hlavove mi dali v servise, iba ked som daval dole vydlu /asi 5x v sobotu :o))/ tak som mal loziska von, ale vsetky stycne plochy som ocistil, a natrel vazelinou, tak neviem. Idem na servis vydly tak potom uvidim ze co to bude robit.
31.07.2006 - 08:35:58
00
ja len ze ci nie je nejako krivo osadene...napr. nevyfrezovany ram
31.07.2006 - 16:46:52
00
Taak, a je to tu. 25.juna 2007 mi praskol ram vo zvare pod sedlobkou :o( Asi to bolo nejak nacate a bola to otazka casu ze kedy. Nastastie to ruplo pri rozbiehani sa do kopca tak som ani nepadol.
20.09.2007 - 08:17:43
00
Ahoj mal som takyto isty problem prednedavnom najskro to zacinalo uplne len slabulinke puk puk potom som slapal do servisu na kolibu a drb drb tak ma to nasralo povedal som chlapovy v servise ze vymenil som uz cely bike
a stale tam nieco drboce a chlapik ze ale zadnu prehazovacku si nemenil ze a ja ze nie tak v tom to bolo patka tam kde mas uchytenu prehadzovacku o ram tak bola vysusene tak tu trebalo namazat a teraz ide tichucko cize ked sa tam dostane zase blato tak to budem musiet namazat znova
skus to aj ty mozno ti to pomoze
20.09.2007 - 09:52:47
00
Teraz mam karbonovy ram, a povodne komponenty a slape to krasne tichucko.
24.09.2007 - 15:09:14
00
Tiež mám čerstvu skusenost ohladom pukania pri šliapani bud do kopca alebo po rovinke silovo.Po prestudovani snad celeho internetu o pukani pri šliapani som si tiež myslel že to bude stred tak som bol kupit nadstavec na golu a rozobral som stred komplet vyčistil premezal zložil a pukalo to stále potom som vyčistil sedlovku namazal a nič stále pukalo tak som skusil dat dole patku prehadzovačky vyčistit stične plochy a namazal som to a ked bolo dole už zadne kolo tak som vyčistil tiež stične plochy uchytenia kolesa na rame a namazal vazelinou a bol klud.Sranda že to pukanie od zadnej stavby som počul stále v strede takže hlinikový rám je pekna svina.
15.03.2016 - 17:07:19
02
sice po 8 a 1/2 roku v tomto vlakne, ale poucna skusenost :)
15.03.2016 - 17:10:56
03
Ved o to mi išlo sem prispieť dalšou skusenostou čo by to mohlo byť ak by niekto mal podobnu pataliu :)
15.03.2016 - 17:31:05
00
Kosto304 napísal:
Tiež mám čerstvu skusenost ohladom pukania pri šliapani bud do kopca alebo po rovinke silovo.Po prestudovani snad celeho internetu o pukani pri šliapani som si tiež myslel že to bude stred tak som bol kupit nadstavec na golu a rozobral som stred komplet vyčistil premezal zložil a pukalo to stále potom som vyčistil sedlovku namazal a nič stále pukalo tak som skusil dat dole patku prehadzovačky vyčistit stične plochy a namazal som to a ked bolo dole už zadne kolo tak som vyčistil tiež stične plochy uchytenia kolesa na rame a namazal vazelinou a bol klud.Sranda že to pukanie od zadnej stavby som počul stále v strede takže hlinikový rám je pekna svina.

Mám rovnaký problém...pukanie pri šliapaní do kopca, alebo silovo...zatiaľ neúspešne...už som z toho chorý. :@ Tak, ako píšeš myslel som si na 100%, že to bude stred, zvuk pukania ide zo stredu, včera som nahodil fungel nový stred a pukanie neprestalo, takže stred to nebude...ideme hľadať ďalej. :rofl: Z príčin pukania vyraďujem:

- stred
- pedále - sedlo a sedlovku

Zajtra po práci skúsim tú pätku a koleso, ako píšeš a som zvedavý. Ak niekoho ešte napadne, čo by to mohlo byť, kľudne napíšte...neostáva mi už nič iné, len ísť na to vylučovacou metódou a kontrolovať všetko, čo by to pukanie mohlo spôsobovať. :whew:
11.06.2017 - 21:51:10
00
pisal som nedavno do statusu ze som sa koli praskaniu chystal rozobrat pol biku ako pisete vyssie - no nakoniec som len povolil zadnu osku, dotiahol naspat a bolo ticho :-D ale tiez som si myslel ze to ide zo stredu.
11.06.2017 - 22:11:12
01
Tie stredy nejako priťahujú pukania...akurát, že málo kedy je problém v strede. :D
11.06.2017 - 22:27:42
00
Aj mne to začalo pukat od stredu, cez vikend som namazal stycne plochy zadneho kolesa a rámu , pukanie z 90 % prestalo. čize uz len najst zvysnych desat a bude ticho :-)
26.06.2017 - 16:00:15
00
tiez som pred casom riesil pukanie pocas jazdy, nevedel som to lokalizovat, raz sa mi zdalo ze ide spredu, raz zozadu, niekedy zo stredu ...
pricina bola prach a necistoty na sedlovke vnutri v rame
26.06.2017 - 19:24:06
00
mna tento tyzden dozieralo pukanie pri slapani v stoji, vycistit stred nepomohlo, nakoniec to boli koncovky bowdenov v rame, za ktorymi bola spina :)
26.06.2017 - 22:59:13
01
Švagor tiež dlho nevedel lokalizovať pukanie skúšal všetko možné sedlovku, stred, uloženie kolies, náboje atď... Nakoniec to boli povolené prevodníky na XT kľukách .
28.06.2017 - 20:14:36
00
keyboard_arrow_up