Donovalský Drapák

08.08.2015 - 09.08.2015
MTB maratón
Donovaly (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Foto, Reportáže
Adam, daj si pocharik vody. Su to amaterske preteky a nikdo ich nejazdi pre ceny. Skoda ze Tvoj syn nedostal aspon diplom, bolo by fajn keby vyhral nejake malickosti ale ne o to v tom ide. Dolezite je ze ste stravili cas spolu na bicykli ktory Vas oboch bavi.
P.S. Moj predosly post bol s lahka ironicky, dal som tam aj smajlika...
12.08.2015 - 13:00:10
01
Lechu v pohode berem to z nadhladom,len ma zaraza,ze je to ako s priemerom jedla. Jeden zje 2 pecene husy a dalsi nic no v priemere sme zjedli kazdy jedno. Asi tak: Ja som tam nebol koli tomu aby sme tam zali ceny za €,ale koli tomu,ze to mojho syna bavi a jazdi vo svojich kategoriach na cele. No pri otazke Oci preco som vhral balony som mal chut ho poslat za organizatorom nech mu to vysvetli. A ak je pre niekoho malickost taska za 500€ tak pre nas su balony loto vyhra :D No co uz :D Nabuduce mu kupim svoju igelitku a dam do nej aspon dusu na bajk a plast. :D Mam pocit,ze na Slovensku je este stale pretrvavajuce heslo : Jednemu hojno a druhemu ... :D A ak tie decka nebudeme aspon takto inspirovat co sa tyka cien tak mam pocit,ze to bude tak do rocniku 10 a potom uz nebude mat kto jazdit na bajkoch. Za mojej ery nas na starte stalo aspon 50. Teraz ich tam bolo 11 aj to bol uspech.
12.08.2015 - 14:46:01
00
Asi sme si neporozumeli, v ostatnich taskach tiez nebolo nic velmi hodnotne, organizator si robil srandu tymi vyhlaseniami... Tesme sa ze nekto to vobec organizuje, na takychto pretekoch ako Drapak sa nezaraba, zarucujem Ti ze organizatori robiili to s vasni, casto na ukor osobneho zivota etc... Mensie chyby sa stavaju vsade
12.08.2015 - 15:00:07
00
To je fakt super sranda vzsvetlit to detom,ze niekde ich ovesaju cenami bez naroku na starovne a niekde prasknute balony :D Ja som tiez jazdil 11r bez naroku na honorar a bavilo ma to. Tak uz asi len tolko k tym cenam : Nabuduce nech si to s detmi povie osobne organizator a mam po starosti :)
12.08.2015 - 15:10:22
00
adam.frm, organizujem mtb maratón v Bratislave. Pre víťazov sme dávali (organizátor) poháre, pre deti medaile. Víťazi dostávali aj tašky. Obsah tašiek nepoznám, dával ich hlavný sponzor pretekov (u nás Kaktus Bike). Predpokladám, že tu to mohlo byť podobne.
12.08.2015 - 17:07:57
00
keyboard_arrow_up