zdravim chcem sa vas spytat ci ma z vas niekto tento set k odvzdusneniu a co je v nutry hlavne mi ide o to ci su tam tie olivky vnutry ked skracujem hadicu na zalisovanie tie blbosti diki moc
30.08.2007 - 16:19:51
00
divne sa vyjadrujes, ale nieco z vlastnej skusenosti ti k tomu napisem, pokial si sa pytal na nieco ine, tak ignoruj
tiez som potreboval skratit hadice na novych juicy 7, no nahradne olivy som od predajcu nedostal a taktiez sa do oktobra ani nikde nedaju objednat, cize som musel siahnut po niecom neoriginalnom - alligator, ktore su povodne na vsetko ine, len nie avid, ale pasovat pasuju, po 100 km som zatial rozdiel nespozoroval
pokial si sa este v takychto veciach nehrabal, tak to skratenie by som radsej nechal na servis
30.08.2007 - 20:33:15
00
divne sa vyjadrujes, ale nieco z vlastnej skusenosti ti k tomu napisem, pokial si sa pytal na nieco ine, tak ignoruj
tiez som potreboval skratit hadice na novych juicy 7, no nahradne olivy som od predajcu nedostal a taktiez sa do oktobra ani nikde nedaju objednat, cize som musel siahnut po niecom neoriginalnom - alligator, ktore su povodne na vsetko ine, len nie avid, ale pasovat pasuju, po 100 km som zatial rozdiel nespozoroval
pokial si sa este v takychto veciach nehrabal, tak to skratenie by som radsej nechal na servis


to ano len ja som si vsetko nakupil a chccem to spravit sam lebo co si dnes sam nespravis to stoji za hovno a dnes som volal do kakaca maju ich tam ale nie od avidu ale od shimana ale zevraj je to to iste
aj tak dik
30.08.2007 - 20:37:45
00
mozes kupit alligatory, s tymi to pojde, tak to mam ja a taktiez este aj niekto z fora, kto mi tiez radil, ze sa toho nemam bat, lebo to pasuje, akurat avidacke hadicky su o kusok hrubsie, tak to pojde trochu tazsie
30.08.2007 - 21:35:22
00
mozes kupit alligatory, s tymi to pojde, tak to mam ja a taktiez este aj niekto z fora, kto mi tiez radil, ze sa toho nemam bat, lebo to pasuje, akurat avidacke hadicky su o kusok hrubsie, tak to pojde trochu tazsie



okey tHX nieco musim stym poriesit odvzdusnovacia sada mi pride v pondelok - utorok cize asi v stredu :D a potom pojdem zobrat hento zarezem hadicu a ozaj je treba na to nejake extra klieste ?
30.08.2007 - 21:36:59
00
JA som na shimano hadici dolamal take shity elektrikarske klieste ale ostre jak das...
30.08.2007 - 21:54:17
00
JA som na shimano hadici dolamal take shity elektrikarske klieste ale ostre jak das...



supa cize este aj na klieste si mozem sporit:D
30.08.2007 - 21:55:58
00
JA som na shimano hadici dolamal take shity elektrikarske klieste ale ostre jak das...



supa cize este aj na klieste si mozem sporit:D


Lenze to sa nema cvikat kliestami...
30.08.2007 - 22:54:33
00
JA som na shimano hadici dolamal take shity elektrikarske klieste ale ostre jak das...



supa cize este aj na klieste si mozem sporit:D


Lenze to sa nema cvikat kliestami...


aha a cim ? sa to ma cvakat
30.08.2007 - 22:55:25
00
zajdi s hadicou do shopu a povedz "pls mohli by ste mi pozicat klieste na hadicu" a odfiknes si to tam
31.08.2007 - 00:48:02
00
Odrež to normálne ostrým nožom. Čo sa týka olivy Shitano, tak tá ti tam bude pasovať.
31.08.2007 - 08:21:58
00
Odrež to normálne ostrým nožom. Čo sa týka olivy Shitano, tak tá ti tam bude pasovať.


este mam otazocku ze cim sa dotahuje ta skrutka ta co ked stiahnes s packy ochranu tak hned ju vidis v navode je ze nejakym nastavcom na momentak potrebujem ho ?alebo mi staci len klucik maly
dik
31.08.2007 - 09:36:45
00
zdravim chcem sa vas spytat ci ma z vas niekto tento set k odvzdusneniu a co je v nutry hlavne mi ide o to ci su tam tie olivky vnutry ked skracujem hadicu na zalisovanie tie blbosti diki moc


ja ho mam original (kupkolo), ale da sa kupit aj v bikearte (dubnica).

je tam VSETKO co potrebujes na plnenie aj na skratenie (predna + zadna , cize 2 krat).
Pozor, pri niekolkonasobnom odvzdusneni odidu o-kruzky na packach. V nudzi (ako ja den pred 3 dnovou akciou) sa da pouzit o-kruzok z injekcie, ale doporucujem ich zo 10 kupit (mars orlove)...
04.09.2007 - 20:41:51
00
ahoj a ako sa to prejavuje ze odide okruzok ?
06.09.2007 - 22:19:54
00
keyboard_arrow_up