vravel ze toho roku server zmrzol takze celkovo to prihlasovanie do startovej listiny trvalo cca 6 minut
11.02.2015 - 00:09:12
00
ja si skor myslim ze viac nez nabikovane kilometre ti bodne psychicka priprava, lebo mozes mat nabikovane tisice ale ked sa tyzden nevyspis, budes moknut, hladny smedny atd tak to ta znici 10x viac nez kilometre :). normalne si priprav veci co planujes brat a sprav si treningove vikendy po karpatoch, cely den makaj potom sa dakam zhod, prespi a druhy den makaj nazad :)


Plne suhlasim Capulo
Aj na snow bike campe u Kopku v Jizerskych horach chalani co isli mile vraveli ze nie je dolezite kolko mas najazdene ale ako si pripraveny psychycky. Kilometre to je nic. Poznam chalana ktory denne jazdi 10 km do prace a spät na biku a mile isiel minuleho roku po treti krat. Ja osobne som sa pre mile rozhodoval tri roky a k konecnemu zaveru som sa zlomil po absolvovani zavodu Spisskych 333 extrem kde sme boli vydany napospas osudu. Bola to taka mala predpriprava na mile. Bodku k mojmu rozhodnutiu dal Kopka minuleho roku ked sme boli v Novej Sedlici v cieli trosku nabrat z tej cielovej atmosfery. Stacilo par chvil s nim a bolo rozhodnute.
11.02.2015 - 00:22:04
00
Chlapi, trochu Vam ticho zavidim. Ja som velmi tuzil ist tento rok, mal som vsetko nachystane na registraciu, no Silvestra sme slavili na chate v Tatrach s na hvno signalom, internet stale vypadaval, vsetci oslavovali novy rok a ja som sedel nervozny pred pocitacom a cakal na signal. O stvrt na jednu som to vzdal a siel "slavit" so vsetkymi novy rok. Nakoniec sa mi podarilo prihlasit ked sme sa vratili naspat, z coho cini poradove cislo 194 a teda bud pojdem neregistrovany alebo tento rok travim Silvestra doma pred pc :)


No Alex, ked chces ist na mile tak jednoznacne kvalitny rychly internet musis mat, zas ten Silvester to ozelies, este ich zazijes x ale mile ? Ja som to podcenil minuleho roku a potom som cely rok frflal tak som to toho roku naplanoval tak aby to vyslo
11.02.2015 - 00:35:22
00
Chlapi, trochu Vam ticho zavidim. Ja som velmi tuzil ist tento rok, mal som vsetko nachystane na registraciu, no Silvestra sme slavili na chate v Tatrach s na hvno signalom, internet stale vypadaval, vsetci oslavovali novy rok a ja som sedel nervozny pred pocitacom a cakal na signal. O stvrt na jednu som to vzdal a siel "slavit" so vsetkymi novy rok. Nakoniec sa mi podarilo prihlasit ked sme sa vratili naspat, z coho cini poradove cislo 194 a teda bud pojdem neregistrovany alebo tento rok travim Silvestra doma pred pc :)


Ps.: Alex nic ti nebrani postavit sa na start nesutazne a prejst si s nami trasu N.sedlica, Kosice, Poprad. Aj posledny rocnik z Hranic u Ase startovala zenska bez cisla nesutazne, len neviem kde skoncila svoju trat
11.02.2015 - 00:40:02
00
no jo, kto vahal ci uz nad snow bikom abo 1000 milami a stretol honzu, tak je uz urcite rozhodnuty :)
11.02.2015 - 07:39:49
00
stefanvanicky, pred Silvestrom nic neznacovalo tomu, ze internet nebude postacovat. v hoteli mali klasicku wifinu plus partia mobilne pripojenia.....ale tak uz teraz zbytocne nad tym plakat. Budem pouceny na dalsiu sezonu, kazdopadne planujem ako nahradu Salzku najdlhsiu trat , takze asi 1000 miles budem sledovat len viralne na nete
11.02.2015 - 14:30:21
00
No..tak dva tyzdne som uz seknuty v oblasti drieku, zacina ma prepadat panika. Na CT mam termin 1.4. Dovtedy asi vela nenabikujem. Zatial to nevidim ruzovo. :( DPC
17.03.2015 - 04:55:16
00
Hlavne ziadnu paniku, ber to tak ze radsej teraz ako pocas preteku ;-) da sa ti plavat?
17.03.2015 - 05:59:16
00
keyboard_arrow_up