ma vzdy serie,ze ked sa nieco deje v peletone,kecaju o tom ake skrkatkove slipy dnes ma kto oblecene: ale budiz,lebo toto robia aj na ES
07.07.2015 - 11:16:08
01
Mne nejde o to ake pady byvaju, na gire bolo v poslednych rokoch dost brutalnych padov (ale to asi nepozeras sagan tam nestartuje). Jasne ze to bolo brutalne ale verim tomu ze nebyt tam cancellaru tak to prudom nezastavi moj nazor. A cancellarovi by asi jeho cest nedovolila po pade sadnut do auta a ukoncit to sak to muselo sakra boliet.

Fabian kvoli nasledkom jeho odstupenia, zastavenim pretekov aspon citi trochu satisfakciu. Vsetkym to bolo divne ze to stopli,ale myslim ze to uz nik neriesi a ide sa dalej.
07.07.2015 - 11:18:53
00
To mas velku pravdu.ja presne pre toto neznasam toho prdolu.Akoze cyklista. Ano je skvely spurter, je vidiet ako vyhrava a to sa berie z viacerych hladisk. Ale ako clovek je to arogantny sabastredny curak.


vidíš a ja som to písal so silnou dávkou irónie, či sa niekto chytí :D
07.07.2015 - 11:51:57
04
:handshake:
07.07.2015 - 12:31:57
00
Hehe, etapu urcite nestopli kvoli Cancellarovi. Stopli to preto, lebo hned za prvym padom bol druhy pad, ktory sa mi zda nikde neukazali a teda pri pelotone neboli zdravotnici a hrozilo riziko, ze v pripade dalsieho padu nebude mat kto osetrovat. Spravili to pre bezpecnost jazdcov a aj v Belgicku je povinne mat zdravotnikov pri pelotone pre kazdy pripad.
07.07.2015 - 12:42:41
01
Rozhodovanie mali ľahšie, lebo v tej chvíli nebol únik a pelotón bol v podstate pokope. Neviem si predstaviť ako by neutralizovali pretek na dvoch miestach. Aj nejaký šéf tímu potom na letour.fr hovoril, že to bolo primárne pre zabezpečenie zdravotníkmi.
07.07.2015 - 12:51:46
01
Inak k tomu komentovaniu na STV. My Slovaci frfleme na vsetko. Keby nevysielali nasi prenos bolo by zle.Ked vysielaju zase "kecaju". Najvacsi odbornici najviac kritizuju. Mne sa zda,ze tento rok je pocas etap viac informacii . Myslim,ze pripravit sa na komentovanie tdf je strasne tazka vec.A kazdy moderator robi maximum.Ja netvrdim,ze sa to vyrovna Bakimu,ale myslim ze je to v pohode.Aj taj dokazu pouzit 10% vedomosti pocas komentovanie.teda tych 90% su informacie ktore musia mat nastudovane.No nikdy nevedia dopredu co vsetko pouziju.Tak menej kritiky a radsej ich povzbudte na ich profile.To cloveka viac motivuje.Ti chlapi spia 5-6h a niekedy aj menej.

netvrdím, že komentovanie je super, ale na Slovensku je každý v krčme väčší odborník na všetko, ako ten, čo to robí
okrem toho, ľudí tu máme zaškatuľkovaných, buď je niekto dobrý alebo je *****
a ťažko sa to porovnáva s Bakalářom, ten to robil bezmála 50 rokov
07.07.2015 - 14:23:49
01
no Bertík aké šťastie, že keď má defekt tak sa ide cikať :)
07.07.2015 - 14:55:11
00
video ako z akcneho filmu z kamery mechanika OGE pri vcerajsom pade>
07.07.2015 - 14:56:12
01
Na margo komentárov všeobecne(printové média,TV,internetové portály)som napísal po jarných klasikách,že sa mi nepáči akým štýlom to hodnotia,najmä Sagana,ktorého niekedy zbytočne glorifikujú,alebo stavajú do pozície nejakého supermana,hoci tie výsledky tomu nezodpovedali,čo po klasikách aj on sám priznal.Miera objektivity vo všetkých médiach=0.Za to som tu dostal veľa palcov dole(nie že by mi to vadilo)a som rád že na predchádzajúcej strane si to viacerí všimli(napr.bikejoring) a že to prekáža aj iným.
Ale na druhej strane aj komentátori sú ľudia zo všetkými plusmi aj zápormi a hoci by sa mali správať nestranne a komentovať objektívne,veľmi sa im to nedarí,pretože na cyklistu kalibru Sagana sme predsa len čakali veľmi dlho a tá eufória bohužiaľ niekedy prevažuje nad objektívnosťou.Na českej verzii eurosportu detto,tam sa mi zdá,že iní ako českí cyklisti ani v pelotóne nejazdia. :D
07.07.2015 - 15:05:14
00
veď ale tak to je vždy, komentátori aj pri hokeji kalkulujú čo ako aby sme mali zlato :D
07.07.2015 - 15:42:24
00
Tesne sa, ze ho máme, trosku sa obavam, ze ho nebude mať, kto nahradit.
07.07.2015 - 15:45:50
00
Tesne sa, ze ho máme, trosku sa obavam, ze ho nebude mať, kto nahradit.

Ja verim ze sa najdu talenty, myslim ze aj slovenska cyklistika je trochu dalej ako pred 5-10 rokmi. Vsetko je to základni a výbere. Možno niekto tu vie, ci mame nejakych potencialnych cyklistov v mladezi
07.07.2015 - 16:21:00
00
Petko paradna robota pre Alberta :)
07.07.2015 - 16:46:58
02
Takze Tony? :)
07.07.2015 - 17:33:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up