patris..... ale flejmujeme.... napis mi SS :-)
09.08.2015 - 01:22:54
00
A aký má mať obsah tá SS, erotický, alebo čisto business?
09.08.2015 - 01:23:54
00
patris..... ale flejmujeme.... napis mi SS :-)

To je moja témička, takže klídek. :mp: :coffee: :beer: :clap:
09.08.2015 - 01:25:35
00
a okrem tych cobaltov si davaj pozor aj na ram. Haibike sa rady lamu, o nieco viac ako ine znacky :) obcas prekontroluj sedlovu trubku a okolie.
09.08.2015 - 01:26:49
01
Kontrolujem hlavne okolie, ale kontrolujem si aj pôdorys, ale hlavne čumím dopredku, lebo baby majú terazky holé pupky.:P
09.08.2015 - 01:28:34
00
Opäť ďalšia indícia, že sa miestami bavíme s jedincami s problematickou sebareflexiou (o reflexii reality ani nehovorím).
2600 výškových nazberám aj na "kopčeku" čo mi rastie za domom:
http://www.bratislavskymtbmaraton.sk/mapy-trati-a-profily/
a to má Kobylka "iba" nejakých 530 m (OK, vrchol je akože nedostupný, ale na tých pár m nezáleží), lenže začínate zo 130! A povedal by som, že hlavne začiatok, teda dostať sa do "terénovatého terénu", je tuná pekne ostrý.
Ja tieto vaše pripindávky poznám od chlapčekov spod Tatier, čo nikdy nikde neboli. Príde to sem na výšku, pozrie na mapu že čo to tu máte aký najvyšší kopec? Záruby? Však to má len 768! a myslia si, že je to +/- to isté, ako keď si vyjdú z Popradu do Starej Lesnej (zo 700 do 770), Keď ich tam zoberieme, tak je zrazu ticho, pretože štart je v nejakých nech 200 a prevýšenie sa zrealizuje na nejakých 5 km v pre podtatranca absolútne nezvyklom úpeku na zadusenie. Plus, ono je to približne porovnateľné stúpaním z Biela H2O - Zelené pleso, ale to ide v podstate rovnomerným stúpaním (a dlhším). Tu ideš 2 km skoro rovinu, potom trochu nastúpaš a zrazu STENA. BTW aj na ten kopec sa dá dostať na biku, len je to somewhat tricky.
A čo sa týka ničenia kĺbov, tým podstatne viac ako cyklistika škodí beh - alebo aj nečinnosť. Takže tým by som absolútne neoperoval. Priznaj pekne že ti ide o to, mať nejaký pocit nejakej nadradenosti nad tými, čo z tvojho pohľadu "sa smiešne potia". Lenže ti uniká, že to je porovnanie neporovnateľného (a honenie pidižvejka). A tú počítačovú hru v skutočnosti hráš ty.
09.08.2015 - 01:37:39
03
Opäť ďalšia indícia, že sa miestami bavíme s jedincami s problematickou sebareflexiou (o reflexii reality ani nehovorím).
2600 výškových nazberám aj na "kopčeku" čo mi rastie za domom:
http://www.bratislavskymtbmaraton.sk/mapy-trati-a-profily/
a to má Kobylka "iba" nejakých 530 m (OK, vrchol je akože nedostupný, ale na tých pár m nezáleží), lenže začínate zo 130! A povedal by som, že hlavne začiatok, teda dostať sa do "terénovatého terénu", je tuná pekne ostrý.
Ja tieto vaše pripindávky poznám od chlapčekov spod Tatier, čo nikdy nikde neboli. Príde to sem na výšku, pozrie na mapu že čo to tu máte aký najvyšší kopec? Záruby? Však to má len 768! a myslia si, že je to +/- to isté, ako keď si vyjdú z Popradu do Starej Lesnej (zo 700 do 770), Keď ich tam zoberieme, tak je zrazu ticho, pretože štart je v nejakých nech 200 a prevýšenie sa zrealizuje na nejakých 5 km v pre podtatranca absolútne nezvyklom úpeku na zadusenie. Plus, ono je to približne porovnateľné stúpaním z Biela H2O - Zelené pleso, ale to ide v podstate rovnomerným stúpaním (a dlhším). Tu ideš 2 km skoro rovinu, potom trochu nastúpaš a zrazu STENA. BTW aj na ten kopec sa dá dostať na biku, len je to somewhat tricky.
A čo sa týka ničenia kĺbov, tým podstatne viac ako cyklistika škodí beh - alebo aj nečinnosť. Takže tým by som absolútne neoperoval. Priznaj pekne že ti ide o to, mať nejaký pocit nejakej nadradenosti nad tými, čo z tvojho pohľadu "sa smiešne potia". Lenže ti uniká, že to je porovnanie neporovnateľného (a honenie pidižvejka). A tú počítačovú hru v skutočnosti hráš ty.

Nič v zlom tulenik, ale ty by si si mal aspoň také tri dni poriadne zasúložiť, dva dni sa poriadne ožrať a potom budeš mať čistú myseľ.
09.08.2015 - 01:42:15
03
Na rozdiel od teba by som ovšem neklátil e-bike do stĺpika vidly :D
09.08.2015 - 01:45:36
02
Mám síce ikvé stotridsať, ale prepáč, tejto tvojej odpovedi som nerozumel.
09.08.2015 - 01:47:47
00
Keby si povedal, že máš 130 promile, to by sme ti aj uverili. Ale okrem teba to pochopili asi všetci.
09.08.2015 - 01:48:57
01
Vieš, ja tým Vašim cyklo termínom moc nerozumiem, buď rozumný a prelož mi to do slovenštiny, ďík.
09.08.2015 - 01:50:21
00
Skúsil som dať do gúúgla "stĺpik vidly" a hádajte, čo mi vyhodilo.......................:P
09.08.2015 - 01:55:30
00


Pekna motorka :D Smiem sa opytat co to stalo? (btw. neber si tu narazku s motorkou osobne, nemam nic proti eBikerom. Kazdy nech si jazdi na com chce.)
09.08.2015 - 08:06:21
01
No dal som zaňho po dlhom prehováraní 3200€.
09.08.2015 - 08:21:32
00
zaujimave citanie toto tu :)
vcera sa na hradzi v BA pri druhom bufete dalsi skusat ebiky, prave haibike
sice len HTcka, ale kde tam by si skusal aj nieco ine, pre mna to bol skvely zazitok, bo som o tom stale len cital, velmi zvlastny pocit ako ma to samo od seba tlaci vpred
tipujem ze pri tomto pocasi tam budu tiez aj dnes, tak mozno neni odveci ist a skusit
stale som sice viac nakloneny vlastnej sile v kopcoch(aj ked na bielom krizi sa to len tak hemzi ebike-full), ale ako priblizovadlo do prace, na kupaliska a podobne by som tomu dal zelenu
09.08.2015 - 09:41:12
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle / Horské)
keyboard_arrow_up