Pneumatika je to co sa dotyka zeme,plast je to co je medzi pneu a ramom/diskom...
12.08.2015 - 07:34:49
00
A dusa je kde?
12.08.2015 - 07:51:07
00
tú zobral čert
12.08.2015 - 07:52:04
02
vodník zavrel do hrnčeka :D
12.08.2015 - 07:53:04
00
Pneumatika je to co sa dotyka zeme,plast je to co je medzi pneu a ramom/diskom...


Mas v tom dost zmätok.Skus sa zoznamit s nejakymi ludmi z tvojho okolia co jazdia a pokecajte trochen... ;-)
12.08.2015 - 08:29:09
02
Petovac: aj na tohtorocnom som hned dal dole, prave po skusenostiach minuly rok, ked som plast nevedel dat dole, lebo bol od vyroby velmi prilepeny. V podmienkach na vyjazde by som ho nikdy nedal dole. Skor by som nieco poskodil.
To mavanie na ineho preco nie, ja bezne zastavim a spytam sa ci netreba pomoct, ked vidim niekoho tlacit bajk s prazdnym kolesom, ponuknem naradie.
To iste sa stalo nam s kamosom, co mu prdla galuska na devinskej ceste cez vikend. Sli okolo dvaja ziletkari a pytali sa, ci nieco nepotrebujeme.
Ten dolekopec bol tak, ze v meste bolo +4 a na kamziku nula. Ale po snehu ak sa da, tak aj v minuse.

Na demontovanie plasta ti stacia montpaky. Je to aj v tom videu. To s tou travou som videl, ale ja mam stale zo sebou jednu nahradnu dusu. Vymenis a ides. Doma potom mozes lepit ak sa este da.
12.08.2015 - 09:05:50
00
:D :D :D
12.08.2015 - 09:50:14
00
Skusim o 4tej rano zase nieco nazvat inac aby sme sa mohli na tom rano vsetci spolu zasmiat :wasntme:
Mas v tom dost zmätok.Skus sa zoznamit s nejakymi ludmi z tvojho okolia co jazdia a pokecajte trochen... ;-)

Tak plast som zamenil za dusu,strasny zmatok...
Petovac: aj na tohtorocnom som hned dal dole, prave po skusenostiach minuly rok, ked som plast nevedel dat dole, lebo bol od vyroby velmi prilepeny. V podmienkach na vyjazde by som ho nikdy nedal dole. Skor by som nieco poskodil.
To mavanie na ineho preco nie, ja bezne zastavim a spytam sa ci netreba pomoct, ked vidim niekoho tlacit bajk s prazdnym kolesom, ponuknem naradie.
To iste sa stalo nam s kamosom, co mu prdla galuska na devinskej ceste cez vikend. Sli okolo dvaja ziletkari a pytali sa, ci nieco nepotrebujeme.
Ten dolekopec bol tak, ze v meste bolo +4 a na kamziku nula. Ale po snehu ak sa da, tak aj v minuse.

Na demontovanie plasta ti stacia montpaky. Je to aj v tom videu. To s tou travou som videl, ale ja mam stale zo sebou jednu nahradnu dusu. Vymenis a ides. Doma potom mozes lepit ak sa este da.

Pneu bola prilepena o dusu,ci o ram kolesa?Skusim napisat do eshopu ci sa na to nepozre...
Hej kolega mi hovoril,ze jak si tam napchal tu travu do pneu tak mu potom zastavil jeden,ze ci nechce pomoct,ale uz sa na to vykaslal.Ale priamo v meste to asi moc nehrozi,stalo sa mi cca 12 rokov dozadu ze som na pumpe fukal kolo a buchlo,pretlakoval som ho a tak som asi kilak vliekol domov bajk a nikto sa nepristavil,ale je mozne ze som ani nikoho nestretol...
V snehu som jazdil na prax este zo skoly,stvrt metra snehu vonku a ja cez zaveje v tovarni som si to sinul...Rano po odhrnutom chodniku a zrazu autobusova zastavka a na nej ludia,tak som jemne stlacil brzdu a uz som bol na zemi,zastavka bola zladovatela :D
12.08.2015 - 14:29:03
00
Este dodal jeden grif,ze ked nemam lepiacu sadu po ruke,treba dat dusu prec,napchat medzi rafik a pneu co najviac travy,prejst kusok,znova napchat travu a tak sa ochrani aj plast aj pneu...


Toto nie je zamena duse za plast. Dusu si dal prec a trava ti chrani plast aj pneu. ;-)
12.08.2015 - 14:51:43
00
Toto je skoda riesit.Ziadna sebareflexia...
12.08.2015 - 14:55:17
00
Ano ale na konci vety som slovom PLAST myslel DUSU,sekol som sa,hlboko sa ospravedlnujem...
12.08.2015 - 15:10:53
00
Si po sebe precitaj,co za chobotiny tu pises a potom este raz povedz ze niesi zmäteny a zamenil si len dusu s plastom....
12.08.2015 - 15:20:46
02
No super odhalil si ma,patri ti cest a slava :clap:
12.08.2015 - 15:41:43
00
"Pneu bola prilepena o dusu,ci o ram kolesa?Skusim napisat do eshopu ci sa na to nepozre..."
Plast o ram kolesa (rafik). Stalo sa mi to na predchadzajucom novom CTM, preto som to na Rocker radsej vyskusal vyzut este doma.

Nic si z toho nerob, tiez som nazval plast pneumatikou :)
12.08.2015 - 16:16:48
00
A na Rocker to islo uz v pohode,ci rovnako?Uz som to nestihol povedat v eshope,v tomto momente je bajk nalozeny u kuriera,zajtra mi pride.

No sak jasne,ale mudrlanti sa vsade najdu ;)
12.08.2015 - 16:39:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up