Ak chcem navleky na tretry iba kvoli tomu, aby tretry neboli zaspinene od blata, mozem ist do tohto ? http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/navleky/na-tretry/force-pu-dry-navleky-na-tretry.html
Alebo mi poradite nieco ine ? Nepotrebujem zateplene, len cisto proti blatu. Vdaka.

    16.03.2015 - 22:38:49
    00
    tieto mam a osobne by som ich uz nebral...skus radsej neoprenove...
    http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/navleky/na-tretry/force-navleky-na-tretry-neopren-cierne-9501.html
    17.03.2015 - 06:01:10
    00
    Ja som neoprény "zrušil". Potili sa mi v nich nohy. Hlavne okolo členkov.
    17.03.2015 - 07:35:38
    00
    Aké teda? Tiež poškulujem po nejakých a veru neviem podľa čoho vyberať. Nakoľko nejazdím v zime (v mínusových teplotách), ide hlavne o ochranu pred vetrom a blatom na jar a jeseň (mám dosť odvetrané tretry). Po čom sa poobzerať?
    17.03.2015 - 08:04:17
    00
    Ja som spokojný s týmto. Nemá to zips, ktorý by sa mohol pokaziť.
    http://www.bike-arena.cz/navleky-na-tretry-bws-01-raceproof/
    17.03.2015 - 08:37:23
    00
    laco Ako sa to obúva, keď to nemá zips? Dajú sa v pohode natiahnúť na tretru?
    17.03.2015 - 08:52:31
    00
    Pani ja by som sa este vratil k tym bundam/zateplenym dresom. Planujem si nieco kupit. Vsade citam len Castelli Gabba a nic ine. OK, beriem ked je spokojnost s nou, ale dnes som bol pozriet v obchode kde maju aj Castelli. Nemali Gabbu, ale mali tam kopec inych modelov a ja som nadobudol pocit ze pokial ma bunda Windstopper, tak preco by mal byt z ineho materialu ako na Gabbe. Z tych co mali, tak dizajnovo aj velkostne sa mi pozdavala najviac tato Castelli Transparente. Mali tam este jednu, cenovo na urovni Gabby, oproti tejto Transparente sa mi zdala trochu hrubsia. Bundu nechcem velmi teplu, vzdy je moznost dat si pod to nejake funkcne pradlo, tak sa skor priklanam k tej tensej

    Vedel by mi to niekto vysvetlit? Lebo fakt mam pocit ze tam ide len o dizajn a strih, ale material a teda aj funkcna cast oblecenia by mali byt rovnake/podobne.
    17.03.2015 - 21:45:17
    00
    Transparente nema napriklad na chrbte windstopper ale klasicky fleece. Gabba ma fleece iba pod pazuchami. Tym nechcem povedat ze to je horsie, len to je ten rozdiel. Gabba je na povrchu taka akoby viacej "gumova" mam pocit, cize trochu viacej proti vode. Naviac ma tu ochranu na zadku co je tiez super vecicka do necasu...Takze rozdieli su, treba skusit co ti lepsie sadne a co od toho hlavne ocakavas...
    19.03.2015 - 09:20:09
    00
    Aj tak som nakoniec kupil Gabbu :-) Behol som do Sportservisu v Poddunajskych B. a na vsetky veci tam mali 20% zlavu. Tak som zobral Gabba 2 convertible za 159EUR v modrej farbe. Velkosti som velmi vyberat nemohol, ale v zasade som spokojny, zobral som XL a aspon to nemam velmi obtiahnute (nemam rad obtiahnute veci). Akurat rukavy su mi viac volne. Ale hned v ten den som ju vyskusal v Karpatoch a neskutocna spokojnost. Funguje vynikajuco. Nebola mi zima dolu kopcom, ked som slapal do kopca tak som sa spotil menej ako predtym, keby som nemal batoh na chrbte bolo by to este lepsie. A prvykrat som prisiel domov suchy... Pod nou som mal len funkcne tenke tricko s dlhymi rukavmi. A najviac sa mi paci ako su vyriesene rukavy, ze z toho po ich odstraneni nieje vesta, ale bunda/dres s kratkymi rukavmi.
    19.03.2015 - 19:28:18
    00
    Tak potom super...len si neviem predstavit ako to vyzera ked to nemas obtiahnute kedze ono to je robene tak aby to bolo, Aku velkost by si normalne potreboval?
    20.03.2015 - 09:56:54
    00
    No mam 183cm a 79-81kg. Normalne by som mal mat asi L, to som skusal tu Transparente a bolo to obtiahnute na tele. Toto XLko je skoro obtiahnute tiez hlavne ked sa vystriem, v cyklopolohe je to vpredu volnejsie ale nie nejako extremne. Najviac to je viditelne na rukavoch, ale tie by mi boli volne asi aj na Mku :-) Ale za to moze moja divna postava. Ja som dost chudy, len ked som prestal s cigaretami konecne, tak som trochu viac pribral ale len do brucha :-) Pred rokom som mal tak o 12-14kg menej
    20.03.2015 - 17:28:20
    00
    Nazdar mam zaujem o tento dres http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/dresy/continental-dres-cierny-1950007.html a kratke nohavice http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/nohavice/kratke/continental-kratasy-s-trakmi-biela-1950013.html mate s nimi nejake skusenosti

      21.03.2015 - 14:09:36
      00
      Vie mi niekto poradiť dobré nepremokavé návleky na cestné tretry? Nejaké tenké, nie na zimu - skôr na jar/leto/jeseň, ale 100% nepremokavé a aby aj niečo vydržali. Dík
      09.10.2015 - 14:14:01
      00
      ozivim starsiu temu
      ako sa "upevnuje" do nohavic bez cyklovlozky takato nova cyklovlozkavlozka ?
      05.03.2017 - 13:51:50
      00
      Že by sa prišila, tak ako v normálnych cyklogatiach? Samozrejme, ostrá ihla, aby nepresekávala vlákna na gatiach a podľa možnosti stroj by mal mať tzv. "obnitkovanie".
      05.03.2017 - 15:06:18
      01

      Výber z produktov

      Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Dresy)
      keyboard_arrow_up