Vidla je v tejto cenovej relacii jedna z tych schopnejsich.Taka v pohode pruzinovka.Ak Ti sadne tvrdost pruziny,nemusi byt zla.Brzdy su uplny zaklad od shimana,ale urcite lepsie ako keby tam bolo tektro alebo podobny shit... Kombinacia vybavy alivio a acera,nuz to je tiez v podstate zaklad.Ale ako prvy bajk bude v pohode a casom uvidis,ci vymenis bajk,alebo budes postupne menit osadenie.
10.08.2015 - 18:52:53
00
Jasne to som chcel pocut, ze je to do startu ok..lebo pozeral som bazare ale kedze sa v tom nevyznam tak asi zvolim cestu istoty a kupim novy so zarukou a mam pokoj..prip. je este nieco co by sa oplatilo v tejto cenovej hladine pozret? Okrem toho zephyra?
10.08.2015 - 19:13:12
00
Takze nakoniec som sa stal spokojnym majitelom tohto kusku http://www.fujibikes.com/eu/bike/details/nevada-27-5-13 uz zarezavam prve kilometre a je to bajk jak robeny pre mna
26.08.2015 - 21:16:38
00
chowys99 no tak gratulujem, daval som ti sancu, vyzeral si rozumne ze si das poradit. Napriek tomu si si nedal a kupil si absoutnu *icovinu s uplne nefunkcnou XCM vidlou ktora je len tazitko , tektro brzdami ktore este tu!! hned o 1 prispevok vyssie ti Kaprak pisal ze su absoutne shity . A ked uz mas tie na nic veci tak potesi ze je to este aj o kilo tazsie. Akoze HT skoro 15kg tak to je uz pecka. OK aby som len nehanil ma to oproti zephyru vzadu XT prehadzovacku, ale to ani nespoznas narozdiel od vidly. To ze sa nevyznas v komponentoch neznamena ze si nemal kupit bazarovy, vsak stacilo napisat by sme ti poradili. Ale co uz.


Naposledy upravil marek_K dňa 27.08.2015 - 07:25:22, celkovo upravené 2 krát.

27.08.2015 - 07:12:06
00
Nuz chcel som ine vsetky sa predali skor nez som stihol prist..sliedenie po bazaroch ma uz nebavilo..Pri bazarovom som bohuzial nemal nikoho kto by ho so mnou mal cas a chut pozerat(kedze pre mna stale platilo, ze sa prt vyznam). Tento mi bol odporuceny(v cenovej relacii do 550,-€) ako o nieco lepsi od zephyru a hlavne mam k tomu zaruku a vsetko co mam mat. Brzdy na moje ocakavanie brzdia obstojne a vidla je mi jasne ze je naprt. aspon viem kde zacnem s upravami(az sa dostanem do bodu kde zacnem citit, nedostatky). Nuz do bazaroveho som si netrufol na prvy krat/pokus..s odstupom casu a nabratymi skusenostami budem urcite rozumnejsi
27.08.2015 - 07:22:28
00
No ja vidim cenu toho fujju katalogovu 750, u dobreho predajcu by si za 550 vedel zohnat http://www.ctm.sk/model/mtb/caliber-1-0/cierna-cervena/ , co je uplne ina kategoria, vzduchova vidla pohon na deore. Ladit ten fuji su vyhodene peniaze,bolo by to drahe, stacilo k tomuto dohodit 100-200 a mohol si mat bajk co ti vydrzi roky a bude na nom vsetko ako ma byt. Ked budes chciet ladit, tak tento predaj, zmier sa s tym ze aby si ho predal budes musiet ist strasne pod cenu a kup nieco co je od vyroby lepsie osadene. A podakuj sa tomu dobrakovy co ti povedal ze je lepsi od zephyru....
27.08.2015 - 07:31:37
00
O nieco lepsi od Zephyru?Akurat v to zadnom saltri.Co je rozdiel v cene 20 evri...
Skoda ze si si nenechal poradit od tych,co do toho aspon trosku vidia,alebo Ta nechcu odrbat!
27.08.2015 - 08:35:09
00
chowys99 hlavne to uz teraz neries a bajkuj kolko to len da... ja som zacinal s podobnym bajkom pred 7 rokmi (XCM vidla, alivio sada okrem saltera ktory bol ako inak XT, rafkove brzdy) a postupne ako som sa do bajkovania viac a viac zazral tak sa aj bajk vyvijal so mnou. pribudla vzduchova vidla (epicon) a kotucove brzdy a nakoniec bol z neho celkom slusny XC bajk.
27.08.2015 - 09:22:51
02
Jasne snazim sa bajkovat co to da. Je mi jasne, ze ten bajk neni mozno to naj co som mohol dostat za cenu co som za neho dal ale verim cloveku co mi ho odporucil, vybral a predal a na zaciatok je pre mna postacujuci. Chalan jazdi zavodne snad by mi neporadil uplnu kktinu len pre potrebu zarobit na mne. A casom uvidim mozno mi nebude stacit vidla, neskor brzdy, potom radenie a budem menit ale nato si musim najprv asi odjazdit a potom az uvidim co je zle a co je dobre. Takto jak to je tak mi to vyhovuje.
27.08.2015 - 17:52:10
00
jasne.... uz to nerozoberaj a hybaj na bajk :-)
a ja som inak dopadol tak ze bajk za 650 som po roku a 2500km uprade-oval za 200 a mesiac nato isiel kamosovi za 450 a doma pristal Full Fero za 2,5k :-)... ja to beriem jak evoluciu.... ked som lkupoval prvy, nevedel som ci ma to vobec bude bavit.... a ked som zistil ze ano a velmi, nieje potom luto dat viacej za bajk ked si to chces uzivat.

