inac mi to pride,ze matny lak vydrzi nejak menej co sa tyka skrabancov,co som mal predtym leskly sa mi vidi,ze bol odolnejsi :roll:
14.09.2007 - 14:10:19
00
Jezus mam na biku tiez matny lak a na tej ciernej drsnej potvore ostavaju "skrabance" od zablatenych topanok a nejde mi to dat zaboha dole. Nemas nejaky napad? Lebo skusal som to vystriekat vodou (opatrne wapkou), trosku to pomohlo ale je tam stale nieco videt. Ze by to bol natvrdo zodraty lak? :/


Ja mam taky kvazi titanovo sedy odtien, takze tam tie leskle skrabance nevidiet. Kefku som neskusal, ale keby ma to velmi stvalo (na ciernom to musi byt vidiet dost), tak by som skusil len lokalne na to miesto nejaky tekuty prasok typu CIF (sice sa v reklame hovori ze neposkriabe :), ale to plati len pre smalt - plasty a lakovane plochy to jemne zbrusi a teda zmatni).
14.09.2007 - 14:20:21
00
Jezus mam na biku tiez matny lak a na tej ciernej drsnej potvore ostavaju "skrabance" od zablatenych topanok a nejde mi to dat zaboha dole. Nemas nejaky napad? Lebo skusal som to vystriekat vodou (opatrne wapkou), trosku to pomohlo ale je tam stale nieco videt. Ze by to bol natvrdo zodraty lak? :/

Nie som síce lakýrnik,ale nedalo by sa to prelakovať lesklým lakom?Chápeš,ide o definitívne riešenie,lebo ako čítam,budeš sa s týmto problémom potýkať neustále.Takto by si mal o jeden problém menej až do konca životnosti biku.Ak by sa lak časom doráchal - znovu prelakuješ.
Kúp v drogiške transparentný autolak lesklý a skús.Predtým bike samozrejme očistiť + odmastiť.
Ja som takto teraz lakoval bike a som spokojný :D.Kým som dosiahol totálny lesk,tak som minul 3 spreye,ale bike je hladký jak sklo.Možno aj idem rýchlejšie o 0,0001 km/h.Ha ha,hi hi,ho ho :D
15.09.2007 - 05:55:07
00
A čo tak skurka zo slaniny :lol: :lol: :lol:


to by ta kusol vlk do riti v lese :D

Nemoze lebo mam vlka v riti :lol:
16.09.2007 - 20:28:47
00
No myslim ze s tym lakom to zatial robit nebudem..

Na Kone!
Ale ja mam vlka..
Tak ty na vlka!
16.09.2007 - 21:33:06
00
keyboard_arrow_up