Ahojte,
dlho som sa odhodlávala napísať, lebo táto téma sa už riešila, ale v tejto oblasti som analfabet a s každou ďalšou návštevou predajne bikov som zamotanejšia. Niekde sa dozviem, že CTM mi úplne stačí a má za danú cenu lepšiu výbavu ako Ghost, inde zase, že CTM je 2. trieda v porovnaní s Ghost podobnej ceny;...veľkosť biku - niekde doporučia veľkosť S, inde M. Bike chcem na rekreačné jazdenie po asfaltových, poľných, lesných cestách, 3x týždenne cca 30 km, v cene 500 - 600 eur; v prípade pádnych argumentov sa dá limit mierne zvýšiť. Nemám vysnívanú značku; farba zaváži:o) Moja výška je 163 cm, váha 53 kg. Všetkým vopred ďakujem za radu.
26.05.2015 - 22:39:27
00
Ghost asi väcsina vnima ako lepsiu znacku nez CTM (DE vs. SK), ale je to len pocit, nic viac. V cenovej kategorii 500 eur urcite neponuka vyssiu kvalitu ramu. Takze ak Ti nezalezi na napise na rame, tak vyberaj podla tej farby. :) Co mimochodom moze nahravat Ghostu, kedze co si spominam, tak mal aspon v minulosti velmi podarene dizajny. A velkost je relativna - zavisi od dlzky noh a trupu. Pre Teba by mohla byt idealna velkost okolo 16". Väcsi nez 17" neber.
27.05.2015 - 00:55:48
00
Odporucam ctm charisma 4.0 so vzduchovou vidlou.
27.05.2015 - 07:29:58
01
Ďakujem za odpovede, po tej Charizme som pozerala. Pocitovo sa mi na všetkých v obchode sedelo asi rovnako; doteraz som totiž jazdila ohnutá na pánskom a damske sa mi zdajú pohodlnejšie.
27.05.2015 - 11:27:08
00
keyboard_arrow_up