never tomu, nie je stroj. jedine ze by mali ozaj dobru medicinu
16.07.2015 - 17:28:47
00
Urcite maju naprogramovane aj mensie zlyhanie aby vzbudili naznak ludskosti
16.07.2015 - 17:32:48
06
nemáte niekdo info o Tour of Qinghai Lake ? a ako tam dopadli naši pretekári?
16.07.2015 - 21:01:19
00
haha veru, vraj tam teraz maju hned dvoch rackujucich. Chuistofeu Fuuum :D

Zaujimavé je,že račkujúci vám vadia(niekedy sa to zle počúva,to je fakt)ale zlatý kliniec(aspoň pre mňa určite)bol pán Regec.Tak to je na zamyslenie,že človek ktorý je pár rokov v susednom štáte,má obrovské problémy sa slovensky
vyjadrovať,za tú ,,čecho-slovenčinu" by sa nenusel hanbiť ani G.Husák :D Niečo príšerné,vydržal som ho počúvať len z toho dôvodu,že spomínal na obdobie, keď som začínal vnímať veľké mená tej doby a cyklistiku ako takú.Ale trhalo to uši,to už mal radšej hovoriť česky,bolo komické ako koktal a nevedel nájsť niektoré slovenské slová.Ešte keby žil 20 rokov za morom,tak by som to dokázal pochopiť,ale toto bola katastrofa v priamom prenose. :tmi:
16.07.2015 - 21:39:23
01
to áno,ale zas hovoril podľa mňa k veci a pôsobil ako dobrý chlapík.
16.07.2015 - 21:43:37
00
ak by ostal froome sam, tak by ho mozno striedavymi nastupmi unavali, pripadne v alpach, ale sila frooma je este o to vacsia, ze ma k sebe Porta a Thomasa .. dnes to skusali vsetci, ale nikto nimi neotriasol .. do karat frooma hra aj to, ze contador nema cerstve nohy, je vidiet, ze nevladze, inac by to skusal viackrat .. nikto zo superov sky sa nezmohol na nejaky masivny atak .. nibali mozno este nieco predvedie, ale on uz je mimo hru .. movistar to bude skusat aj nadalej, ale neviem, neviem ... trojka sky je silnejsia ako dvojka movistar a je vidiet, ze aj quintana ma problem s tym tempom .. dava mu to zabrat a asi nema tiez nohy na nieco uderné .. van garderen zase jazdi defenzivne .. neukazal zatial ziadny moment prekvapenia .. tour sice nie je este u konca, ale sa ukazuje, ze na sky na tejto tour nikto vykonostne nema .. napriek tomu dufam, ze quintana este predvedie nejaky vyraznejsi utok, ale ci to bude stacit, o tom pochybujem .. aj ked by som mu to doprial ..
16.07.2015 - 22:04:21
00
ak by ostal froome sam, tak by ho mozno striedavymi nastupmi unavali, pripadne v alpach, ale sila frooma je este o to vacsia, ze ma k sebe Porta a Thomasa .. dnes to skusali vsetci, ale nikto nimi neotriasol .. do karat frooma hra aj to, ze contador nema cerstve nohy, je vidiet, ze nevladze, inac by to skusal viackrat .. nikto zo superov sky sa nezmohol na nejaky masivny atak .. nibali mozno este nieco predvedie, ale on uz je mimo hru .. movistar to bude skusat aj nadalej, ale neviem, neviem ... trojka sky je silnejsia ako dvojka movistar a je vidiet, ze aj quintana ma problem s tym tempom .. dava mu to zabrat a asi nema tiez nohy na nieco uderné .. van garderen zase jazdi defenzivne .. neukazal zatial ziadny moment prekvapenia .. tour sice nie je este u konca, ale sa ukazuje, ze na sky na tejto tour nikto vykonostne nema .. napriek tomu dufam, ze quintana este predvedie nejaky vyraznejsi utok, ale ci to bude stacit, o tom pochybujem .. aj ked by som mu to doprial ..

nezabudaj že zostáva ešte osem etáp a Alpy, ktoré rozhodnú
16.07.2015 - 23:42:29
00
to ano .. uvidime .. myslim,ze vela ludi si praje, aby sa to este zdramatizovalo ...
17.07.2015 - 00:00:42
00
Ja to vidim tak, ze na 95 % je o vitazovi rozhodnute. Nepamatam si, ze by sa nikedy stalo, aby evidentne najlepsie pripraveny jednotlivec s najlepsou timovou podporou nedoviedol svoje snazenie do vitazneho konca. Vzhladom na vykonnost froomovich superov a jeho timovu podoporu len pripadna velka froomova kriza alebo tazky pad by ho mohli pripravit o vitazstvo.
17.07.2015 - 07:18:03
01
Je to hlavne o Froomových domestikoch. Tí sťahujú všetko. Inak včera som sa pousmial, keď v jednom momente sťahovali Valverdeho(?) a ostala medzi nimi a Froomom medzera. To musela byť panika :D
17.07.2015 - 07:25:10
00
Zdramatizovať by sa mohlo keby Froom postupil na druhe miesto so stratou 2,52. To by bola iná cyklistika. :D
17.07.2015 - 08:46:25
00
To uz je fakt trapne ako je tam Peto vzdy uplne sam. sportovy riaditel aj oleg by sa mali za toto hanbit jak psi. a zase stratil triko
17.07.2015 - 15:05:23
00
Pekne tam lakťoval cavendis sagana...
17.07.2015 - 15:09:40
00
No v olegovom time to nema ani hlavu ani patu. Jeden den je Majka na samostatnom vylete , potom tam dvadni nechaju Contika sa vytrapit sameho. :tmi: A Peto ako keby ani nebol v ich time.
17.07.2015 - 15:15:20
00
a zase stratil triko

Body language Sagana hovorí, že "Len sa tu pekne pechorte, odteraz sa už len budete prizerať, ako si tie bodíky na konci etapy urobím..." Iba že by bol po včerajšku tak vyžmýkaný, že to na čele pelotónu cez tie pahrby nedá. Naozaj ho ohrozuje len masívny únik, v ktorom by nebol.
17.07.2015 - 15:17:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up