odporucam kurzy sarkazmu ;)
13.05.2015 - 13:35:32
06
scr@tch, dva krat precitaj, raz pis... alebo mas Sheldonov syndrom ?
13.05.2015 - 13:36:14
00
Hosť napísal:
Keď si človek aspoň trošku cení život, tak sa pekne pozrie. Treba si uvedomiť, kto má prednosť. Dúfam, že sa opäť nájde niekto a dá tam osadiť 60, ako tomu je na ceste z Ke na Alpinku, tam je to dokonca 40. mamator : a koho je chyba, že si akosi povedal "preletel štvorprúdovku" ? Zrejme tvoja a určite niesi jediný.


Moj ty boze
13.05.2015 - 13:58:40
01
Neviem či jeho príspevok nebola irónia.
13.05.2015 - 15:14:07
00
Nechapem preco sa stale hladaju nove pravidla namiesto presadenia existujucich. Na kontrolu a presadenie dodrziavania predpisov na danom useku netreba specialne vycvicenych ubermenschov. Kludne mozu pouzit paprdov z kancelarii nech si aspon raz za cas zasluzia svoje socialne vyhody. Presiel cyklista a nedal prednost? Na to je sadzba. Isla motorka neprimeranou rychlostou? Aj na to je sadzba. Urobil ten isty priestupok treti raz? To je uz trestny cin ... To naozaj nie su schopni presadit alebo aspon presadzovat zakony?
13.05.2015 - 17:06:50
04
Nechapem, preco vyrusujete sudruhov takymi talafatkami ked maju plne ruky prace s rozdelovanim (si) eurofondov z prebiehajucich rekonstrukcii. Tolka bezohladnost. To si nezasluzia.
13.05.2015 - 17:28:29
02
Cakal som na bus na Havlickovej. Ta otacka elektriciek, kde sa pohybuju prazdne elektricky rychlostou chodca maju vykopane hlboke lozka ako pre rychlodrahu. Nie som stavbar ale naozaj mam pocit, ze hlavnou ulohou rekonstrukcie zabezpecit co najvacsi tok penazi. Tam sa lahsie koriguje.
13.05.2015 - 19:47:19
00
V Číne postavia mrakodrap za 19 dní, v Holandsku podchod popod dialnicu cez víkend ( na Furči to trvalo asi rok !!!) , Chorváti stihli vojnu a aj postaviť dialnice no a naši budú toto šmachtlať celú ďalšiu päťročnicu. Ale veľmi, veľmi rád by som sa mýlil a oni to naozaj stihnú !
13.05.2015 - 20:26:11
03
Len pre objasnenie toto nepíše "scr@tch, ale jeho brat, pretože tu nemám účet, ale zvyknem tu chodiť občas. Akože čo sa komu nepáčilo na tom príspevku ? Každý tu nádávate na vodičov, ale treba sa zamyslieť aj nad sebou, neraz pri šoferovaní som prekvapený, čoho su schopní cyklisti.
Prajem pekný večer,
Martin
13.05.2015 - 20:32:02
00
pista ono je to tak, EU neda peniaze na opravu. EU da peniaze len na vybudovanie noveho. Takze KE museli kompletne asanovat staru trat a kompletne postavit inu - tram-train (takmer vlakovu) trat. Preto ma take parametre. Preto sa musel vykopat aj nadjazd pri VSE ktory bol relativne novy ale mal prilis maly polomer.
13.05.2015 - 20:57:08
00
Ludstvo sa nedeli na cyklistov a motoristov, ale na normalnych a vynimky. Zial skor vynimkou su ti normalni. Ale ak by sme sa mali vratit k tej Alpinke. Ukoncenie starej Bankovskej je prudky zjazd, ostra zatacka doprava na hlavnu cestu vysypana vyplavenym strkom. Takze tam by som neprimeranu rychlost bikera neocakaval. Neprimerena rychlost motocyklistu je tam dalo by sa povedat pravidlom. Takze co dodat?
13.05.2015 - 20:57:41
01
Neber to osobne 110mat110 ale nemam rad zdovodnovanie Bruselom. Zanedlho zacne niekto stavat dialnicny most cez cestu nad Alpinkou bo Brusel na mensi neda peniaze?
13.05.2015 - 21:00:31
00
Tak ako stale je realnejsie, ze sa na to vyskladame my kedze terminy sa neplnia. A po tom, co som videl aka "rovna" je uz podbita trat na Kuzmanyho, budeme mat liposukciu zdarma. Ehem... Za 60c :D
13.05.2015 - 21:03:42
00
Hosť napísal:
Len pre objasnenie toto nepíše "scr@tch, ale jeho brat, pretože tu nemám účet, ale zvyknem tu chodiť občas. Akože čo sa komu nepáčilo na tom príspevku ? Každý tu nádávate na vodičov, ale treba sa zamyslieť aj nad sebou, neraz pri šoferovaní som prekvapený, čoho su schopní cyklisti.
Prajem pekný večer,
Martin


...hej scr@tch-ov brat! Si prebral , alebo čo? Tvoje komenty bez hlavy a päty iba zbytočne zasierajú tému, ktorej názov je : Výjazdy v okolí Košíc... Problémy v doprave sa riešia v rubrike : Skúsenosti s vodičmi...A pokiaľ si si sem prišiel len uľaviť, nech sa páči. Ak si cyklista a chceš prispievať tak sa zaregistruj a tak vypisuj somariny...česť
13.05.2015 - 21:37:03
01
...hej scr@tch-ov brat! Si prebral , alebo čo? Tvoje komenty bez hlavy a päty iba zbytočne zasierajú tému, ktorej názov je : Výjazdy v okolí Košíc... Problémy v doprave sa riešia v rubrike : Skúsenosti s vodičmi...A pokiaľ si si sem prišiel len uľaviť, nech sa páči. Ak si cyklista a chceš prispievať tak sa zaregistruj a tak vypisuj somariny...česť


Súhlasím s Ramonom. Okrem toho, tvoj brat nepochopil sarkazmus príspevklu, na ktorý reagoval, tak neviem prečo sa rozčuluješ.
14.05.2015 - 09:11:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up