padol mi ako uliaty...takze som nadmieru spokojny, vrelo odporucam aj dalsim clenom, objednavajte kym sa este da (nie zeby som chcel robit reklamu :wink: )
19.09.2007 - 15:21:58
00
tak, aj ja si objednavam z tej druhej varky, tento dam spolubyvajucemu, on je "trosku" stihlejsi. na mna je jak elastaky :)
20.09.2007 - 21:28:27
00
jj... mam podobny problem, teda kamos. dres mu je "trosku" obtiahnutejsi, takze ak by niekto chcel modry velkost L, tak je k dispozicii, uplne novy, nikdy nejazdeny. info cez ss.
21.09.2007 - 12:29:38
00
dijck: velka vdaka za dres, super je ze si to poslal ako "list", inak neviem ako by som sa knemu dostal.
Inac tie velkosti su nejake mensie :D , teda nie celkovo ale len do sirky. Origo fox je o trocha volnejsi
22.09.2007 - 20:47:08
00
dijck: velka vdaka za dres, super je ze si to poslal ako "list", inak neviem ako by som sa knemu dostal.
Inac tie velkosti su nejake mensie :D , teda nie celkovo ale len do sirky. Origo fox je o trocha volnejsi


Nemas zac. Inac, tazko je vyhoviet kazdemu, zvlast takym oversize ako si ty:) Toz neviem, nam konfekcnym sedi dobre, aspon co som sa zatial rozpraval..a skusal. Dnes obstal celodenny downhill na plejsoch od troch testerov. Kludne vsak piste pripomienky,a ak sa bude robit dalsia varka, tak to zohladnim. Rozmyslam, ze na leto by tiez nebolo od veci spravit niec s kratkym rukavom a samozrejme zas nejaky novy design:) Ale to tak v aprili...
22.09.2007 - 22:05:48
00
No sak zajtra ho cely den ponosim a uvidim ci nebude tahat.
Buduci tyzden bude reprezentovat aj v jasnej :D
22.09.2007 - 22:30:49
00
dresy su super, sedia ako uliate a nazivo vyzeraju jedna radost
mam ale drobnu vyhradu, co som si vsimol az teraz, ked som ho obliekol...napisy na rukavoch su pri normalnom sedeni na biku dolu hlavou...nevadi mi to, ale je to ten povestny krocik k dokonalosti, ktory chyba
24.09.2007 - 08:23:43
00
dresy su super, sedia ako uliate a nazivo vyzeraju jedna radost
mam ale drobnu vyhradu, co som si vsimol az teraz, ked som ho obliekol...napisy na rukavoch su pri normalnom sedeni na biku dolu hlavou...nevadi mi to, ale je to ten povestny krocik k dokonalosti, ktory chyba


Mas pravdu, ale musim povedat ze je to chyba grafikov vo firme ktori to nejak dosrali..zistil som to az ked uz bolo vyrobenych kopec dresov, tak sme to nechali tak, nebuduce sa to nestane.

PS: som rad ze dresy sedia..
24.09.2007 - 10:00:43
00
v sobotu som ho aj ja prevetrala, bola mi v nom riadna kosa, ale to bolo asi tym, ze vonku bolo 12 stupnov.. inac spokojnost :wink:
24.09.2007 - 11:47:12
00
Tak ja som kupil modry od mar_tin dnes prišiel ale vyzerá peckovo. Už sa teším ked ho vytiahnem na dáke vybláznenie..... Fakt sa vydarili dijck .....
26.09.2007 - 14:14:07
00
Tak ja som kupil modry od mar_tin dnes prišiel ale vyzerá peckovo. Už sa teším ked ho vytiahnem na dáke vybláznenie..... Fakt sa vydarili dijck .....


Vdaka, takze uz mame AM.ENistu aj v BB:) PS: teraz by si uz teda mal dojst na AM.EN k nam;)
26.09.2007 - 14:48:53
00
no keby to nebolo tak daleko tak ani 1 sek nerozmýšlem.... ale aj nad tým rozmýšlem :) a nebudú sa dáke AM.EN zrazi robiť aj v iných častiach SR ? a ak nie tak mi zostane iba to že sa presťahujem tam bližšie k vám. xixixixi
Každopádne s tymi dresmi to bol super náááápad. :-) PS: dres nielen vyzerá super ale aj sedí super.

no v BB som asi zatial jediný AM.ENista xixi
26.09.2007 - 15:37:18
00
no keby to nebolo tak daleko tak ani 1 sek nerozmýšlem.... ale aj nad tým rozmýšlem :) a nebudú sa dáke AM.EN zrazi robiť aj v iných častiach SR ? a ak nie tak mi zostane iba to že sa presťahujem tam bližšie k vám. xixixixi
Každopádne s tymi dresmi to bol super náááápad. :-) PS: dres nielen vyzerá super ale aj sedí super.

no v BB som asi zatial jediný AM.ENista xixi


Ak mas bike so zdvihom aspon 130mm tak je takmer tvojou povinostou prist:) Zvlast ked bude pekne...inak niekto tu na fore v inom threade ponukal dopravu pre 1 cyklistu na sarissky maraton co je 1 den pred AM.EN-om...

Base napisal..

Caute chlapi,

Mám pre Vás jednu ponuku, čo sa týka Šarišského cyklomaratónu.
Máme voľné miesto v aute pre jedného bikera a jeho bike.
Má to ale jeden háčik.
My sa chystáme do Prešova už v Piatok doobeda. Zo Žarnovice vyrážame už o 9:00 hod.
Pôjdeme cez Žiar nad Hronom - Zvolen - Banská Bystrica - Brezno - Čertovica - Liptovský Mikuláš - Važec - Poprad - Beharovce - Prešov.
Alebo pôjdeme trasu: Žarnovica - Žiar nad Hronom - Zvolen - Banská Bystrica - Donovaly - Ružomberok - Liptovský Mikuláš - Važec - Poprad - Beharovce - Prešov. Všetko závisí od záujemcu, ktorý by chcel ísť s nami.
Ideme preto už v Piatok, lebo si chceme ešte prejsť trať víkendovým tempom pred maratónom.
Alebo viem zobrať niekoho v sobotu späť po týchto trasách. Ozvite sa mi na môj mail: base@pobox.sk. Napíš tam aj svoje telefón. číslo.
26.09.2007 - 19:25:16
00
Teraz som kukal cestu to je strašnééééé neviem ako sa vôbec da tam dostať autobus a vlak je hrúúúúúúza minimálne 4 hodky cesty to by som musel vstavať o 4tej ..... vrrrr. Asi budem musieť počkať dorobiť si autoškolu a budúci rok príst na aute inak to nevidím.
PS je to full 150mm vpredu 150mm vzadu. :)
26.09.2007 - 23:25:55
00
s9per vazne to stoji za to,ver mi prezil som jedno AM/EN v Slanskych :wink:
26.09.2007 - 23:57:18
00
keyboard_arrow_up