neviem ci zilincania zaregistrovali, ale asi tak pred mesiacom ked bolo este teplucko, som mal pocit, ze zilinski mestski policajti oprasili svoje 10rocne zlte fully, co dostali este kedysi v minulom storoci ked v svetlo sveta uzrel blue pacific....prilby maju asi tiez z toho roku :) nechapem na aky podnet tie herky oprasili, ale tych dvoch co na tom jazdia uprimne lutujem, videl som ich asi dvakrat v pesej zone, raz ich myslim aj tocila telka :D no kazdopane nepredpokladam, ze bola tato hliadka vytvorena kvoli cyklistom....

Videl som ich prevčerom. 18 hodín večer, kosa jak v Rusku a oni v krátkych rukávoch. Až mi zle prišlo, triaslo ma až domov. Ale oni sú tuším len pozéri.
17.09.2007 - 10:29:38
00
presunul som temu na pieskovisko, tam jej bude lepsie...
17.09.2007 - 13:03:14
00
Videl som ich prevčerom. 18 hodín večer, kosa jak v Rusku a oni v krátkych rukávoch. Až mi zle prišlo, triaslo ma až domov. Ale oni sú tuším len pozéri.


podla mna im mesto inu vybavu nenakupilo....budu chodit v tom co maju aj ked bude snezit :) ...chudacikovia
17.09.2007 - 13:37:41
00
matt: no pockaj, ked to budu pellsy :lol: bude to kseftu :)

s vysielackami jazdi kde kto, aj ja som bol minule na jednom kopceku s vysielackou a nikto sa "asi" nebal, takze tak.
inak v irsku mi kamos hovoril ze vsetci bikeri maju vysielacky a behaju a rozpravaju sa - haluz.

a tie spravy, kde stoji radar v podobe medveda a hliadky by boli supeeeeeeer - apelujem na radio expres, ked stale tvrdia ze maju najlepsie a najrychlejsi dopravny servis :lol:
17.09.2007 - 21:38:22
00
matt: no pockaj, ked to budu pellsy :lol: bude to kseftu :)

s vysielackami jazdi kde kto, aj ja som bol minule na jednom kopceku s vysielackou a nikto sa "asi" nebal, takze tak.
inak v irsku mi kamos hovoril ze vsetci bikeri maju vysielacky a behaju a rozpravaju sa - haluz.

a tie spravy, kde stoji radar v podobe medveda a hliadky by boli supeeeeeeer - apelujem na radio expres, ked stale tvrdia ze maju najlepsie a najrychlejsi dopravny servis :lol:


naco radio expres... treba zalozit bike radio...
17.09.2007 - 21:40:39
00
iiiiha, som zvedavy, ze co sa bude hrat? zeby sa spravil priemer z temy: co pocuvaju bikeri? alebo by sa pustalo jedno po druhom pekne za sebou? veru veru, pekna divocina by bola......
17.09.2007 - 21:42:28
00
keyboard_arrow_up