SE Xperia Active. Funguje bez problemov.

www.fony.sk
14.03.2015 - 16:33:05
01
Ceny som veru neporovnával. Pred dvoma týždňami som kúpil S5 mini neduos :) a asi ho je.nem do Dunaja. Za posledných cca 10 rokov som zodral niekoľko BlackBerry. Obmedzoval ma na nich displej, a nejaké drobnosti, ale vcelku spokojnosť. Skúsil som niečo iné a nastalo sklamanie. Dotykáč s androidom je oproti BlackBerry hračka pre malé deti. Je mi jasné, že tí čo sú zvyknutí na android si teraz ťukajú na čelo, ale pre mňa na robotu je toto nepoužiteľné. Len škoda, že BlackBerry zaspalo dobu :(
14.03.2015 - 16:40:15
01
SE Xperia Active. Funguje bez problemov.

Zlatý, ale nie je dual sim...
14.03.2015 - 16:45:41
00
inak ako je s nabijanim novej baterky u iphone 5?
18.03.2015 - 19:54:24
00
Andys101 na BB z10 alebo 30 si nepozeral?
18.03.2015 - 21:43:33
00
large mne povedali v servise po vymene ze je to jedno ale ze ked uz ju napichnes, treba ju nabit doplna..... kazdopadne ta baterka (tusim litium polymerova) je hakliva na chlad jak hovado (stalo sa mi ze som mal mobil celu noc na nabijacke do 11:00, okolo jednej som isiel trochu do lesa, bolo asi -2°C, po hodinke vonku som zbadal stado srniek reku si ich odfotim.... jedna foto, pol baterky prec, druha foto a telefon sa vypol.......... a aj teraz v robote obcas musim hajzla dat nabijat okolo 14:00 lebo by sa vecera nedozil..... nemam sedavu robotu v kancli a max. ma to obmedzuje...... ajfon 5 mam z donutenia a nikdy viac zhnite jablko
18.03.2015 - 21:50:14
00
Tesak nechaj si preplatit v robote taketo nieco:

http://www.emobilshop.sk/kategoria/iphone-prislusenstvo/iphone-5/externe-baterie/externa-bateria-iphone-5-5s-5c-cierna-postovne-zadarmo/
18.03.2015 - 22:42:02
00
***** cele jablko.... chcem HTC ONE X.... jediny foun co mi vydrzal 2,5 roka slapat......
18.03.2015 - 22:43:45
00
misung pozeral. Ale na čo taký telefón? Pokiaľ to nemá klasickú klávesnicu ako staršie Blackberry, tak je to len dotykáč ako každý iný s operačným systémom ktorý čo sa týka funkčnosti a kompatibility v porovnaní s androidom... Z10 mal chvíľu jeden kolega, ale vrátil sa k starému BB a Z30 som videl u jedného klienta a ten s tým tiež nebol moc spokojný. Každopádne ak fón bez klávesnice, tak radšej android ako BB. Mám S5 mini a veľmi nemilo ma prekvapila výdrž baterky. Ani raz mi ten telefón nevydržal celý deň bez dobíjania. A to mám vždy telefón na nabíjačke celú noc. To skoro dvojročné BB dá celý deň v pohode. Kam to tento svet speje :D
18.03.2015 - 23:11:28
00
large mne povedali v servise po vymene ze je to jedno ale ze ked uz ju napichnes, treba ju nabit doplna..... kazdopadne ta baterka (tusim litium polymerova) je hakliva na chlad jak hovado (stalo sa mi ze som mal mobil celu noc na nabijacke do 11:00, okolo jednej som isiel trochu do lesa, bolo asi -2°C, po hodinke vonku som zbadal stado srniek reku si ich odfotim.... jedna foto, pol baterky prec, druha foto a telefon sa vypol.......... a aj teraz v robote obcas musim hajzla dat nabijat okolo 14:00 lebo by sa vecera nedozil..... nemam sedavu robotu v kancli a max. ma to obmedzuje...... ajfon 5 mam z donutenia a nikdy viac zhnite jablko


to co opisuje urcite nieje normalne...mozno mas pozapinane nejake funkcie, ktore ani nepouzivas ale baterku zeru...skus si najst nejake rady co povypinat pre predlzenie vydrze baterky...ja pouzivam ako to nazivas zhnite jablka uz 4 roky a jeden nuteny tyzden z HTC ma stal neskutocne nervy...
19.03.2015 - 09:08:11
00
Vypnuté mám skoro všetko.... Pozerali mi to dvaja kamosi čo majú ajfon... Možno ozaj nejaký nepodarený kus... Každopádne nijako ma jablko nepresvedčilo že je to lepší telefón ako ktorýkoľvek iný ..
19.03.2015 - 09:18:59
00
urcite tam bude nejaka chyba...pouzival som sporttracker aj pri -10 a telefon normalne vydrzal....mas aktualnu verziu iOS?
19.03.2015 - 09:21:01
00
Áno... Nedávno som ho aktualizoval
19.03.2015 - 09:40:51
00
Tesak: mozno je len problem v tom, ze niektora elektronika sa jednoducho neznasa s niektorymi jedincami. Proste .. si nepadnu do oka a nic sa s tym neda spravit.
19.03.2015 - 10:02:21
00
@lto@ no mozno je to moj pripad..... cely zivot som nadaval na ajfon a fcul sa mi to vracia :puke:

.... strasne ma na jablku stve ze isli proti vsetkym s tymy nabijackami.... do riti tak svet ide urobit gesto voci prirode -ak sa to da tak nazvat - a henti naduty amici si melu svoje.... tymto ma dozrali a preto som jablko nemal nikdy rad :shake:
.... a este k mojmu jablku 5 ..... hocikedy sa mi neda dovolat (aj 3x za den) a len mi dojde sms ze mam zmeskany hovor..... hovorim majitelom (vsetci ajfon positive) , mam nahovno telefon, neda sa mi dovolat..... odpoved.... to je pri jablku normalne.....
20.03.2015 - 14:30:55
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up