bajku zdar :-)
27.08.2015 - 20:31:28
01
Servuste hosi , nechcem zakladat novu temu je ich tu uz dost a dufam, ze mi poradite , uz som pisal aj chalanom z mtbiker.sk ked som hladal odpoved na moje otazky a vyberal bike z ich eshopu a poradili mi GT Zaskar 9r sport model 2015 cenovka 896eur ( je tu na eshope) , tym ze som bicykloval naposledy na komunistickej bmx :D a odvtedy skoro vobec a to je takych 19 rokov dozadu tak mam silne obavy co kupit pozeral som aj canyony aj radony aj ine veci ale neviem sa rozhodnut. Poznate to ten pocit ci spravite to spravne rozhodnutie. Za kazdu pripomienku budem vdacny. moje parametre 196 a 106kg co mi moc pri vybere nepomaha :D

este doplnim ze zo zaciatku som nad nicim inym ako HT neuvazoval ale ako citam ze skoro vsetci odporucaju celoodpruzenym tak som nad tym zacal rozmyslat ale cenovky od 1400 mi pridu uz dost vela nato ze ani netusim ci ma to bude bavit :D
28.08.2015 - 13:51:08
00
chybu snim nespravis. Na rovnakom (iba trochu mensom) jazdim od zaciatku roka a je skvely na jazdenie po lesnych cestach, singletrackoch a hlavne sa snim ide dobre do kopca.
28.08.2015 - 14:00:38
00
pri tvojej vyske budu 29'' kolesa asi ideal, ak nemas rozpocet aspon 1500 a viac tak tiez celoodpruzeny nema vyznam riesit. inak ten bajk je celkom rozumne osadeny, mozno ako vidla by potesila XC32 alebo sektor ale sluzit bude aj XC30
28.08.2015 - 14:03:42
00
ja mam aj vyssi rozpocet do 3000 ale nechcem spravit tu chybu ze kupim pojdem raz dvakrat a potom ma to nebude bavit az bicykla za 2,5k bude cenovka na bazare 1,5k a nepredam ho to je moja najvacsia obava preto som si dal limit do 900 eur na zaciatok
28.08.2015 - 14:07:42
00
no ale potom je tu zase riziko ze sa na to uplne namotas, zacnes jazdit rozne singlace, traily, zjazdiky (vidim ze si z BA, tu je moznosti na bajkovanie naozaj neurekom, da sa na to dooost lahko namotat) a po dvoch mesiacoch budes bajk predavat a kupovat nove celopero. a bajk za 2,5k ktory ma najazdene 200 - 300km urcite nebude mat v bazari cenovku 1,5k.
28.08.2015 - 14:15:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up