Dobrý deň, mám možnosť za výhodnú cenu kúpiť bicykel švajčiarskej značky EROX. Chcel by som sa spýtať či má niekto s touto značkou skúsenosti, pretože táto značka si v podstate všetky komponenty (prehadzovačky, prešmkyače, kolesá, sedlá...) robí pravdepodobne sama resp. na tých komponentoch je iba značka EROX. Ja osobne som sa ešte s týmto nestretol, aby nejaký výrobca robil všetky komponenty svojpomocne a preto sa chcem opýtať, že či ísť alebo neísť do takéhoto typu bicykla. Láka ma ale, že je to švajčiarska značka a viem, že Švajčiari, robia všetko precízne a kvalitne, takže to nie je nejaký čínsky NO NAME, ale predsa len sa spýtam skúsenejších. Za každú rad vopred Ďakujem.

http://www.eroxswiss.com/en/produktinfo/bikes/16-erox-road.html

i61.tinypic.com
12.06.2015 - 15:27:16
00
Ja osobne ich nepoznam, ale oni su skor zamerani na triatlon. Triatlonistom to mozno nieco hovori. V kazdom pripade by som bol na Tvojom mieste velmi opatrny, pretoze je celkom velka pravdepodobnost, ze sa jedna o bajk ukradnuty v zahranici a mozno prave preto ta vyhodna cena. Doklad o zaplateni? Zarucny list s vyplnenymi udajmi o predavajucom a kupujucom?
12.06.2015 - 15:53:22
00
Nie, toho sa nebojím, čo sa týka kúpy je všetko v poriadku, žiadny kradnutý bajk. Je to normálne od Švajčiara čo to kúpil v obchode :-)
12.06.2015 - 16:36:29
00
OK

P.S. Logo na komponentoch riesit nemusis (nie je podstatne).
12.06.2015 - 17:29:02
00
keyboard_arrow_up