Hlavne pozeraj na vidlu! Nenechaj sa nachytat na pruzinovu. Ta pojde v obchode uzasne ale po case sa pokazi. Bike za vyse 1000€ musi mat vzduchovku.

V neposlednom rade pozri na brzdy. Osobne mam hrozne skusenosti s Tektrom. Velka cast fora (vratane mna) preferuje shimano.

Z tvojich ma oslovil prvy focus alebo CTM aj ked netusim co to je za vidlu. Pocul o nej niekto?
22.03.2015 - 19:49:11
00
Diky za upozornenie, tiež som si všimol že niektoré tam majú pružinové.
Možno blbá otázka ale aj tak, ktorá ta rada Shimano je kvalitnejšia lebo vidím že niektoré sú osadené čisto Deore, SLX a XT sadou
Ak nenájdem nič lepšie beriem tento https://starbike.sk/shop/bulls-copperhead-29-2015/
Váha výborná, komponenty vyzerajú solídne, vidlica ktorú som dnes už videl na mnohých bikoch ktoré som pozeral okolo 1000e, a hlavne rám sa mi pozdáva pevnejší aj keď to je asi tým ako to odfotil
Uvažoval som aj nad tým Focusom ale je o 1kg ťažší.
Na biku som jazdieval tak 3-4 hodiny denne a cez víkendy kľudne aj 10
22.03.2015 - 20:31:33
00
Najvyssie Shimano rady su: Deore<SLX<XT<XTR. S tym, ze pre obycajneho smrtelnika Deore staci. Pre vymakanejsich su SLX a XT. XTR su tazke peniaze za par gramov dole.

Tento Copperhead je fajny. Dajako nemusis riesit pevnost ramu. Nikto s 80kg nepolame len tak hlinikove HT. (jasne, su vynimky)
22.03.2015 - 20:52:01
00
keyboard_arrow_up