Potrebujem poradiť. Mám staršiu vidlu RST 460 na hlavovom zložení HEAD a potreboval by som ju prerobiť na AHEAD. Už som vymenil niekoľko tipov zlození Head a po čase sa začali povolovať, teraz cca 10 km. Má niekto skúsenosť s takouto prestavbou? Zatial sa mi nepodarilo zohnať krk na RST vidlu pre zloženie AHEAD. Jedná sa o krk na priemer 22.5.

Otázka? ak prepílim krk na vidle a vložím medzi predlzovací valec s vyvŕtaným odlahčovacím otvorom, ktorý bude zvnútra zalisovaný a obvarený na obidvoch stranách (spoje) predpokladám, že by to mohlo vydržať. Jedine budem musieť rátať s nárastom váhy.

Ak niekto vie poradiť budem veľmi rád.
23.03.2004 - 08:08:11
00
Roman jednoduchsie a hlavne berpecnejsie bude asi kupit novy ram aj z vidlou. Pozri na authory tie maju celkom solidne ceny
23.03.2004 - 16:17:05
00
no v ziadnom pripade, by som okolo vidlice nemajstroval, jedna vec je zrezat dlhu vidlicu a druha vec, nieco tam zvarat, lepit vrtat...
aby si neskocil ako ten chalan, tusim bol z ke co sa napichol na podomacky zmajstrovanu zlomenu vidlu a ledva to rozchodil
23.03.2004 - 22:45:41
00
no v ziadnom pripade, by som okolo vidlice nemajstroval, jedna vec je zrezat dlhu vidlicu a druha vec, nieco tam zvarat, lepit vrtat...
aby si neskocil ako ten chalan, tusim bol z ke co sa napichol na podomacky zmajstrovanu zlomenu vidlu a ledva to rozchodil
23.03.2004 - 22:46:32
00
keyboard_arrow_up