Caute,chcel by som spytat ohladne stravy na biku,vlastne ani tak nejde o bikovu stravu ale o to aby som bol celu cestu sity a citil sa ako tak silny,idem na trip s cca 20kg bikom po europe budem prespavat v stane a nakupovat potraviny v roznych marketoch a roznych krajinach, ktore si budem pripravovat a varit jedine v ešusy,tymto by som sa chcel spytat na neake typy,triky ako si spravit kombinaciu jedal co najsitejsiu,najchutnejsiu a cenovo dostupnu a aby mi nezaplnala vela miesta a vahu na biku (brasne),ziadne drahe veci pretoze mam obmedezny rozpocet... vdaka :)
14.04.2015 - 12:28:12
00
ta toto co aj tu, t.j: pivá, poldeca,kolbasy, slanina...
14.04.2015 - 20:09:50
00
pozri toto forum> http://www.bikeforums.net/touring/1004545-how-eat-during-distance-riding.html
25.04.2015 - 19:15:31
00
taky trip by mal byt o zazitkoch a spoznavani, k comu patria aj miestne jedla, napoje a podobne. ist stylom ako sa chodilo k moru ze nabalit konzervy, vrece zemiakov a hura do stanu a potom nevyliezt z kempu lebo je vsetko drahe to su vyhodene peniaze. to sa mozem ist kupat tu za dom k jazeru a esetrim este viac :)

jasne ze nemusis jest v restike 3x denne, ale vynechat to uplne podla mna nie je ono :). hlavne su ranajky, sunky syry, ovocie, med, lekvare, kolace, dzusy hocico :), neni nic horsie ako ist nalacno :), ak cestou nieco zaujimave stretnes tak si dopraj. vecer podla nalady :) ked sa ti chce varit kludne var. ak ides sam tak je to aj lepsia varianta ako nechat bike a veci niekde osamote vecer a ist do restiky :)

a co varit? no podla chuti, my hlavne jedla velmi nevarime, skor tak ze polievku, vifon, max dake cestoviny sackove uz s omackou, ale potom hlavne kadejake dobroty :), horuca cokolada s ovocim, palacinky, varene vino a tak :)
26.04.2015 - 20:20:45
00
keyboard_arrow_up