keď všetko pôjde tak ako má, tak profil dostanú borci taký praktický na nalepenie na riadítka - aby videli počas jazdy - je veľmi jednoduchý :-)

hore, hore a stále hore :-)

minulý rok som to stúpanie krútil 3 x - prežil som to :-)

toho roku bude len 2x
06.09.2007 - 14:04:08
00
na horalovi tiez bol extra, ale pre mna prakticky nebol vobec, skor ten vo zvolene na startovom cisle zozadu, ale ked hovoris, ze je prakticky a ide sa len hore, tak je to ok :)
06.09.2007 - 14:20:53
00
nemohol by si este upresnit kolko je to km?
a dost nechapem tej trati, som rocnik 1990 tak pojdem:
* Podlesok - Hagy - Podlesok
, alebo:
* Podlesok - Kláštorisko - záver v Suchej Belej
-tiez by ste mohli prihlasenym poslat nejaky potvrdzujuci mail,ja som sa napr. prihlasil uz druhy krat, ked ste tam pridali klub, atd.
06.09.2007 - 14:45:41
00
konečne som dostal kontakt na externistu čo robí web - v priebehu dneška - zajtrajška opraví chybičky na webe a doplní propozície a prihlášku na vytlačenie - tú treba pri prezentácii - čiže klasika - podpísaná prihláška dostaneš číslo

no a trať má cca 30km - na webe je hviezdička namiesto pomlčky

čiže nie sú dve trate je len jedna - pekná - fakt

no a juniori a muži - elit ju pôjdu 2X

je predsa 22. september počasie môže zamixovať

a na koniec sezóny sa netreba zblázniť :-)
06.09.2007 - 14:57:06
00
:lol: :lol: :lol: :lol: :cry: :cry: :cry:
06.09.2007 - 15:10:23
00
no ešte jedna dve opravy a je to tak ako ma byť

a ako pozeram hore tak 4 sa raduju ze bude menej krutenia
a traja placu ze si nezajazdia :-)

no za 0 Sk štartovné :-)

myslím že budete všetci spokojní
06.09.2007 - 19:00:38
00
aby sme ich nemuseli hľadať - tak prikladám mapku s číslami dôležitých miest - k číslam pošlem aj fotografie :-)

Prílohy:

cislo_miesta_fotografie.jpg
cislo_miesta_fotografie.jpg 45.37 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 17:51:07
00
po absolvovaní rebríkov v tiesnine a krátkom odpočinku na asfaltovej ceste odbočujeme doprava miernym stupákom

Prílohy:

12.jpg
12.jpg 186.25 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 17:53:51
00
vľavo a následne okrajom lesa ponad starú usadlosť

Prílohy:

14.jpg
14.jpg 134.24 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 17:54:50
00
komplet to bude na www.hrabusece.sk, a aby ste si nemysleli, že na Vás nemyslíme, tak ešte upozorním na 22 - vo vode je panel - a je tam veľký zlom, takže obchádzať! obchádzať! obchádzať !!!sprava !!!

Prílohy:

22.jpg
22.jpg 203.83 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 17:57:36
00
Trosku objektivnej kritiky, snad sa podari este co to dotiahnut:

1. Zatial som nezistil (ani z mapy, ani z propozicii), kde na trati bude situovana obcerstvovacka. Tiez by mohlo byt uvedene, co za druh obcerstvenia bude k dispozicii na obcerstvovackach a co bude zac to "teple jedlo v cieli".

2. To, ze vyskovy profil dostanu pretekari pri prezentacii ak vsetko pojde dobre je sice super, ale nezaskodilo by umiestnit ho aj na web k mape trasy.

3. Mapa trasy by mohla byt na klasickej turistickej zakladnej vrstve, nech sa da trochu orientovat, kadial sa to vlastne ide. Raj mam peso relativne dost prechodeny takze zhruba mam predstavu, ale aby som sa dostal do obrazu, tak som si musel otvorit normalnu mapu a porovnavat to s nou.

