ja uz som zvyknuty na sedlo tak uz ani neviem na com sedim :) ale dere sa mi zadok
29.06.2009 - 18:18:02
00
austin, riesil som sedlo pol roka po vyskusani 5 kusov-selle italia slr, specialized phenom, fyzik nisene a arione a bbb mam selle italia shiver gel flow, nema chybu.ale stara pravda 100 riti 100 chuti
01.07.2009 - 08:41:54
00
popitchi dobrá debata, :D

chlapi nevzdávajte to, snáď si do novembra Austin sedlo vyberie... :mrgreen:


1+++ :) :)
aj tato tema je celkom slusna komedia, clovek sa nestaci divit aki pacienti sa tu vyskytnu
01.07.2009 - 09:03:59
00
len pre poriadok, vymeň môj nick sa toho, kto to napísal, pretože ja som to nebol (aby nevznikali nezrovnalosti)
ďakujem[/i]
ten napis o tom kto to napisal, pridal sam system na tychto strankach, lebo to bola citacia. Ak sa stala chyba a omylom system priradil tvoj nick, mal by si to oznamit adminovi nech sa na to pozrie.. avsak tuto vetu som tu citoval a pamatam si ze ju niekto napisal.. ale kto potom, ked tu v celom vlakne zrazu nieje??


este mas jednu moznost ktoru napisal isty novinar v denniku Sme v rubrike o bicykloch.

citacia:

Sedlovka
"Doprajte jej pravidelné mazanie teflónovým sprejom a neuspokojte sa s jediným výškovým nastavením. Rýchloupínacia skrutka je na nej preto, aby ste sa pri dlhšej jazde uvoľnili zmenou jej nastavenia. Nepodceňujte mazanie obzvlášť v prípadoch, ak máte duralovú sedlovku v ráme z rovnakého materiálu. Inak sa môže stať, že sa zahryznú do seba a už nepovolia."

Tak toto je len kravina.Nechapem ako sa niekto moze takto hovadit na verejnosti takymito vyrokmi.
01.07.2009 - 09:09:17
00
ja bicyklujem rekreacne a predtym sam mal sedlo s baumaxu za 7€ a bolo tvrde a po par km ma bolela s neho rit kupil som gelove KTM za 20€ a vyzera ze to uz je lepsie
10.05.2015 - 20:26:26
00
keyboard_arrow_up