ako matúš píše, v žiline pravidelne chodím jednu odbočku doprava na červenú :) .. a tak isto viem, že cezpoľný mávajú problém s križovatkou a kruháčmi pod Europou v BB
27.04.2015 - 13:37:50
01
ja napriklad ked zbadam cudziu znacku tak si necham odstup a cakam "kiksy" nahle odbocenie atd. a som rad ked natrafim na podobny pristup ,ked som tym cudzim ja a snazim sa nezdrzovat ,ale zaroven nieco hladam atd.
27.04.2015 - 13:39:21
03
Tiez uz patrim medzi tych, co si musia nieco odkrutit v nemocnici. Vcera z cestou domou z cerveneho kamena som po pravej strane obiehal auta a v tom vodic bmw sa rozhodol, ze auto odbacajuce vlavo obehne sprava. Murphyho zakony funguju ako svina, som si hovoril, ze dnes prilbu neberiem.. (prvy krat) Nastasie si to odniesla len klucna kost a bike..
27.04.2015 - 16:21:03
01
Aspon uz prilbu zoberies VZDY.
27.04.2015 - 16:47:49
04
Ja keby som nemal prilbu, tak by som sa veľmi zle cítil
27.04.2015 - 17:21:31
00
a tak isto viem, že cezpoľný mávajú problém s križovatkou a kruháčmi pod Europou v BB

keby len cezpolny :)
27.04.2015 - 18:24:24
00
Nejdem generalizovat, ale taketo nehody u chlapov casto nevidno. :) Druha vec je, ze u nich to dopada casto horsie. :D Ale vzdy rozmyslam, ze ludia co takto nezvladaju vozidlo, by pokojne presli aj dieta keby bolo na mieste toho orgovanu alebo toho stlpika. Pobrat im vodicaky...

https://www.facebook.com/odtahovka.sk/posts/10153307945657495
https://www.facebook.com/odtahovka.sk/posts/10153316198822495
27.04.2015 - 23:03:21
00
Dnes som siel pred 1800 po Racianskej a kusocek za Racianskym mytom isiel isty panko debilko parkujuci na chodniku nastupovat do vylestenej Audiny. Pozrel sa, ci idu auta a kedze siel len bike tak vkrocil na cestu a otvoril predo mnou dvere cez pol pruhu. Nastastie vedla neslo ziadne auto, ani ma nikto neobiehal, lebo by som skoncil pod kolesami. Arogancia a primitivizmus. Nedokazem pochopit co ludi vedie k takemotu konaniu - jedine ze maju nasrate v hlave.
27.04.2015 - 23:20:54
01
pan tvorstva...osobne by som mu povedal zopar teplych slov, ked by som ho minal. Zvyknem si takto vyliat bikersku dusu. Ked sa neozves, tak si do svedomia (ak nejake ma) nevstupi.
28.04.2015 - 08:01:54
05
tak myslim ze mnoho z nas to aj robi, len sa tym nechvalime, lebo nie je cim. tie nadavky co obcas zo mna lezu, takmer ako ranna velka potreba...
28.04.2015 - 13:00:49
04
kto by bol na vine, ak by si mu do tych dveri vliezol ?
28.04.2015 - 14:32:54
00
Podla mna to nespravil naschval s cielom ma ohrozit/obmedzit (verim ze zas tak debilni ludia standartne nie su) len videl ze auta nejdu a ludia jednoducho nemaju zafixovane ze bicykel na ceste je tiez ucastnik premavky a moze mat aj nejaku rychlost.(asi okolo 30 som tam mohol ist). Tak vkrocil, ostal prilepeny na boku auta a este raz sa pozel pre istotu, stretli sa pohlady - videl som, ze ma registruje tak som predpokladal ze este dvere neotvori - chvilu este postaval pilepeny a cakajuc a zrazu otvoil dvere a nastupil a zatvaral az ked som hodil vlnu okolo - zrejme zly odhad rychlosti, lenivost pockat este 3 sekundy a skratovite rozhodnutie rychlo nastupit s tym, ze to stihne. Kebyze som auto, je uz bez dveri. :) Nepovedal som mu nic, lebo kym som sa spamatal, uz som bol dost daleko... Inak ta Racianska by bola zlata bana keby niekto chcel - tolko aut parkujich po chodnikoch bez dodrzania priestoru pre chodcov...a to tam este policia ma svoj velky brloh. :D
28.04.2015 - 14:49:50
00
kto by bol na vine, ak by si mu do tych dveri vliezol ?

Na podobnú otázku nám dal inštruktor v autoškole takúto odpoveď - ak zaparkujete pri okraji cesty a pri nastupovaní/vystupovaní otvoríte dvere a po ceste idúca manželka okresného riaditeľa PZ do nich narazí, tak ste vinníkom vy, mali ste počkať, kým prejde auto. Ak ste vodičom idúcim po ceste vy a manželka okresného riaditeľa PZ vám do cesty otvorí dvere, tak ste vinníkom vy - nedodržali ste bezpečnú vzdialenosť. :D
28.04.2015 - 17:30:20
06
pan tvorstva...osobne by som mu povedal zopar teplych slov, ked by som ho minal. Zvyknem si takto vyliat bikersku dusu. Ked sa neozves, tak si do svedomia (ak nejake ma) nevstupi.

Ja som si prave naopak vstupil do svedomia a uz radsej soferov moc neriesim.
Minuly rok pridem na krizovatku, postavim sa samozrejme pred prve auto(mal smerovku ze ide vlavo, ja som siel rovno). Naskoci zelena a mne ako na potvoru nezacvaklo SPDcko. Panko na felicii na mna zatrubil, tak som sa otocil ukazal ci mu sibe a on mi za odmenu narazil do zadneho kolesa. Viac mi nebolo treba, bleskovo dole z bicykla a peknu ranu som mu dal po bocnom okne, nakolko ho mal otvorene tak som mu ho rozbil. Myslel som si ze ho to ukludni, no opak bol pravdou. Pokusil sa ma nasledne zrazit. Na potvoru v krizovatke oproti stali policajti ktori sa vydali za nim, ja som zmizol na sidlisku a obisiel som kusok. Ked som sa vracal na hlavne akurat sa ma vybrali hladat, pekne sirena a megafon stojte. Viac mi nebolo treba otocil som to spat medzi baraky, cela nahanacka kym ma dostali trvala snad 3 minuty. Dopadlo to nakoniec tak ze som dal dotycnemu par drobnych za sklo(nemusel som, mohli sme sa vlacit po sudoch). Vo vysledku si vsak uvedomujem, ze veci treba riesit chladnou hlavou. Dnes ma uz zbran pri sebe hocikto.
28.04.2015 - 18:13:41
00
kto by bol na vine, ak by si mu do tych dveri vliezol ?

Mne to raz urobil chlapík, keď vystupoval z auta. Našťastie som sedel v aute a nie na bicykli.
Policajti ani na sekundu neuvažovali. On bol vinný.
Stalo sa to v úzkej jednosmernej uličke.
28.04.2015 - 18:29:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up