4. V propoziciach sa spomina, citujem: "Ubytovanie: moznost ubytovania za zvyhodnenu cenu v rekreacnej oblasti SLOVENSKY RAJ - SEVER"

Moje otazky k bodu 4:
a) Co znamena za zvyhodnenu cenu?
b) Ako a kto bude kontrolovat, ze mam narok na ubytovanie za zvyhodnenu cenu?
c) Kde najdem zoznam ubytovacich zariadeni so zvyhodnenou cenou?

5. A najdolezitejsie a najzavaznejsie na zaver: Ziadna z kategorii si nemoze vybrat, ci chce ist 30 alebo 60 km a automaticky to maju dane. Ja s tymi 60 km problem nemam, ale zoberte do uvahy aj nejaku tu siroku verejnost co nema najazdene ked to ma byt akcia prave pre nich. Ved na 2200 vyskovych metroch a 60 km ti zacinajuci bikeri co nemaju kondicku "vypluju pluca" a pritom nemozu ist len na 30 km, lebo pre nich su urcene 2 okruhy a hotovo. A naopak je aj dost zien, ktore by si dali 60 km a tiez nemozu...

Tymito pripomienkami nechcem utocit, len ukazat iny pohlad. Peace. 8)
10.09.2007 - 21:59:54
00
profil je urobeny, ale este ho webmaster nestihol dat na web,
mapa bola robena cez satelit, ale akosi autorske prava nepovoluju dat aj detaily - na oslovenie vlastnikov mapovych podkladov uz nie je cas - mozem urobit kompromis - presnu mapu neoficialne poslem prihlasenym na e-mail

dofotil som trasu a z konkretnych miest bude resp. je jasne ako a kadial a kde je bufet

teple jedlo - klasika grilovaná klobáska, pivo, kofola, párky, ... keby poľovníci uvarili guláš tak by to bolo prekvapenie podniku, ale poľovníci môžu zaspať, tak radšej je to písané "všeobecne" - to akože numriete od hladu

ubytovanie - na www.hrabusice.sk - doporucil som umiestnit preferovane zariadenia, neviem ako rozhodne opbec, nakoľko je po sezone a všetci davaju zlavy - je tam kopec ubytovania na sukromi, rozne penziony, a su vitani vsetci nielen pretekari - ale aj divaci

trat - v nastupanych m. som sa sekol bude to menej - do 800 na jeden okruh - upresnime v propoziciach - nikto nevypluje dusu

komu je malo 2 okruhy moze si dat aj 4 ale ja doporucujem prist napr. na dva dni a pobehat Betlanovsku dolinu a okolie - na web doplnime prekrasne vyhlady

juniorov a muzov som rozdelil ale dal rovnaku trat lebo inak chodia 15-39 - aby si aj oni uzili 5 minut slavy :-) a aby muzi podla casu mohli porovnat a nezabudli na to, ze 17 rocni su v muzoch do 20 miesta bezni :-)

inak rozmyslame rovnako :-) Na buduci rocnik chceme pripravit este krajsiu, standardnejsiu trat bez okruhov, a vsetko bude pol roka dopredu pripravene :-) - zalezi aj od ochranarov - spomente si na Spaniu Dolinu !!!
Kto sa tam tesil ako ja tak dufam pride ukazat ze cyklistov je na Slovensku viac ako ochranarov, a ze cyklisti nie su az taki zli :-)

takze - na web doplnime zoznam prihlasenych a profil, zaroven im posleme fajnovejsiu mapu na e-mail, kto sa hlasil a do piatku mu nic nedojde, tak nech zopakuje prihlasku - bola tam zmena v elektronickej registracii


dakujem za konstruktivnu kritiku - dufam ze som obhajil snahu urobit kvalitnu akciu
11.09.2007 - 11:16:51
00
trat je ta ista ako minuly rok?
12.09.2007 - 16:46:54
00
minuly rok nebol usek v Betlanovskej doline, stupak na Klastorisko, skalnaty chodnik nad Suchu Belu, zjazd Rumanovou, rebriky nad potokom Velka Biela voda su identicke ako minuly rok

fotky z trate su na http://www.hrabusice.sk/cyklo07.html
12.09.2007 - 20:19:07
00
Prisiel by som pozriet, ale vtedy asi budem o niekokolko km juhovychodne(plejsy), budu MS SR v zjazde, tak sa idem povozit..
12.09.2007 - 21:45:31
00
keyboard_arrow_up