Asi tak...

Prílohy:

GT1.jpg
GT1.jpg 120.96 KiB thumb_up0thumb_down

17.09.2007 - 08:15:14
00
:lol: :wink:
17.09.2007 - 09:12:23
00
Tak teda gratulujem ... od spodneho pradla az k biku ... :) ...
17.09.2007 - 09:31:54
00
Blahozelam :D

Aj ked samozrejme musim trochu zavidiet, ze som ho nevyhral ja :twisted:
17.09.2007 - 09:34:16
00
Hlavne, že zostal doma, na fore :-D
17.09.2007 - 10:01:36
00
skusim trochu iny pohlad na 100ku...

keby mi Matt pozical silnicku, tak si to v prvom kole ani nevsimnem, typicky chrtacky maraton, trat sa neda so slovenskymi vobec porovnat... ja mam asi trochu inu predstavu o MTB jazdeni - vyslapy onicom, zjazdy onicom, technicke pasaze ziadne, spektakularne vyhlady 0-bodov...

proste maraton do poctu, ale nelutujem, mozno aj take treba, napriklad na april pred sezonou, aspon som si uvedomil, CO MAME DOMA... 8)

znacenie len velmi sedy priemer, krizik, ktory sa podoba na sipku zmiatol casto dost bajkerov, samozrejme aj mna, nastastie som sa rychlo zbadal... regulovcici padli ovsem vhod

nebezpecne useky - pamatam si ten konar, ale hlavne tu roletu :shock: vylomilo mi obe zapastia, sotva som to ustal, divim sa, ze sa tam nikdo nerozbil, ale ked som videl vsetkych zchadzat zjazdy pesi tak sa ani nedivim... :twisted:

organizacia bola dobra, zmanazovat skoro 1000 bajkerov sa im podarilo, aj ked v tasticke som tiez ocakaval aspon gel alebo cukricek...

sumar: priemerny maraton, nelutujem, ze som bol a pojdem o5, ale ti, co neboli, o nic neprisli... :?

PS
velke pozitivum - Zusky, Dutchman, Root, Dury a kopa dalsich super ludi... :lol:
17.09.2007 - 10:30:46
00
Ta trat bola jak na husenkovej drahe, furt hore-dole...

Ked sme prichadzali tak som hladal ze kde preboha su nejake kopce, po ktorych budeme bikovat :D
17.09.2007 - 10:51:36
00
mne sa celkom pacilo, v podstate ma skoro nic neprekvapilo, kedze uz som bol dva rocniky aj ked len kratsiu trat. tym ma teda prekvapilo druhe kolo, ktore som nepoznal a zdalo sa mi o dost narocnejsie ako to prve, mozno je to len tym, ze mi akosi odisli sily v tom druhom :)
znacenie bola druha vec co ma prekvapila. moderator pred startom vyhlasoval ze urobili na ziadost bikerov, tak neznacili stuzkami ale sprejmi. ja to vidim ako nestastne riesenie, najma s ohladom na prirodu, pretoze kvoli jednemu preteku mat dosprejovane vsetky kopce v koli by som nechcel mat (podobne to sice vyzera uz aj pri Bratislave). vraj, je take znacenie lepsie vidiet, ked sledujes teren. tiez sa mi stalo ze som prepalil asi dve odbocky, kedze tie sipky na zemi boli rozjazdene.. ale hned som zastavil, teda som neprehliadol znacenie za odbockou, len v styridsiatke sa neda zatocit o 90stupnov a viac.
znacenie nebezpecnych usekov mi az tak nechybalo, vzdy som to nejako ustal :)
obcerstvovacky boli super vybavene, neviem ako to bolo s technickou pomocou, vide som tam sice nahradne plaste, ale na 3 chybalo nieco na retaz (na 4 uz mali kvalitny olej)
obcestvenie v cieli dalo sa to zjest, ale bol to suchy studeny kus mierne pripaleneho kuracieho masa, ale chapem, take mnozstvo ludi je tazke nakrmit v co najkratsom case. (minuly rok mali klasicky rezen, ten mi chutil viac)
s tymi financiami ma to neprekvapilo, kedze som tam uz bol, ale prvykrat ked sme tam sli tak sme pozerali s vyplestenymi ocami ze ake parkovne? (vtedy bola dvacka)
ked uz zdvihli to parkovne, mohli aspon skusit nejako zrusit ten poplatok za sprchu. to je dost odveci system, najma ked o tom nevies a uz vchadzas nahy do sprchy... inak super ze nam zahranicnym vychadzaju v ustrety aspon tym startovnym.
vyhlasenie super tombola fajn (gratulujem vyhercovi)

len este mala otazocka, neviete niekto ako merali ten cas? ci sa cas pretekara zacal pocitat az pri jeho fyzickom prejdeni cez start (niekde v dedine) alebo sa zacal pocitat pre vsetkych rovnako (od prejazdu prveho) ?
17.09.2007 - 11:25:40
00
len este mala otazocka, neviete niekto ako merali ten cas? ci sa cas pretekara zacal pocitat az pri jeho fyzickom prejdeni cez start (niekde v dedine) alebo sa zacal pocitat pre vsetkych rovnako (od prejazdu prveho) ?


moj merany cas sa zhodoval s oficialnym, spustal som pri startovom vystrele... (startom som presiel asi o desat minut neskor... :lol: )
17.09.2007 - 11:33:50
00
Asi tak...

Tak gratulujem! A co s nim planujes? Nechas si ho alebo predas? Viem ze mas fulla, takze na nejake super chrtie zavody by sa ti ten zaskar hodil no nie :lol:
17.09.2007 - 12:07:50
00
moj merany cas sa zhodoval s oficialnym, spustal som pri startovom vystrele... (startom som presiel asi o desat minut neskor... :lol: )


Ahaaa, az teraz som to pochopil, nase priepastne straty na vitazov vznikli uz na starte :D :D :D
17.09.2007 - 12:08:05
00
Vdaka... bolo to nahle a necakane :)

Imro: nahradil moju stavajucu dvojku a mozno z nich vznikne mix, mam nejake plany, ked ho uz mam... prec nepojde urcite (moja prva hodnotna vyhra v zivote)...

K meraniu: ked sa startovalo tak typek hlasil, ze az na namestie v Jedovnici je to bez merania casu, cize ja som v tom, ze sa meral cas kazdemu zvlast az po prejdeni prveho meracieho bodu na namesti...
17.09.2007 - 12:37:36
00
gratulujem k výhre
17.09.2007 - 13:08:47
00
pripajam sa ku gratulacii Root,respect :wink:
17.09.2007 - 15:18:41
00
Kurna root ty maš štastie na tie tomboli v Dubnici v Jedovnici a myslím že ešte niekde.Mal by si uvažovat že sa vybodneš na jazdenie a začneš byt profesionalní tombolista a na preteki budeš chodiť len na tombolu. :lol: :lol:
21.09.2007 - 10:55:59
00
keyboard_arrow_up