ja to vidim tak: niekto spominal, ze v chlade sa da jazdit (naoblieka sa a ide sa), ale v dazdi to nie je ziaden zazitok :arrow: potom nahodou ked pride to spominane babie leto co ja viem niekedy aj v polke oktobra a podmienka bude, ze bude trocha suchsie a este bude svietit slnko tak no problem, naobliekame sa a ide sa...len nechapem, preco chcete ist just cely hreben, ved aj cesta na samotny vtacnik je dost dlha chvilka, mne to /z PD - Kamenec - Vtacnik - a spat/ trvalo 7 hodin a to sme sli fakt turistickym tempom, samotne zastavky spolu mohli mat dokopy min. hodinu, takze do 6 hodin v pohode - LEN musi byt dobre pocasie, to je zaklad
06.09.2007 - 20:51:09
00
jak to vidim budeme to musiet odlozit asi kua .
ale aj tak cakame teda este na sobotu potom sa uvidi ja som tak 70 ze asi ee a 30 ze ano
ale skor to vidim ze by to nebola dobra volba ist teraz v nedelu :x


ono to bola dobra volba ist v nedelu...bohuzial pocasie je akosi proti :wink:
btw...ja ked sa postavim pred obchod, tak mam vrchol Vtacnik ako na dlani...teraz som ho uz styri dni nevidel :cry:
06.09.2007 - 21:18:12
00
ale nehovor aj tribec nejako zahadne zmizol :wink:
06.09.2007 - 21:39:25
00
veru veru, nie je ho ani vidno
tam kde su tie mraky akoze biele, tam je vtacnik vsetko

Prílohy:

vtacnik.JPG
vtacnik.JPG 86.62 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2007 - 22:04:57
00
ja som z cukru :oops:


my sme bikerská cháska, pľujeme na zem a hrešíme, ale Lagonda je gentleman, určite by v jednej ruke nad tebou niesol dáždnik a druhou odhŕňal konáre.

kaso a matt: Vtáčnik nieje vidieť lebo je tma.
06.09.2007 - 23:37:40
00
ja som z cukru :oops:


my sme bikerská cháska, pľujeme na zem a hrešíme, ale Lagonda je gentleman, určite by v jednej ruke nad tebou niesol dáždnik a druhou odhŕňal konáre.

kaso a matt: Vtáčnik nieje vidieť lebo je tma.


kua...mas pravdu...bol som teraz pozriet na balkone a ono je fakt tma :cry: ...a este som aj zmokol kua :?
07.09.2007 - 00:04:01
00
ja som z cukru :oops:


my sme bikerská cháska, pľujeme na zem a hrešíme, ale Lagonda je gentleman, určite by v jednej ruke nad tebou niesol dáždnik a druhou odhŕňal konáre.

kaso a matt: Vtáčnik nieje vidieť lebo je tma.


kua...mas pravdu...bol som teraz pozriet na balkone a ono je fakt tma :cry: ...a este som aj zmokol kua :?


:lol: :lol: :lol: .... čo mam dodať, včera večer som si bol kúpiť mapu Vtáčnika a Veľkej Fatry ... ešte som veril, že sa ide (ešte som bracha presviedčal aby sa pridal), ale táto noc a dnešok + Pointerov odkaz na vývoj počasia ... začínam byt skepticky ... :x
čakám čo bude v sobotu, ale nevidim to ružovo, som rad, že sa našli medzi vami aj taky, čo žijú v nádeji tak ako ja ....
07.09.2007 - 09:04:19
00
Uz musim doma vyzerat ako amatersky meteorolog, kazdych 10 minut pozeram von oknom na mraky, sledujem teplomer a na nete najviac navstevujem meteo.sk (samozrejme okrem mtbiker) :D Ale tato noc ma asi definitivne dorazila :(
07.09.2007 - 09:25:06
00
Uz musim doma vyzerat ako amatersky meteorolog, kazdych 10 minut pozeram von oknom na mraky, sledujem teplomer a na nete najviac navstevujem meteo.sk (samozrejme okrem mtbiker) :D Ale tato noc ma asi definitivne dorazila :(

a nasa kancelaria vyzera ako amaterske laboratorium. desat kyblov na koberci, vzorky dazdovej vody na stoloch, mokre mapy v rohoch a danka s cirokovou metlou vymieta vodu z atria pred kancelariou (lebo je to odspadovane na opacnu stranu ako dazdovy vpust) :roll: :shock: :cry:
07.09.2007 - 09:56:14
00
a nasa kancelaria vyzera ako amaterske laboratorium. desat kyblov na koberci, vzorky dazdovej vody na stoloch, mokre mapy v rohoch a danka s cirokovou metlou vymieta vodu z atria pred kancelariou (lebo je to odspadovane na opacnu stranu ako dazdovy vpust) :roll: :shock: :cry:


No krasne, to som myslel ze len my pracujeme v takej superstavbe :) U nas pre zmenu kvape voda len ked je vonku sucho a 30 stupnov... Pan projektant akosi nezvladol tvorbu kondenzatu z klimatizacie. A tak voda tecie rovno na hlavu zakaznikom sediacim pri nasich stoloch :D
07.09.2007 - 10:05:51
00
Totok sa da zazit fakt ln na Slovensku, takto vyzera ze architekt sa v predstihu opil s murarmi
07.09.2007 - 12:38:04
00
Za vacsinu takychto veci moze vymyslavy investor (milion zmien pred dokoncenim), z coho prudi chaos.

Ale k veci. Podla mojho zdroja, by malo zajtra poobede nastat prudenie od zapadu a teda odsunutie dazda na vychod. To nam vsak nepomoze, lebo teren bude riadne rozmoceny. Cize aj ked bude nedelu povedzme pekne, odsunul by som to radsej na dalsi vikend. Kto je proti?
07.09.2007 - 13:01:06
00
som za
modlime sa
07.09.2007 - 13:26:03
00
buduci vik som off :( (away).
radsej ten dalsi :oops:
07.09.2007 - 13:51:39
00
taky tak, na 15.9. mam ohlasenu nejaku rodinnu akciu, ale rad sa z nej vyvleciem (doteraz vzdy zabralo: finisujem s projektom ... ), prave som si zakupil trojstvrtaky ... :)
07.09.2007 - 14:08:19
00
keyboard_arrow_up