v tejto teme obzvlašť
30.03.2015 - 16:13:09
00
Tak toto si ,,zaťal"v mojom prípade uplne vedľa.Vôbec nemám potrebu niekoho presviedčať,alebo brať niekomu jeho názor.Nemám problém s tým,keď niekto napíše že podľa neho jazdí Sagan dobre a jeho výsledky sú v poriadku.Problém mám vtedy,keď sa používajú kadejaké trápne výhovorky a alibizmy(ktoré som spomenul vyššie),ktoré majú akože vysvetľovať jeho umiestnenia v klasikách,tak s tým mám veľký problém.Ubezpečujem ťa,že nič neprežívam,jazdil som dávno predtým ako tu bol nejaký Sagan bol, a voči ,,saganománii" som na rozdiel od niektorých z Vás uplne ľahostajný.To len na vysvetlenie,kľudne si maj svoj názor,tak ako mne nik nevezme môj.Týmto považujem z mojej strany debatu za ukončenú :)
30.03.2015 - 16:16:24
00
... na bedňu nemal a nielen včera ale zatial ani na jedinej klasike na ktorej sa tento rok zúčastnil, pretože len slepý nevidí,že jeho forma výrazne zaostáva za najlepšími.

Až na MSR. Tam na bedňu formu určite mal, neudržal si však dobrú pozíciu pre záverečný špurt.
30.03.2015 - 16:31:46
01
Až na MSR. Tam na bedňu formu určite mal, neudržal si však dobrú pozíciu pre záverečný špurt.

a na E3 rovnako bola bedna blizko, skoda ze mu doslo 4 km pred cielom... BTW Optimus, asi som aj ja slepy, ze byt na kazdej klasike do 10 je uplne mimo formy....
30.03.2015 - 16:39:21
03
Astana to lose WorldTour licence

V decembri som písal, že bude ešte zaujímavé čo sa stane s Astanou až im zrušia licenciu no a zdá sa, že je to tu. Aby sa to stalo tímu ktorý obhajuje žltý dres na TdF je mrzuté. Som naozaj zvedavý, čo bude s Nibalim podľa jeho klauzuly, že môže opustiť Astanu ak nebude jazdiť ProTour, či niekam pôjde a či vôbec kam... To bude ešte zaujímavé.
30.03.2015 - 17:05:00
00
Páni, zbytočné emócie kvôli Saganovi. Optimusa trošku chápem ale v tom zmysle, že Sagan je takmer vždy adept na TOP 3. Takže 10te miesto v klasike ako G-W je proste stratené a je to sklamanie. O rok-dva si na to mnohí nespomenú. Všetci dobre vieme, že cyklistika ja o víťazstvách. Verím tomu, že ani Peter nerieši nejaké výhovorky, vie že to nevyšlo a to je celé. Klasiky sú často o prekvapeniach a o ume, ktorý Peter má. Stačí byť v správny čas na správnom mieste a vyjde to. Možno aj teraz v Nedeľu...
30.03.2015 - 17:13:24
01
Tieto kecy tu su uplne absurdne. Kde boli Degenkolb a Stybar na tychto pretekoch? Kde bol GVA? Niektori tu asi nechapu, ze adeptov na bednu je v kazdych pretekoch niekolko a casto je uspesny niekto iny. Sagan pred dvoma rokmi vyhraval ako na beziacom pase, aj ked monumenty mu tesne usli. Minuly rok isiel s vykonnostou trochu dole, ale aj tak patril medzi spicku. Tento rok je v niecom podobny, ale mozme vidiet, ze na vysledok ma vplyv strasne vela okolnosti a niekedy rozdiel medzi uspechom a neuspechom je velmi maly. Pisat na zaklade jeho 10. miesta na G-W, ze nema vykonnost na bednu je smiesne. Umiestneniu predsa predchadza nejaky vyvoj pretekov, kde jednoducho urcity moment moze rozhodnut, ale nikto nevie vopred povedat, ktory to bude.
30.03.2015 - 18:09:05
08
mne sa ta E3 brutalne pacila.taky krasny a ferovy pretek som uz dlho nevidel.skoda len,ze Petovi ten motor az tak neslape.tazko bude moct v tom niekedy konkurovat casovkarskym klasikarom.ten spurt mu isiel viac.teraz stoji rozkrocmo na dvoch ladovych krihach.len aby si nenatrhol..
30.03.2015 - 20:53:03
00
A už je to tu!

Prudko som sa presťahoval zo Slovenska k Jadranu...

Si v Baške Vode?
30.03.2015 - 20:54:22
00
mne sa ta E3 brutalne pacila.taky krasny a ferovy pretek som uz dlho nevidel.skoda len,ze Petovi ten motor az tak neslape.tazko bude moct v tom niekedy konkurovat casovkarskym klasikarom.ten spurt mu isiel viac.teraz stoji rozkrocmo na dvoch ladovych krihach.len aby si nenatrhol..


ty akože pozeráš? či už v nedeľu si vedel že astane zoberú licenciu? :D
30.03.2015 - 21:08:42
00
Severske klasiky sa spravidla vyhravaju po unikoch v zaverecnej stvrtine pretekov. Kazdy kto si chcel udrzat vcera realnu sancu na vitazstvo, isiel do uniku s Thomasom resp. sa don dostal. Bolo by velmi najivne mysliet si, ze ak peloton opustaju v zaverecnej faze elitni jazdci zo silnych timov, tak sa bude spurtovat hromadne. Peter je navyse znamy svojim aktivnym pristupom k pretekaniu. Ak by sa vcera citil na vitazstvo, rozhodne by neostal visiet v znacne zredukovanom pelotone, kde nemal nikto snahu o dotahovanie elitnej skupiny.
30.03.2015 - 21:30:04
01
A už je to tu!

Prudko som sa presťahoval zo Slovenska k Jadranu...

Si v Baške Vode?
30.03.2015 - 21:39:11
00
Stačí sa opýtať raz... Odpoviem len raz - áno.
30.03.2015 - 22:37:30
00
AAP
Steak theory rejected in AFL doping case
http://blink.htcsense.com/web/articleweb.aspx?regionid=3&articleid=39537981. Chudak Alberto
31.03.2015 - 11:59:28
00
a čo s tým má Alberto? :)
31.03.2015 - 12:09:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up