re extra biker
ja som si ju nechal trochu upraviť, nakolko mám rád radenie pevne pod kontrolou, nechal som si vymeniť LX DC za normál LX, plášte za Continental Explorer 2.1, sedlovku, som potreboval posunúť dozadu tak som vymenil za FSA. Inak je tam Vidla Manitou Splice Comp, 100 mm, TPC lockout. Na a najviac ma fascinujú kluky LX Holowtec II. :-))
25.11.2005 - 15:53:41
00
2 extrabiker:
Sorry, asi som Ta zle pochopil.

P.S.: S Mongolskom na vecne casy a nikdy inak! :D
25.11.2005 - 15:54:54
00
Re MartinB
uz sa prosim ta spamätaj chlapce moj milý. 130 litrikov ti nestaci na dobrý ram???? ved za to kupim vybavenie aj pre Hermidu!!!!!
25.11.2005 - 16:22:19
00
neviem preco stale nerozumies ze dobry bike nie je vsetko, a nebudem vrazat vsetko do biku a potom tyzden hladovat ako TY. Biking robim pre radost a nepotrebujem k tomu najdrahsie komponenty....

MTB4ever
25.11.2005 - 16:25:25
00
MartinB napísal/a:
-------------------------------------------------------
> to ze co mam na biku nie je dolezite,
> ale vadi mi to opovrhovanie DEMY ako znacky od
> extreme biker...
> nie kazdy ma na Meridu


celkom zabavne to "nie kazdy ma na Meridu":). myslim si ze to niesu nejako extremne dobre a drahe biky...
25.11.2005 - 17:47:51
00
do tejto debaty ma nie je nic ale nemam tiez rad ludi ktori obhajuju svoju demu tym ze je to made in senica,ze ma lepsiu cenu ako meridy atd.V lete,pri kupe noveho biku som uvazoval tak isto o deme asti,aj maridy som pozeral ale ak to mam cenovo porovnat tak dema bola dost draha na to aku ma vybavu.A kvalitativne su vsetky ramy v tejto cenovej kategorii takmer rovnake,iba ina nalepka a farba,a jasne ak si niekto potrpi na značku:-) Nakoniec sa mi podarilo zohnať stroj ktory bol lacnejší od asti a s lepším osadením. Ale aj tak je najdolezitejsie to kolko jazdite a ci vobec jazdite.Ten kto to vie a ma riadne v nohach tak je dobry aj na slabom bicykliku. To je asi tak vsetko.
Bikovaniu zdar, a najma teraz v zime :-)
26.11.2005 - 07:54:50
00
Ja tých dvoch poznám a neviem či sa pohádali,alebo sa len tak podpichujú?!...
Ja som bol pred pár rokmi na tom podobne ,ale taraz to už tak neberiem.Tiež som túžil po biku s XTR-kom,SID-kou....Však veď keď chcem byť dobrý biker,tak inak sa nedá.Ale teraz viem,že sa to dá.Už nemám tú potrebu,mať čo najvymakanejší bike.Túžim síce po kvalitných komponentoch,ale čiste len z dôvodu kvality.Ide mi predovšetkým o to,aby mi čo najdlhšie vydržala a bola teda spoľahlivá.
A čo sa týka bikov Dema,tak môj názor je,že sa to isto nedá porovnať napríklad s Cannondale.No pre tvoje jazdenie to je bike v pohodičke.Fakt nič nerieš a jazdi.Na pretekoch bude rozhodovať hlavne tvoja kondička!!!Tak poriadne natrénuj a uvidíš čo to spraví.No a čo sa týka biku,tak len aby bol v 100% stave na štarte.
A chalani!Nehádajte sa,ale držte spolu.My sme dakedy boli fakt super partia,ešte pred pár rôčkami a poviem Vám,bolo to super,preháňať sa na biku po rôznych krkahájoch so super partiou.Fakt!Je to to pravé orechové.Ostanú po tom krásne spomienky,na ktoré sa nezabúda...
26.11.2005 - 16:38:40
00
mirec 1 re: Neboj Miro nepohadali sme sa to bolo len take podpichichovanie:)


nieco na sposob ze kto ma vacsie pieskovisko....
26.11.2005 - 17:12:59
00
veru Miro aj Nanno maju pravdu. Mozme byt radi ze vobec mozme jazdit a mame aspon nejake biky (a jazdit vzdy vsade a hlavne pre RADOSŤ). a myslim si ze pokial nikto z nas nie je majster SVETA tak mu uplne staci to co ma a na co ma.
Ved si predstavte o com by sme tu teraz kecali keby kazdy z nas mal bike s karbonovým rámom, komplet XTR, SID World Cup (snad len X.0 a Marathon SL)a neviam ani na co by nam take biky boli - ved si trebars predstavte ze odfajcite XTR salter a 6000 ide dovidenia. Myslim ze si to mozu dovolit iba pretekari ktori to maju aj tak vsetko zadara.
Re Martin
Neviem co mala znamenat ta tvoja poznamka "Nie kazdy ma na Meridu"???? ved tvoja Dema bola este drahsia!!??
Tak sa majte a zelam vam vela prvenstiev vo vyjazdoch a co najmenej padov v zjazdoch :-)
28.11.2005 - 15:43:42
00
chlapci...merida....to je nic....treba tescobicygle...vsetci co si myslite ze dema a merida su dobre tak chodte srat.!!!!!!!!!!!!!!
28.11.2005 - 23:07:11
00
keyboard_arrow_up