Nazdar
Dostal som od kamarata ponuku za par supov (citaj par piv :D) prevzat predny hayes hfx9 hd, ale je tu par problemov.
1. vidla RST Launch T7. Je na nej uchyt na kotucovky, ale neviem ci vydrzi taku zataz
2. koleso - mam naboj, vyplet, rafik "defaultny" z GT Chucker 3.0 (model 07). Taktiez obava ci vydrzi
3. Bol by velky problem narvat brzdu dozadu? Dozadu idem davat novy rafik a vyplet (naboj zostava) a teda zabil by som 2 muchy jednou ranou
4. kolko by stalo naplnenie brzdy? Priblizne. (nemozem sa ist opytat do shopu, som prave Prace Neschopny :( )

Diky Moc

//vzadu je samozrejme tiez uchyt na brzdy :]


Naposledy upravil Lam3r_co. dňa 14.09.2007 - 23:26:27, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2007 - 17:36:48
00
Yo a este k tomu nejaky kotuc. Mohol by som k tomu zohnat "nejaky tektro 160ku" zo suflikovych nahradnych dielov. :]
Nedegradovalo by to tie brzdy?

(jakoze som uplny amater co sa tohto tyka)
14.09.2007 - 19:57:41
00
daj si tu brzdu do vytrinky a potom ked budes mat peniaze, tak pokup nove naboje, vidlu, atd... :wink: :lol: :)
14.09.2007 - 20:21:36
00
Martinux, pozeram ze som priblizne stary ako Ty.. Neviem ako Ty, ale ja som si platil bike z vlastnych prachov a post tohto typu mi moc nepomoze ani ma moc netesi...
14.09.2007 - 20:29:20
00
neviem co riesis vidla je otazne ci to vydrzi
ked nemas naboje na kotuc tak nemas ako uchopit kotuc ked mas tak neni problema 160 by mohla stacit ale preco nedat viac limituje to iba vidla vzadu by som dal 180 "
ta gila by to teoreticky vydrzat mohla poznam vela hardcore bikerov co jazdi podobne kombinacie ale kotuce tam maju iba 160.
neviem jaky by mal byt problem dat brzdu dozadu ked mas navarky .
Zalezi co jazdis aby su ju ozaj neurval ale zas s takou vidlou sa moc jazdit neda :wink: .
ps daj tam 160/160 kotuce
a rozmyslaj nad buducou vymenou vidli potom mozes dat dopredu volaco vacsie :idea:


Naposledy upravil mliecko dňa 14.09.2007 - 20:35:33, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2007 - 20:33:05
00
co ti ine na to napisat (s tym financovanim som podobne, az na to, ze bike mi kupili rodicia, ale teraz je to uz len moje "maslo")
najlepsie riesenie by to bolo dat na to zadne koleso (inak nevadi, ze si nenapisal cen. limit) a ked to chces co najlacnejsie, pozri si toto:
http://kupkolo.cz/
alebo kontaktuj matta :wink:
14.09.2007 - 20:34:58
00
Ziadny hc dh nejazdim :D Raz za cas dam mensi kopec.

Ja by som to tiez dal radsej na zadne, ale ta brzda je pre predne koleso. Bolo mi povedane, ze na zadne by som musel zohnat nejaku redukciu.
14.09.2007 - 20:42:18
00
Nic v zlom ale ta RST prdne proste sa zlomi na 2 casti....mozno este 160mm by vydrzala ale 180 a vyssie o tom dost pochubem ze by bola natom dobre :P
14.09.2007 - 20:43:42
00
to Lam3r_co.: radsej zohnat redukciu ako vidlu... :roll:
14.09.2007 - 20:45:25
00
Mam na nu zaruku :D Fakt to je az take zle? Ved chucker 2.0 ma na tej istej vidle mechaniky Zhang Star mech 8.0 alebo 8.5 s 180kou kotucom.

Kebyze je to fakt zverstvo davat na predne, hovorme o tom ako to narvat na zadne. Naboje su tam defaultne, takze na disky asi nie. Zadne koleso idem menit rafik, cize budem muset vymenit aj spice a kvoli diskom aj naboj. Navrhy?

//hmm keby som ju dal dopredu, tak by som si mohol dovolit kupit lacnejsi naboj...prednemu kolesu nedavam velke supy :lol: :twisted:
14.09.2007 - 20:50:18
00
mechaniky a hydri su rozdiel poznam manika co jazdi hayes sole a este ma volaku RST capu dokonca ma prerobenu na nejakych 13 cm osobne by som sa na tom bal chodit ale chalanisko chodi s nami uz dost dlho a drzi je to vacsi blazon ako ja o dost takze myslim ze 160 by to mala vydrzat ale viac nie .
spice menit netreba ani rafik moze ostat na V len naboj
14.09.2007 - 21:02:14
00
Takze brzda ide dopredu. Uz ma neprehovorite. Teraz vymyslet nejaky naboj dopredu. Kludne aj bazarovy.
(btw mohli by ste mi nejak fyzikalne vysvetlit preco by sa mala vidla "zlomit na dva kusy" ? dik)
14.09.2007 - 21:09:32
00
na dva kusi nie ale mohlo by ju ohnut v kruku alebo niekde inde predsa kotuce pôsobia az na konci vydli = ovela vacsia paka ako pri V a vidli typu RST patria k tym lacnejsim takze tolko
ako keby das na podvozok fiatu punto brzdy z lamborginy ale neboj musel by si byt blazon aby si ju urval lebo na takej vidle sa moc velke vykony podavat bez tak nedaju naboje nemam paru kolkostoja neviem ani odkial si ale ak si zapad / stred SR skus napisat mattovy ak nie pokukaj bazari alebo e-shopy neviem ci aj pri nabojoch sa oplati kupovat z ceska lebo neviem kolko potom stoji posta atd. to nech ti zas poradi niekto druhy davat taku brzdu dozadu a dopredu volake shity popripade V by nebolo tiez moc rozumne
14.09.2007 - 21:17:13
00
Som z trnavy.

Takto..vpredu mi vbraky brzdia paradne (lepsie ako mech disky na chucker 2 - osobne vyskusane),ale takuto ponuku na takuto brzdu je hriech nevyuzit. Vzadu je to horsie, tam mam permanentne "osmicku" na rafiku (jednostenne rafiky), cize vecka az tak paradne nebrzdia. Dozadu davam urcite novy raf, cize to brzdenie by sa malo zlepsit.

//aaa ja som kus vola :D mam tam Launch T7.. neviem preco som pisal gila ked tu som v zivote nevidel.. Trapas jak svina..
Launch by mala byt o zdibec kvalitnejsia ako gila, nie? Alebo aj tato sa "zlomi na dve casti"?
14.09.2007 - 21:22:36
00
keyboard_arrow_up