Chcel by som si kupit ojazdeny cestak, ale nechel by som sa dostat do problemov. Niektore inzeraty su celkom slusne (myslim cenovo) biky vyzeraju celkom dobre, ale inzerujuci ma vo fore 0, alebo 1 prispevok (cize nie je velmi doverihodny, asi ho tu nikto nebude poznat). Ak na inzerat reagujem a pozadujem nejake doklady od biku, tak sa mi neozve a pritom bike inzeruje dalej.
Svet je velky a bike moze byt kradnuty. Ako viem ja zistit, ci bol bike kradnuty (napr. niekde v dansku, spanielsku atd ....). Prip. predavajuci mi moze podstrcit nejaky falosny doklad, alebo bike moze byt poskladany z roznych xx bikov.
Akemu riziku sa vystavujem ak by som kupil bike bez dokladov. Aj ked pri kupe by sa podpisala kupnopredajna zmluva, kde predavajuci podpisuje, ze bike nie je kradnuty a pod .... bolo by mi to nejako platne ?
Niekolko moznosti by som vedel aj ja:
1. Kupit si novy
2. Kupit ojazdeny, ale len s dokladmi
Moznost jedna, bike bude za tu cenu urcite o triedu horsi ak nie o dva.
Moznost dva, asi tu takych inzeratov nie je vela.
19.06.2015 - 21:27:14
00
Ja som kupil bajk cez inzerat tu. Takmer rok trvalo kym som nasiel nieco co sa mi pozdavalo (setril som sice na novy blesk, ale...). Bajk som si bol pozriet. Chalan co ho predaval bol super, nemal problem dat mi to na skusobnu jazdu, poriadne somcekolkazdy detail a teraz somstastny majitel paradneho bajku. Dostal som k nemu aj doklady. Siel som na co naj istotu. Vela zdaru.
19.06.2015 - 22:35:19
00
Ja nechapem tych ludi :)
Napise inzerat ze predava bicykel, ja ho kontaktujem, ze mam zaujem a on sa neozve (napisem znova a a aj tak sa neozve)
Takto som kontaktoval 3 ludi v bazare na mtbiker
22.06.2015 - 20:27:43
00
vobec sa tym netrap. to je normalne. ked zase predavas tak ti budu ponukat ze ti vymenia bajk za mobil a podobne :)
23.06.2015 - 08:48:16
00
keyboard_arrow_up